Şimdi Ara

Samsung Yeni Seri Bulaşık Makineleri

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Beyaz eşya alışverişlerimi Samsung'dan yapmaya karar vermiştim ama birçok yerde Samsung'un bulaşık makinelerinin sorunlu olduğunu okuduğumdan henüz bulaşık mekinesini alamadım. Fakat son dönemde Samsung'un yeni seri bulaşık makineleri çıkardığını öğrendim ve araştırmaya başladım. Ne yazık ki ürünler yeni olduğu için pek bir kullanıcı yoruumuna ulaşamıyorum.

StormWash özelliği olan makinesi bütçemin çok üstünde ben de bu yüzden şu ili model üzerinde yoğunlaştım: DW60H6050FS ve DW60H5050FS. Birincisine 1300 TL fiyat verdiler ki aslında 100 TL olan bütçemi 1300e çıkarmayı düşünüyorum.

Bu makineler hakkında bilgi sahibi olan veya uygun fiyatlı bir muadlini önerebilecek olan var mı?

• casilo kullanıcısına yanıt
    O fiyatlara samsung yerine profilo-bosch-siemens ya da electrolux bakın,lg'nin beğenilen makineleri var ama onlarda 2.000 üzerinde.Bir de yeni tasarruflu makinelerde temizlik şikayetine çok rastlıyorum, çevre dostu olsun diye çok az su kullanan makinelerin temizliği kullanıcıları memnun etmiyor, buna dikkat edin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bosch ve Siemens'in makineleri 1550 TL'den başlıyor. Türk yapımı olanları daha uygun fakat onlar da 1300 civarında üstelik içleri polinox.

Profilo ve electrolux seçeneklerini de değerlendireceğim.
  • Gene kime fason yaptirdi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: lazpanyol

Gene kime fason yaptirdi acaba

iade etme sansimiz yok mu ? bu samsung naletini zamaninda fiyati ucuz indirime girmis+dis makyajina ozelligine kanip dms300-trw bulasik makinesi aldik yikama performansi rezalet arcelik leydi 170 vardi 1994 model makine canavar gibi yikardi...konu sahibi arkadasa gelince kesinlikle samsung a bulasma

altus ile samsung arasinda kalmistik gittik samsung aldik basimiza bela aldik

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.