Şimdi Ara

Farların iyi aydinlattigi nasil belli olur

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
822
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaslar arabanin ilk basta farlari aydinlatmiyodu gittim temizlettim baya fark etti ama gece surerken gene tedirginim. Tam karsiyi aydinlatmiyor sanki. Ya da ben fazla sey bekliyorum. Iyi bir far ne kadar uzagi aydinlatir. Daha iyi aydinlatma icin ucuz cozumler nelerdir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Far zaten önünü yani 50-60 metreni aydınlatır çok iyi görmenden çok , görülmen lazım . Karşıdan gelen aracın seni görmesi lazım. Sen 200 metreyi görmek istiyorsun herhalde . O zaman uzunlarla gezeceksin . Ama tabii ki çok küfür yiyeceksin belkide kavga edeceksin.

Bence gözün bozuk olabilir . Ya da beklentini düşür .

• quote:

Orijinalden alıntı: Twist Of Fate

Far zaten önünü yani 50-60 metreni aydınlatır çok iyi görmenden çok , görülmen lazım . Karşıdan gelen aracın seni görmesi lazım. Sen 200 metreyi görmek istiyorsun herhalde . O zaman uzunlarla gezeceksin . Ama tabii ki çok küfür yiyeceksin belkide kavga edeceksin.

Bence gözün bozuk olabilir . Ya da beklentini düşür .

Ya da mercekli xenonlu bir araç alacaksın.
  • Farlarının sağlam ve düzgün çalışır olduğundan emin olduğunuz bir araçla kıyas yapın.

Burda size ne denilirse denilsin, tatmin olmazsınız.
  • Kısa farlar 25 metre aydınlatması gerekiyor. Far ayarı yapan yerlere gidip baktırın.

• Far ampullerini değişitirn ama sakın xenon değil daha kaliteli bir şeyle.
  • kısa far 25 mt. uzun far 100 mt.'yi gösterir dahası karşıdaki sürücüye sıkıntı yaşatır.
    10 TL'ye far ayarı yaptırın kafanız rahat olsun
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.