Şimdi Ara

HTC One mini için Sense 6.0 güncellemesi başladı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
325
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

• HTC One mini için Sense 6.0 güncellemesi başladı

HTC'nin One M8 amiral gemi modeli ile sunmaya başladığı Sense 6 kullanıcı arayüzünü geçen yılın üst seviye modellerine de sunacağını açıklamasının ardından sıra One mini modeline geldi. 

HTC One mini modeli daha önce Android 4.4 güncellemesini aldığı için paket içerisinde sadece Sense 6 güncellemesi yer alıyor ve boyutu da 500MB civarında. 

Sense 6 arayüzünün getirdiği yenilikler arasında kilit ekranında çeşitli sürükleme hareketleriyle farklı fonksiyonlar başlatabilme, BlinkeFeed arayüzünü iptal edebilme, son kullanılan uygulamaları silmek için yeni bir buton, kişiselleştirilmiş fontlar, rahatsız etme özelliği, güç tasarruf modu ve çekirdek uygulamaların güncellenmesi sayılabilir.

Sense 6 güncellemesi an itibariyle Avrupa'da dağıtıma başladı. Önümüzdeki aylarda global olarak da dağıtıma çıkacağı ifade ediliyor.  

Kaynak:http://androidcommunity.com/htc-one-mini-gets-a-sense-6-makeover-in-europe-20140718/

• Yükledim süper olmuş. Telefon hızlandı ve epey renklendi. Kamera arayuzunde değişiklikler var. Tema seçebilmek ,üstun güç tasarrufu ve rahatsız etme modlari gelmiş.Tavsiye ederim

• Aferin htc iyi gidiyorsun güncelleme konusunda.
  • Hll HTC

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Darisi Lg nin basina G3 arayuzunu verecek mi bakalim

• Oha sadece sense 6 500 mb

• GM ders alsın !

• HTC güzel bi güncelleeme dağıtımı yapıyo fakat fiyattan kaybediyolar

• Ben çok eskiden beri HTC'nin piyasada ki dizayn olarak da performans olarak da en güzel ürünleri çıkardığını düşünüyorum ve gördüğümüz gibi adamlar güncellemeyi de veriyor mis gibi. Sadece fiyatta coşmaya başladılar artık ya çok fazla

• Güncelleme politikasına saygı duyduğum nadir şirketlerden biri.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.