Şimdi Ara

3 ayakkabı arasında kaldım yardım edin.SSli

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
     3 ayakkabı arasında kaldım yardım edin.SSli 3 ayakkabı arasında kaldım yardım edin.SSli 3 ayakkabı arasında kaldım yardım edin.SSli

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-D50B08F8B -- 23 Temmuz 2014; 21:03:46 >

• bence 2. adidas olan güzel. bileklikli olan bu havalarda gtmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi X-Ray // 7 -- 20 Temmuz 2014; 23:38:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

bence 2. adidas olan güzel. bileklikli olan bu havalarda gtmez.

Senin dediğin ayakkabi kaykaycı ayakkabı imiş.Adidasdın sitesinden baktım.Benim aklım ilk sıradakinde kaldı bilekli olanda
  • quote:

Orijinalden alıntı: Pentagram

quote:

Orijinalden alıntı: X-Ray // 7

bence 2. adidas olan güzel. bileklikli olan bu havalarda gtmez.

Senin dediğin ayakkabi kaykaycı ayakkabı imiş.Adidasdın sitesinden baktım.Benim aklım ilk sıradakinde kaldı bilekli olanda

hocam bileklikli güzel ama yaz için ideal değil hani senbilirsin tabikide hani ayaklarını rahatsız etmesin diye söyledim.
  • mavili adidas 2. olan on numara :)
  • mavili
  • 2. adidas güzel !!
  • ben olsam nike alırdım. adidasın boğazlı olanı yaz aylarında ayağını terletir. diğeride süet .. uzun süre götürmez seni
  • nike olan benim ayakkabım sol tekinde gıcırdama var bilmiyorum bana mı denk geldi ama tavsiye etmem yani
  • hiçbiri adidas nike pumanın modası geçti.
  • quote:

Orijinalden alıntı: canyilmaz0

ben olsam nike alırdım. adidasın boğazlı olanı yaz aylarında ayağını terletir. diğeride süet .. uzun süre götürmez seni

Evet ayakkabı süet ama siz ayakkabının süet olduğunu nereden anladınız?
    Bir de merak ettiğim bir şey daha var.

Daha önce hiç süet ayakkabı giymedim.
    Süet ayakkabı mesela yağmurda filan sorun çıkarır mı?Ayağı terletir mi?
    Yani bir dezavantajı var mı?
  • Suet ayakkabı çabuk yıpranır yağmurdada sıkıntı olur hergün giyersen dayanmaz uzun süre haftada bi iki giyerim dersen alınır ama

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: canyilmaz0

Suet ayakkabı çabuk yıpranır yağmurdada sıkıntı olur hergün giyersen dayanmaz uzun süre haftada bi iki giyerim dersen alınır ama

O zaman almayayım çünkü her gün giyeceğim.Bilekli model aslında hoşuma gitti.
  • Kırmızı renkle nıke yazan güzel bence dar kotla giyersen ama gzl olur. Bol giyiceksen bogazlıyı al ama o da yazın terletr ayağını kışın rahat edersin

• New Balance al rahatına bak. Eskidenmiş adidas, nike. 2 haftada çöp oluyor, fahiş fiyat da cabası.

• 1. olan yani nike çok iyi
  • 2. adidas hemde cool
  • Kusura bakma ama hiçbiri hoşuma gitmedi benim, zevk meselesi belki. Ama aralarından maviliyi seçerdim ben, marka önerisi istersen Greyder'in ayakkabıları da gayet güzel.
  • Sağdaki

• Yaz aylarında siyah ayakkabı pek gitmez, ayağını fena terletir, bence nike olanının beyaz modelini alırsan daha iyi olur kardeşim.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.