Şimdi Ara

chevrolet nasıl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Güzel araç. Tabiki alınır

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • biraz fiyatını indirmek lazım sanki
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnionKnight

biraz fiyatını indirmek lazım sanki

Mesela kaca indirmek lazim alinir mi dememin sebebi zaten piyasasi az bir de chevrolet tr den cekiliyor parca ve piyasasi daha da duser mi dusuncesi ne dersiniz
  • Çekilmesini bu kadar dert etmeyin. 10 yıl boyunca Opel'in desteği olacak zaten. Parça yönünden sıkıntınız olmaz.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence uzak durmak gerek. Ben TR den çekilmelerini geçtim,o fiyatlara başka araçlarda bulunabilir düşüncesindeyim.Aracın belirgin bir özelliği,muadillerine göre bir artısı yok sonuçta.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ktkchkn

Bence uzak durmak gerek. Ben TR den çekilmelerini geçtim,o fiyatlara başka araçlarda bulunabilir düşüncesindeyim.Aracın belirgin bir özelliği,muadillerine göre bir artısı yok sonuçta.

Bu fiyatlarda yuksek model dusuk km ne araclar onerebilirsin

• daha temiz ve alımlısını bulabilirisin bence

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Zczz22 -- 21 Temmuz 2014; 12:22:19 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zczz22

daha temiz ve alımlısını bulabilirisin bence

Mesela hangi marka model

• Hoşunuza gittiyse araç biraz daha bütçeyi açıp daha temizlerine bakabilirsin
  • quote:

Orijinalden alıntı: fym2005

quote:

Orijinalden alıntı: ktkchkn

Bence uzak durmak gerek. Ben TR den çekilmelerini geçtim,o fiyatlara başka araçlarda bulunabilir düşüncesindeyim.Aracın belirgin bir özelliği,muadillerine göre bir artısı yok sonuçta.

Bu fiyatlarda yuksek model dusuk km ne araclar onerebilirsin

Örnek verecek olursak (kabaca bir araştırdım);

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-fiat-acill-masrafsiz-2010-linea-active-plus-1.4-benzinli-172830713/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-renault-2008-model-clio-3-hb-1.2-extreme-75000km-orjinal-degisme-yok-172840310/detay
    http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-peugeot-ilk-sahibinden-satilik-full-orjinal-tertemiz-peugeot-172593594/detay

Degisik markalardan,degisik modeller buldum. Siz bunu dahada genişletebilirsiniz tabi.Hatta zorlarsanız dizel bile bulabilirsiniz.Ancak Chevrolet içinize siniyorsa onu alın. Dünyaya bir daha gelmeyeceksiniz.

• 20bine düserse alinir keyifle binilir daha 50binde.

• Tam piyasasını bilmiyorum ama hasar kaydı veya ağır bir kaza yoksa alınabilir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fym2005

quote:

Orijinalden alıntı: OnionKnight

biraz fiyatını indirmek lazım sanki

Mesela kaca indirmek lazim alinir mi dememin sebebi zaten piyasasi az bir de chevrolet tr den cekiliyor parca ve piyasasi daha da duser mi dusuncesi ne dersiniz

20 bine çekmek lazım, gidin görün beğenirseniz pazarlığınızı yapın ama 21750'den almayın derim.
  • Üretimini durmuş, Türkiye'den çekilmiş her üründen uzak durmak lazım.. 3-4 yıl sonra son kullanıcısı kalabilirsiniz yada sudan ucuza vermek zorunda kalabilirsiniz..

10 yıl destek laflarına bakmayın.. Burası Türkiye..
  • O zaman bu butcelerde maksimum 23 000 e yuksek modelli dusuk km li ne alinmali

• hyundai accent era 1.4 select donanımlısını al keyifle bin
  • 18 civarlarına alınabilitesi olan bir araç
  • 2000 model rover bile 12 13 bine satiliyor turkiyede chevrolet camarolar corvetler hybrid jeep leri zenginlere satarken bu ulkede bitmez ... Lacetti hb de cok guzel arabadir.18 19 civari alinir

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.