Şimdi Ara

Pocell hakkında yardım...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
815
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar arkadaşlar...Pocell'de bir tarifeye denk geldim.faturalı 1000 oktan tarifesi.Tarife içeriği tam benim kullanım amaçlarıma uygun.Ben şu an avea eşsiz tarifesindeyim ama 2 gb internet yetmiyor.Pocell'de 4gb ve en önemlisi sonrasında 96 kb hızında sınırsız devam ediyor.Ben Pocell'de bu tarifeye geçeceğimde...Şebeke çekimi nasıl?internet hızı nasıl?Yani kullanan arkadaşlar memnunmusunuz? Avea'nın alt yapısını kullanıyorlar.Eğer çekim kalitesi ve internet hızı aynı avea düzeyinde ise bu tarifeye geçeceğim...ama bazıları Avea Pocell'e üvey evlat muamelesi yapıyor.Şebeke ve internet hızı çok yavaş ve berbat diyorlar.Gerçekten böyle birşey var mı? Bu benim kafamı karıştırıyor işte 12 ay taahhüt vereceğim sonuçta.Bilgisi olan arkadaşlar yardımlarınızı bekliyorum.Anlayışınız için şimdiden teşekkür ederim...Hayırlı Ramazanlar.İyi forumlar...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Şimdi, Avea aboneleri bazdan veri çekerken 1.plandadırlar. Ama Pttcell,Bimcell,Pocell vs. Sanal operatörler 2.plandadırlar. Yani daha geç arama ve veri çekerler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.