Şimdi Ara

Bağımsız 2.0 - Bölüm 17

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
649
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bağımsız yapımcıların sıradışı yapımları duyurulmaya devam ederken, en dikkat çekici yapımları sizler için derledik!

• bolumsonucanavari.com
    sitesi, bilgisayarınızın güvenliğini tehdit edebilir.
    Elimizdeki verilere göre, sitenin sayfalarına kötü amaçlı program kodu yerleştirilmiş. Bunu sitenin sahibi bilerek yapmış olabileceği gibi, sahibinin haberi olmadan kötü niyetli kişiler de yapmış olabilir.
    Burada risk hakkında daha ayrıntılı bilgi ya da sitenin güvenli kopyasını bulabilirsiniz.

çözüm yok mu yandex

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • yandex te videolar açılmıyor
  • Her iki oyunda kötü geldi bana. Oylama da ikisi de kötü oyu koysanız fena olmaz :) Önceki bölümlerde çok daha iyi oyunlar vardı inşallah diğer bölümlerde daha iyi oyunlar bulursunuz.

• talha abinin oyunun fikri güzel fakat multide kötü bir deneyim sunar adam bütün gemiyi silah ile donatırsa pek zevki kalmaz o oyunun o yüzden oyum mousecrafta

• Bu sefer iki oyunda sarmadı beni hiç.
  • her hafta gökhan kazanıyor bu haftada talha bey kazansin dedik verdik oyunumuzu severim craft işleriyle uğraşmayı :)

• Craft olayını pek sevmesem de fikir hoşuma gitti.Geminin her parçasını kendi zevkimize göre oluşturmak kulağa hoş geliyor.Çok güzel tasarımlar çıkabilir diye düşünüyorum.Oyum Talha abiye :)

• Bence videonun en başına kullanıcı yorumlarını koyduğunuz gibi geçen haftanın oylamasının da tam durumunu koyarsanız daha iyi olur. Talha bey hezimete uğradığını belirtince, buradan çık önceki bağımsız bölümünü ara bul tam duruma bak buraya geri dön biraz uğraştırıyor.

• çöp
  • Emeğinize sağlık ama ben şahsen talha ve gökhanın oyunlarını pek beğenmedim Invisible, inc. ve bang bang bang oyunları daha güzeldi.

• Kendi aracağını, silahını yaptığımız oyunlara bayılırım, oylar Talha'ya (Y) :)

• minecraftta sadece at sürerken unturned de birçok araç sürüp bir çok silah kullanmak var ve oyun çok başarılı
  • görsellik minecrafttan dinamik mincrafttan diyo ya sen hayatında minecraft oynadın mı acaba yada unurned resmen oyunu minecraft dedi ya la
  • Bu hafta oyum Talha'ya çünkü oyun aslında çok da ilgimi çekmemiş olmasına rağmen, fikir olarak yenilikçi duruyor, bağımsız oyunlarda grafik v.s. den çok, yenilikçi fikirler çok daha önemli yer tutuyor. Gravitonia gerçekten de farklı bir konsept sunmuş bence. Gökhan' ın oyunu da güzel ama Talha' nın oyunu bu hafta kazanmayı hak ediyor.

• Talha oyununu anlattıktan sonra Gökhan'da bir sessizlik oldu :)

• Tabletten girince yorum atamıyorum :(
  • Yalnız ben izlerken oyunların notunuda alıyorum valla 1 sayfa tuttu oyunların hepsi çıkarsa naparım bilemiyorum.

• mousecrafta'a verecektim yanlışlıkla diğerine verdim oyu.mousecraftı oynadım bir de.

• mousecraft oyunu pc için çıktı.

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.