Şimdi Ara

yarın gidip alayım mı? (40bin km 8yaşında swift)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
45
Cevap
0
Favori
888
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-39300-orijinal-kilometre-servis-bakimli-swift-4x4-141501445/detay

bıktım artık araba bakmaktan. 40bin km'de 8 yaşında tertemiz gözüküyor araba. bir de lpg koyar paşa paşa binerim. bıktım fahiş fiyatlı arabalardan sinirlerim kalkıyor artık

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Thoth -- 21 Temmuz 2014; 2:40:25 >

• Hocam ilandaki gayet iyi gibi. Kmsi düşük fiyatı abartılmamış. Yalnız alıp ilerde satmak isterseniz 2.eli biraz yavaş. Farklı seçenekler isterseniz Punto, Megane 2, Mitsubishi Colt, Citroen C3 bulabilirsiniz bu fiyatlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: maestro720

Hocam ilandaki gayet iyi gibi. Kmsi düşük fiyatı abartılmamış. Yalnız alıp ilerde satmak isterseniz 2.eli biraz yavaş. Farklı seçenekler isterseniz Punto, Megane 2, Mitsubishi Colt, Citroen C3 bulabilirsiniz bu fiyatlara.

yorumunuz için teşekkür ederim. biraz cesaretlendirilmeye ihtiyacım var gerçekten.. hiçbirini düşünmüyorum önerdiğiniz araçların hocam son kasa fiesta ya da swift alacağım..
  • Hocam yalnız aracın ilan 23 ekim gözüküyor. O zamandan beri satılmamış mı?
  • quote:

Hocam yalnız aracın ilan 23 ekim gözüküyor. O zamandan beri satılmamış mı?

satıldı da ilanı mı unuttular acaba
  • Hocam o araç kesin satılmıştır bence, 23 Ekim 2013 diyor ilan tarihi.. En mantıklı biran önce iletişime geçin, yoksa araç iyi duruyor..
  • Hocam swift'in 2.eli yavaş tamam ama üstünden nerdeyse 9 ay geçmiş. 40 bin km'deki bir aracın bu kadar beklemesi çok zor. Dediğiniz gibi olabilir ama istiyorsanız sabah arayıp şansınızı deneyebilirsiniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carvajal

quote:

Hocam yalnız aracın ilan 23 ekim gözüküyor. O zamandan beri satılmamış mı?

satıldı da ilanı mı unuttular acaba

Unutsalarda her ay girip yenilemezlerdi heralde.
  • Araç içinize sindiyse kimsenin lafına bakmayın. Parayı verecek olanda binecek olanda sizsiniz. İnsanların bir çoğu muhalefet eder onu alsaydın, bunu alsaydın diye hadi bul getir deyince tek kelime cevap alamazsınız.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • Yarin arayacagim arac satildi mi satilmadi mi diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gayet güzel bence kaçırmayın

• Bugun aksam uzeri yine bu ilanla bi konu acilmisti yanlis hatirlamiyosam, pertten donmeydi araba. Forumu bi arastirin derim

• Aynen konusu var arac hakkinda pek iyi yorumlar yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: La Juen

Bugun aksam uzeri yine bu ilanla bi konu acilmisti yanlis hatirlamiyosam, pertten donmeydi araba. Forumu bi arastirin derim

quote:

Orijinalden alıntı: xxxjokerxxx

Aynen konusu var arac hakkinda pek iyi yorumlar yok.

bulamadım linkini verebilir misiniz?
  • quote:

quote:

Bugun aksam uzeri yine bu ilanla bi konu acilmisti yanlis hatirlamiyosam, pertten donmeydi araba. Forumu bi arastirin derim

quote:

hocam bulamadım demişsinizde aynı araç için konuyu da siz açmışsınız ben bu işi anlayamadım.

http://forum.donanimhaber.com/m_94923836/tm.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

quote:

quote:

quote:

hocam bulamadım demişsinizde aynı araç için konuyu da siz açmışsınız ben bu işi anlayamadım.

http://forum.donanimhaber.com/m_94923836/tm.htm

güncellemiştim ilk mesajı, onun için açmadım konuyu ancak güncelleyince baktım ki tınlayan yok yenisini açtım ben de. orjinaline döndürdüm şimdi, 207 sw için açılmıştı o konu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Mr Thoth -- 21 Temmuz 2014; 4:12:51 >

• quote:

güncellemiştim ilk mesajı, onun için açmadım konuyu ancak güncelleyince baktım ki tınlayan yok yenisini açtım ben de. orjinaline döndürdüm şimdi, 207 sw için açılmıştı o konu.

Ben sabah gördüğümde swift vardı 207 sw yoktu o konuya yazılan yorumlar swifte yazıldı sandım
  • quote:

Orijinalden alıntı: 7gün25saat

quote:

Ben sabah gördüğümde swift vardı 207 sw yoktu o konuya yazılan yorumlar swifte yazıldı sandım

Seri eksici var bu arada ne var ne yok eksiliyor

• 4.4 peri 4.2 kere gore çok yakar haberin olsun birde 1332 cc motor hacmi olduğu için üstvergi dikliminden odersin.

• 4*4 yerine 4*2 düşünün derim. Bu arada swift her türlü öneririm. Uygun denk gelirseniz ben de müşteri olabilirim :)
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.