Şimdi Ara

Üst seviye telefon önerisi verebilir misiniz?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
36
Cevap
0
Favori
354
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Ekleme: M8, Z2, G3, S5 arasından hangisi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi There and Back Again -- 21 Temmuz 2014; 15:52:49 >

• There and Back Again T kullanıcısına yanıt
    HTC One M8 ve Galaxy S5'e bakabilirsiniz. İkisinin de birbirinden üstün olduğu konular var. Ve piyasadaki en sorunsuz iki cihaz denilebilir. Biraz da kişisel zevkinize bakıyor olay, tasarım konusunda.
  • Kullanim alanin nedir ? Ust seviyeden kastin nedir ?

Biri tutup bilmem kacbin dolarlik vertu der hik der kalirsin. Bakarsan fiyata gore ust seviye telefon... Ya da jammer lerin bulamadigi yine bilmem kac bin dolarlik uydu telefonlari der biri... Liste uzar gider.

Sana ne lazim? Kamera, ekran, cift sim, fiyat, performans???

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: trkkrsy

Kullanim alanin nedir ? Ust seviyeden kastin nedir ?

Biri tutup bilmem kacbin dolarlik vertu der hik der kalirsin. Bakarsan fiyata gore ust seviye telefon... Ya da jammer lerin bulamadigi yine bilmem kac bin dolarlik uydu telefonlari der biri... Liste uzar gider.

Sana ne lazim? Kamera, ekran, cift sim, fiyat, performans???

sakin ol şampiyon
  • Ben sakinim yavru, arzular şelale !

• Z2

• Htc onel

• S4
  • G3 ölü doğdu zamzıng salaxy s5 e de 2200 tl verion plastik
    Yani sen git ya htc one m8 al yada z2 al
    Dersenki m8 mi z2 mi git bi. Markette incelr ikiside eş değer m8 in 1gb düşük ramını yazılımla kapatıyor htc, ben sırf su geçirmezlik için z 2 aldım
    Not; z2 kullanıom

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: There and Back Again

Teşekkürler

fiyat araligin ne... kullanim amacin ne... bir bilgi vermeden sana sadece bizim kullandigimiz veya begendigimiz cihazi soyleriz belki senin isi belki 600 tllik gm discovery gorucek belki 1300 liralik g2 yine 1300 liralik gm elite belki 1800 civarindaki g3 16 gb belki 2200 civarindaki 32 gb lg g3 belki yine 2200 civarindaki note 3 belki 2300 civarindaki htc m8 belki 2400 tllik s5 bu telefonlarin hangisini alirsan al kesinlikle pismanlik yasamazsin... hepsinin kendilerine gore artilari ve eksileri var... kimisinin ses kalitesi mukemmel kimisinin fiyatina gore alinabilecek en iyi telefon kiminin on kamerasi tatmin etmez kiminin on de arkada mukemmel kalitede kiminin kalemi var kiminin 4k ekrani var kiminin lazerle en hizli fokus yapma ozelligi kiminin magzeme kalitesi kotu... sen ne istiyorsun onemli olan o....ama sana tavsiyem su olucaktir ... en az 3 gb ramli ...snapdrogon 800-801 islemci ...13 mp kamera ....5 inc ips lcd full hd ekran ve full hd ceken .... bir telefon alirsan uzun omurlu kullanirsin...

• Telefondan ne bekliyorsun. Beklentilerin neler.
    Üst seviye telefon çok ama hangi ozelligi ile hangi telefon sana hitap ediyor onu bulmak onemli kriterleri yaziniz ve yardimci olalim

• Sirasiyla z2 g3 m8

M8 in dezavantaji iclerinde en pahalisi olmasina ragmen en kotu kameraya sahip olmasi ve dahada kotusu 2gb ram ile gelmesi..

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Sirasiyla z2 g3 m8

M8 in dezavantaji iclerinde en pahalisi olmasina ragmen en kotu kameraya sahip olmasi ve dahada kotusu 2gb ram ile gelmesi..

Htcnin m8deki optimizasyonu sayesinde ram sıkıntısı çekmezsiniz, bendeki note 3ün bile 3gb rami doluyor ama one m8de hiç ram sorunu görmedim.
    Bence harika tasarım, malzeme kalitesi, stabil arayüz ve hızlı güncellemeler için one m8 alın

• Peki HTC kullanan arkadaşlar One S de Pc den usb kablosu ile telefona internet alabılme ozellıgı vardı. Yeni Htc lerde de varmıdır bu özellik Ona göre Z2 mi satıcam.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi western__ -- 21 Temmuz 2014; 12:36:44 >
  • Analtım bozukluğu değil 1e1 bunu istiyorum herkesin kullanım amacı farklı olablir. PC dekı usb den kablo ile internetı telefonuma aldım Htc one S de. Şimdi sorduğum da yeni HTC cihazlarda bu varmıdır ?
  • Ben de nexus 5 diyorum L'i yeter

• quote:

Orijinalden alıntı: stevejones

Sirasiyla z2 g3 m8

+1

• quote:

Orijinalden alıntı: 1myst

'Anlatım bozukluğu değil.' sözünüzden sonra küçük bir araştırma yaptım. Evet böyle bir şey varmış. Adı: USB Reverse Tethering'imiş.

Nasıl yapıldığı şurada detaylıca anlatılmış. Rootlanmış her android telefonda çalışacağı belirtilmiş. Dolayısıyla HTC'nin her Android işletim sistemiyle çalışan telefonuna bu işlem uygulanabilir demek yanlış olmaz. Sorunuzun cevabı evet vardır.

Çok teşekkür ederim
    @1myst
    Htc arayuznde rotsuz olarak yapılamıyormu acaba root cihazı garanti kapsamı dışı bırakmazmı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi western__ -- 21 Temmuz 2014; 13:14:23 >

• M8 ya da s5 öneririm. Piyasadaki en iyi 2 android telefondur ikisi.

• quote:

Orijinalden alıntı: yukselg

quote:

Orijinalden alıntı: There and Back Again

Teşekkürler

fiyat araligin ne... kullanim amacin ne... bir bilgi vermeden sana sadece bizim kullandigimiz veya begendigimiz cihazi soyleriz belki senin isi belki 600 tllik gm discovery gorucek belki 1300 liralik g2 yine 1300 liralik gm elite belki 1800 civarindaki g3 16 gb belki 2200 civarindaki 32 gb lg g3 belki yine 2200 civarindaki note 3 belki 2300 civarindaki htc m8 belki 2400 tllik s5 bu telefonlarin hangisini alirsan al kesinlikle pismanlik yasamazsin... hepsinin kendilerine gore artilari ve eksileri var... kimisinin ses kalitesi mukemmel kimisinin fiyatina gore alinabilecek en iyi telefon kiminin on kamerasi tatmin etmez kiminin on de arkada mukemmel kalitede kiminin kalemi var kiminin 4k ekrani var kiminin lazerle en hizli fokus yapma ozelligi kiminin magzeme kalitesi kotu... sen ne istiyorsun onemli olan o....ama sana tavsiyem su olucaktir ... en az 3 gb ramli ...snapdrogon 800-801 islemci ...13 mp kamera ....5 inc ips lcd full hd ekran ve full hd ceken .... bir telefon alirsan uzun omurlu kullanirsin...

Hangisinde 4k ekran var

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.