Şimdi Ara

Steelseries sensei raw fırsatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.585
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, fırsat olarak düşündüğüm bir ürün. Belki ihtiyacı olanlar vardır.

1. Steelseries sensei (raw) piyasada 180 - 190 civarı :

Hepsiburada da haftasonuna özel kargo ücretsiz ve 124 lira :

http://www.hepsiburada.com/liste/steelseries-sensei-raw-frost-mavi-mouse-ssm62159/productDetails.aspx?productId=bd800301&categoryId=52&SKU=BD800301

Mouse'u kullanmadım ama piyasada tavsiye edilen ürünlerden biri. İyi forumlar.

Bu arada sensei raw gamer mouse ikinci elde 120 lira istenen bir mouse, ikinci el fiyatına kargoda bedava, gayet cazip.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bu incase kulaklığı hem 3.nesil ipod Shuffle ve samsung note cihazlarım için kullanabilir miyim?

3. Nesil ipod da Voice over özelliği bu kulaklık ile kontrol edilebilir mi?

Galaxy note da mikrofon ile Telefon görüşmesi ve ses açma ve kısma yapılabilir mi?

Teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nirengi noktası -- 21 Temmuz 2014; 0:45:29 >
  • ikinci ürün fiyat olarak indirime gitmiş ama zamanında iyidir diye almıştım ses kalitesi çok kötüydü.1 ay zor dayandım sonra başka kulaklık almıştım
  • quote:

Orijinalden alıntı: realbrutal

ikinci ürün fiyat olarak indirime gitmiş ama zamanında iyidir diye almıştım ses kalitesi çok kötüydü.1 ay zor dayandım sonra başka kulaklık almıştım

Uyarı için teşekkürler iyiki almamışım. konudan silelim o halde

• Güzel fiyat

• Şu anki piyasaya göre fiyat iyi ama 5 6 ay önce 100 liraya satılıyormuş hocam forumdan falan baya araştırdım. Kampanya falan bekleyip almak daha mantıklı o yüzden sanırım

• Cok tavsiye edilecek bir mouse degil. Fiyatini haketmedigi icin bolca indirime gidiyor sık sık

• Sensei RAW'in switch'i bana hic guven vermedi asiri hassas klikleri var hic hos degil.

• yenerbalcı kullanıcısına yanıt
    Bu mouse'u Türkiye'ye yollamıyordu Amazon, değişmiş mi ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.