Şimdi Ara

Digiturk play lig tv ortak olmak isteyen (gs-fb dışında) 80 tl

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
264
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Eskişehir İlan Türü #Satılık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selam arkadaşlar. Digitürkplayin standart yada yuksek kalite olan paketini alacağım. Ben gs liyim. Bjkli ve Fbli ortaklar arıyorum. Standart paketin görüntüsü de yüksek kalite paketin görüntüsü de sitesinde var digiturk un.
    Fiyatı 240/kisi sayisi (Daha fazla kac kisi olursa ona gore bolunecektir asil fiyat)
    Zaten standart paket 240 , yuksek kalite olan 380 tl. Herhangi bir kar amacım yok.
    İlgilenenler pm atsın. Satılır satılmaz üyelik satın alınacaktır.
    http://www.digiturkplay.com.tr/Icerik/2000076241/Canli-Spor/Spor-Toto-Super-Lig/Super-Lig-2014--2015-Sezonluk-Paket
    Bunun disinda bence 4kisi yeterli (yalnizca 4mac kaybi olacak) ancak ortaklarin istemesi durumunda yine kisi ve oy sayisina gore kisi alinabilir(yine bence 4 kisi cok cok yeterli)
    Kurallar: Derbileri ev sahibi izler, Son haftalarda maçların çakışması durumunda sıralamada üstteki takım maç izler.

Bunun disinda ortaklarla kurallar degistirilebilir. Konusulur anlasilir bir sekilde yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sucuk_Ekmek -- 23 Temmuz 2014; 0:05:13 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Forumdan acar85 nickli Fbli arkadasla totalde 2 kisi olduk.

Diger takimlardan 1 kisi daha alabiliriz. Toplamda 3kisi yeterli olacagini dusunduk.

240/3 kisi yeterli diye dusunuyoruz. Kisi basi 80tl olacak

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• maçlar aynı günlere geliyor. 4 maçtan fazla kayıp olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: djebelli

maçlar aynı günlere geliyor. 4 maçtan fazla kayıp olur

Aynı güne gelmesinde bir sıkıntı yok. Aynı saate denk gelmesin yeter. TFF da genelde 4 büyüklerin saatlerini aynı saate almamaya çalışıyor. Ligin sonlarına doğru şampiyonluk mücadelesi için alabiliyor bazen.

• Vazcaydım ortaklıktan tek başıma aldım. Atraksiyon yapmaya gerek yok şimdi 300 tl için.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.