Şimdi Ara

Ping Sıkıntısı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
348
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Arkadaşlar değerler bunlar lolde 100+ ping alıyorum neden olabilir, diğer oyunlardada çok kötü.

• +++
  • Ya bi cevap lütfen
  • AKN'i geçtiyseniz iyi bile sayılır.
  • Sorunum ping, AKN nedir? AKK ile ilgisi var mı ? @Firaristt
  • dolma123 D kullanıcısına yanıt
    Sizin portunuzu sınırlıyorlar bu da işlemlerin hız sebebiyle daha yavaş yapılmasına ve pingin daha çabuk yükselmesine sebep oluyor.
  • Firaristt F kullanıcısına yanıt
    buna karşı yapabileceğimiz bir yol yok mudur? Kendileri de bu hatanın farkında oldukları için ping değerleri ile ilgili işlem kaydı bile almıyorlar. "Ping değerlerinin yüksek olması bir sorun değil midir?" sorusunu yönelttiğimde ısrarla soruyu geçiştirip, cevaplamıyorlar. Bir müşteri temsilcisi bunu yapsa anlarım fakat diğer müşteri temsilcileri de bunu yapınca; sorunun frakında olduklarını ama olmamaları gerektiğinin söylendiğini anlıyorsunuz btk bu sorunla ilgilenir mi? Bilenler bilgilendirsin lütfen
  • WEAS W kullanıcısına yanıt
    Şikayet edin ama bir sonuç çıkacağını sanmıyorum. Hepsi aynı sürprizin farklı rengi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam akk den şüpheleriniz varsa ay basini bekleyin o da olmazsa anlik network traffic den kaynaklaniyordur ona da gecenin tenha saatlerinde bakmak lazim kullanan az olduğu için o da olmazsa hattiniz veya portunuz problemli

• quote:

Orijinalden alıntı: KüfürbazHaydoo

Hocam akk den şüpheleriniz varsa ay basini bekleyin o da olmazsa anlik network traffic den kaynaklaniyordur ona da gecenin tenha saatlerinde bakmak lazim kullanan az olduğu için o da olmazsa hattiniz veya portunuz problemli

Ping yükselmesini sadece adil kullanım kotası dolduktan sonra yaşıyorum. Ay başlarında hiç sorun yok . Ping değerim 35 iken adil kullanım kotasından bittikten sonra 150- 250 arasında değişyor.
    Bendede ayni sorun oluyor ancak TTNET i arayinca bunu cozebiliyor. Mh nin tek yapabildiği bu .

O zaman mecbur akk gecmeyeceksiniz

• Arkadaşlar uydunet, superonline geçersem ping osrununumu duzelme şansı var mı en azından ?.

FİBER değil. Yok burda lanet şey ..
  • Benim pingim akk yi geçince dahada azalıyordu , yani sorun akk ile ilgili değil sorun ttnet

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende AKK ile ilgili oldugunu dusunuyorum internet sağlayıcımı değiştirsem, sorunun çözülme ihtimali var mı turkcell superonlinea sordum ping ne dediler ..
  • +++++++++++++++++
  • Bi cevap vermediniz 2 güno ldu
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.