Şimdi Ara

T50 Balonu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
474
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Türkcell T50' yi inceledim ve kullandım.

1. alt ve üstte gereksiz derecede uzun, zaten sanal tuş kullanılıyor bu kadarına ne gerek var.
    2. ön kamerası arka kamerasından daha iyi.
    3. arayüz can sıkacak derecede vasat, akıcı değil!
    4. müzik deneyimi berbat, ses çıkıyor ama müzik dinlemek çok zor, dolby hikayede kalmış.

Hafifliği, uygun fiyatı dışında koca bir balondan ibaret. 1 sene discovery kullandım, kesinlikle daha iyi bir telefon, daha akıcı, kamerasıda daha iyi.

Şu an lumia 820 kullanıyorum....

• Wpden baska kullaninca oyle oluyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arayüzü gayet sade ve akıcı dostum ses kaliteside kötü değil abartma o telefonda sanal klavyeden başka ne olcak arka kamerasıda baya iyi çekiyor çok fazla sar değeri var ama
  • T50bence iyi

• 1 yildir copcovery balonu vardi simdi t50 cikmasi daha iyi oldu bence..

• Konum olsun diye konu aciliyor yurdum forumunda

• Cihaz kötülemek için ayrı başlık açmak yeni moda oldu. Bunu T50 başlığında neden söylemedin? Cihazı kendine düşman bellemişsin.
    Sıcak, oruç adam sapıtıyor tabi, NORMAL karşılamak lazım...

• Konu tartışılır ama huawei g 700 ve moto g karşısında iyi bir tercih değil. Kamerası 13 MP ama az ışıklı ortamda resmen dökülüyor. Kasa kalitesi eline aldığında kırılacak hissi veriyor. Aynı ışık ortamında g 700 çok güzel fotoğraflar çekiyor. Kasa kalitesi ve fazladan 1 GB ram da cabası. Tercih bu fiyat aralığında g 700 olmalı.

• Beni eleştiren arkadaşlar önce telefonu alıp kullanın sonra eleştirin, telefonu kullanmadan önce bende çok övdüm, demekki kullanıcı deneyimi başka bir şey.
  • Yav arayuzu çöp işte kasmıyor akıcı falan demeyin doğruya doğru.
    Adam bizi ROM atmaya teşvik ederek garantiden kısacak

• Arkadaşım almış biraz inceleme fırsatı buldum bence fiyatına göre super bir telefon

• şu telefonları neden copcovery miş yok wp çöpmüş yok oymuş yok buymuş diye ayırıyosunuz anlamıyorum. 700 tllik telefon işte daha ne bekliyosun telefondan ? param olsa zaten iphone bakarım g3 bakarım s5 bakarım
  • burdaki konu zaten cep telefonu.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.