Şimdi Ara

Humble Store'da Ubisoft Oyunlarına %75'e Varan İndirim

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
188
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
          Humble Bundle çoğu oyuna büyük indirim yapmasıyla bilinir. Humble Bundle adı altında şu an 2K oyunlarını oldukça makul fiyattan satan sitenin Humble Store bölümünde Ubisoft oyunları indirime girdi. Far Cry 3'den Child of Light'a kadar pek çok oyunda %75'e varan indirimler var.

İndirime giren oyunlardan bazıları şöyle: 

Far Cry 3: 7,49$
       Child of Light: 11,24$
       South Park: The Stick of Truth: 39.99$
       Assassin's Creed 4: Black Flag: 19.99$
       Rocksmith 2014: 14.99$
       Tom Clancy's Splinter Cell Blacklist: 7,49$
       Rayman: Legends: 9,99$
       Far Cry 3: Blood Dragon: 3,74$
       Call of Juarez: Gunslinger: 3,74$
        From Dust: 3,74

Eğer hala Far Cry 3 evrenini cyber-punk dünyasıyla buluşturan Far Cry 3: Blood Dragon'u denemediyseniz bu fırsatı kaçırmamanızı öneririz. Bahsettiğimiz indirim sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

• Çıktıkları anda aldığım oyunların fiyatlarını bu şekilde düşmüş olarak görmeye hiç alışamadım. Öküz oturuyor içime ama bir yandan da henüz almayanlar adına sevindirik oluyorum. :)

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Fc3 blood dragon gunslinger from dust ve blacklist bu indirimdeki cok iyi oyunlar ve iyi indirimler hele from dusta herkesin birkere bakmasini tavsiye ederim
  • quote:

Orijinalden alıntı: maniague

Çıktıkları anda aldığım oyunların fiyatlarını bu şekilde düşmüş olarak görmeye hiç alışamadım. Öküz oturuyor içime ama bir yandan da henüz almayanlar adına sevindirik oluyorum. :)

E kardeşim sende bilmiyonmu çok ucuzlayacığını neden çıktığı anda alıyorsunki.Ben her zaman beklerim..Şimdi eskiden verdiğin far cry 3 parasına 10 tane oyun alınıyor..Ama gerçektende insanın insanın içine öküz oturuyor.. kazık yemiş gibi hissedyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.