Şimdi Ara

SON DAKİKA : Sinan Bolat İstanbul`da ! (4. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
0
Favori
1.901
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • quote:

Orijinalden alıntı: uçan tekme

quote:

Orijinalden alıntı: Experianc

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Birileri bizden çok pis intikam alıyor.

Süper ligin en kötü as kalecisini alıyoruz.

Süper ligin en yeteneksiz yedek kalecisi bizdeydi üstüne sözleşme uzatıp % 900 zam yaptık.

Muslara sakatlanırsa ;

Kalemiz Emin ellerde

Allah belanızı versin. O sözleşmeyi imzalatanlar elbet bir gün çıkacak.

Dünyada 2. kalecisine 1.3 milyon euro verebilen kaç tane takım vardır ?

Bu mantıksız sözleşmeleri Aysal nasıl izin veriyor ?

2 yıl sonra nasılsa gidecem bol keseden vereyim de oyuncuların motivasyonu sağlayayım. Yeni gelecek yönetim beni ilgilendirmez düşüncesinde sanırım.

bence yedek ve yetenekli kaleci önemli.dünyada da bu böyledir.2. kaleciler çok düşük ücret almazlar.iyi para alırlar.özellikle büyük takımlarda.

yalnız 3. kaleciler düşük ücret alırlar.erayla o rakamlara sözleşme imzalamak hataydı.sinanla anlaşmak nokta atışı ve aldığı rakamda normaldir.

Beşiktaş'ın as kalecisi 1.250 milyon euro alıyor.Fernebahçe' nin 2. kalecisi 1.450.000 TL alıyor.

Gerçekten çok normal.

merti milli takımda gördük.saçma sapan hatalar yapabiliyor.açıkcası mert 3. kaleci kıvamında.

bugün barca stegen ile bravo ya 24 milyon bonservis ödedi.

2. kalecilik önemli bir pozisyondur.

3. kaleciler ise alt yapıdan gelirler ve 50-100 bin tl ye oynarlar genelde.avrupada da böyledir.

Mert, Sinan kovasını cebinden çıkartır.

Porto, günahını bedavaya vermeyen klüp Sinan'ı bedavaya kiralık verdi. Yetenek olsa kadroda tutar ,15-20 satmaya çalışırdı.

3. kaleciye verdiğimiz paraya için kelime bulamıyorum.Bu arkadaşa kaleci demek bile istemiyorum. Aysal ' a güvendik ama oda boş çıktı.

Bu sözleşmelerin(Burak,Selçuk da dahil) izah edebilecek bir yanı yok.

belçikada standard liege gibi bir takımda banko oynamış şampiyonluk yaşamış cl de de başarılar kazanmış bir yetenek sinan.belçikada boş kalecilere kaleyi teslim etmezler.torpil işlemez oralarda.avrupa ligi şampiyonlar ligi ve belçika ligi şampiyonluğu var.

mert i fazla abartıyorlar.yediği basit golleride biliyoruz milli takımda ve fenerde.eray dan iyi olabilir sadece :)

http://www.transfermarkt.de/sinan-bolat/detaillierteleistungsdaten/spieler/33862

avrupada ne başarısı varmış sinanın

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Birileri bizden çok pis intikam alıyor.

Süper ligin en kötü as kalecisini alıyoruz.

Süper ligin en yeteneksiz yedek kalecisi bizdeydi üstüne sözleşme uzatıp % 900 zam yaptık.

Muslara sakatlanırsa ;

Kalemiz Emin ellerde

Allah belanızı versin. O sözleşmeyi imzalatanlar elbet bir gün çıkacak.

Dünyada 2. kalecisine 1.3 milyon euro verebilen kaç tane takım vardır ?

Bu mantıksız sözleşmeleri Aysal nasıl izin veriyor ?

2 yıl sonra nasılsa gidecem bol keseden vereyim de oyuncuların motivasyonu sağlayayım. Yeni gelecek yönetim beni ilgilendirmez düşüncesinde sanırım.

bence yedek ve yetenekli kaleci önemli.dünyada da bu böyledir.2. kaleciler çok düşük ücret almazlar.iyi para alırlar.özellikle büyük takımlarda.

yalnız 3. kaleciler düşük ücret alırlar.erayla o rakamlara sözleşme imzalamak hataydı.sinanla anlaşmak nokta atışı ve aldığı rakamda normaldir.

Beşiktaş'ın as kalecisi 1.250 milyon euro alıyor.Fernebahçe' nin 2. kalecisi 1.450.000 TL alıyor.

Gerçekten çok normal.

merti milli takımda gördük.saçma sapan hatalar yapabiliyor.açıkcası mert 3. kaleci kıvamında.

bugün barca stegen ile bravo ya 24 milyon bonservis ödedi.

2. kalecilik önemli bir pozisyondur.

3. kaleciler ise alt yapıdan gelirler ve 50-100 bin tl ye oynarlar genelde.avrupada da böyledir.

Mert, Sinan kovasını cebinden çıkartır.

Porto, günahını bedavaya vermeyen klüp Sinan'ı bedavaya kiralık verdi. Yetenek olsa kadroda tutar ,15-20 satmaya çalışırdı.

3. kaleciye verdiğimiz paraya için kelime bulamıyorum.Bu arkadaşa kaleci demek bile istemiyorum. Aysal ' a güvendik ama oda boş çıktı.

Bu sözleşmelerin(Burak,Selçuk da dahil) izah edebilecek bir yanı yok.

belçikada standard liege gibi bir takımda banko oynamış şampiyonluk yaşamış cl de de başarılar kazanmış bir yetenek sinan.belçikada boş kalecilere kaleyi teslim etmezler.torpil işlemez oralarda.avrupa ligi şampiyonlar ligi ve belçika ligi şampiyonluğu var.

mert i fazla abartıyorlar.yediği basit golleride biliyoruz milli takımda ve fenerde.eray dan iyi olabilir sadece :)

http://www.transfermarkt.de/sinan-bolat/detaillierteleistungsdaten/spieler/33862

Sinan kovadır. Ben galatasaray'ın futbolcusuna genelde pozitif konuşan biriyim ama kötü bir kalecidir. Portoda anlamış bize bedavaya vermiş. Bak porto diyorum.Türk kaleci üstüne yabancı sınırı olduğunuda biliyolardır. İş olsa bize kilitlerlerdi.

Bazı galatasaraylı arkadaşlar sırf bize geldiği için pohpohluyor.Fazla ileri gitmeye gerek yok.Açın kayseride yediği enterasan gollerine bakın yeter.

porto nun kaleciler konusunda sınıfta kaldığını söylemek lazım.helton var.çok mu iyi?geçen sezon portonun hali ortadaydı.

mert 25 yaşına gelmiş kaç maç oynamış?sinanla karşılaştırmak sinana haksızlık olur.önce bi oynasın.sinan cl avrupa ligi belçika ligi oynamış.

http://www.transfermarkt.de/mert-gunok/detaillierteleistungsdaten/spieler/51894

ayrıca mert in de torpili olduğunu biliyorum.akrabası sanırım fenerde idi.yani öyle bu işler görüldüğü gibi değil.

Eray oynadı da ne oldu. Mert volkanın arkasında kalan bir kalecidir.Volkandan daha iyi olduğunu fenerbahçeli arkadaşlarda söylüyor.Torpil her yerde var malesef :)

• quote:

Orijinalden alıntı: QuasH

Mert > Sinan

Öyle deme sinan daha çok avrupa maçına çıkmış
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.