Şimdi Ara

Edit: G25 yerine 100 lira fazla verip g27 alma

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
647
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Edit : Merhaba arkadaşlar.Size de yazdığım gibi logitech direksiyın seti arıyorum.Aklıma birşey takıldı ve g27 fiyatlarına baktım.Şaşırdım :) G25'in 2. el fiyatı 500 tl olurken ondan daha üstün özellikleri olan G27 setinin 2. el fiyatı 600-650 Tl hemde o 500 tl g25lerden daha temiz :) size bi danışmak istedim bence çok mantıklı 100 lira aşağı verip kötüsünü alıcağıma 100-150 tl fazla verip iyisini ve düzgününü almak daha mantıklı.. yorumlarınızı bekliyorum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuz Çekirdeği -- 21 Temmuz 2014; 20:25:36 >

• bilen yokmu ya
  • Sende böyle bi sorun mu var kardeşim. Eğer varsa allah rahmet eylesin diyebilirim sadece. Çünkü bende g27 var, kalibrasyon sırasında dokunursam bile durdurub baştan başlıyo kalibrasyona. Anlıyacağın içindeki sistem kalibrasyon yapmazsa çalışmıyor. En azından ben kalibrasyonu bitirmesini engeleyip oyuna girdiğimde çalışmadı, kalibrasyonu bitirmesine izin erdim, son dönüşü de bitirince ortalarken çalışmaya başladı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hmm yok bende yokta alıcaktım o sorunu olan bir ilan buldum sorayım dedim :)
  • Dusunmene gerek yok. Verdigin paraya uzulmeyeceksen. Yani direksiyon seti baska seylerde yapılabilir. Ama yani verirsen senin icin problem olmassa g27 al son teknoloji herzaman iyidir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • fiyat açısından bi sorunu yok ya G25 500 G27 600-650 TL civarlarıdna verdiğim paraya da üzülmem 100 lira için daha iyi ve daha özellikli bir ürün almak varken daha kötüsünü niye alıyım ki.dediğin gibi son teknoloji her zaman iyidir :) sadece danışmak istedim :) teşekkürler ilginiz için

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Karpuz Çekirdeği -- 21 Temmuz 2014; 21:31:40 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.