Şimdi Ara

Lg 22mt45 mi samsung lt22d390ew mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
4.346
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • TV monitör almaya karar verdim hangisini alaym hem oyun icin hem de TV için
    Bütçe 450 TL
    http://www.vatanbilgisayar.com/lt22d390ew_uf-22-56-cm-full-hd-led-tv.html
    http://www.vatanbilgisayar.com/22mt45-22-56cm.html

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Güncel

• Teşekkür ederim

• Normal monitörler le ayni performansı , görüntü kalitesini verirmi

• asdzxc345 A kullanıcısına yanıt
    Hocam bende tv monitör düşünüyorum.Naptın aldın mı onlardan birini?
  • quote:

Orijinalden alıntı: asdzxc345

Normal monitörler le ayni performansı , görüntü kalitesini verirmi

Hiç bir TV, iyi bir monitörün yerini tutmaz. Daha ufak olmasına rağmen monitörler neden TV'lerden daha pahalı sanıyorsun.

• Evet aldım çok hoş 24 inç lik olanını aldım çok büyük duruyor tavsiye ederim
  • asdzxc345 A kullanıcısına yanıt
    Samsung'un 24 lük olanını mı aldın?Hayırlı olsun.Kaça aldın? Input lag,Ghosting ve yazılarda netlik kaybı gibi sıkıntılar var mı?
    Bende alacağım inşallah..
  • Evet 24 lugu aldim sıkıntısı yok

• SAMSUNG LT22D390EW kullanan var mı tavsiye eder misiniz
  • LG 22MT45 bu modeli alıp kullanan varmı nasıldır??
  • quote:

Orijinalden alıntı: fakcakaya

LG 22MT45 bu modeli alıp kullanan varmı nasıldır??

+1
  • samsung LT22D390EW cihazı yeni aldım. HD uydu bağlayınca hem SD Hem HD yayınlarda görüntü kalitesi çok güzel.Küçük ekran olmasına rağmen menüsü de oldukça gelişmiş.Ses seviyesi de yeterli.Ben memnun kaldım. LG büyük ekranlarda iyi fakat küçük ekran hakkında bilgim yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: leon_king34

samsung LT22D390EW cihazı yeni aldım. HD uydu bağlayınca hem SD Hem HD yayınlarda görüntü kalitesi çok güzel.Küçük ekran olmasına rağmen menüsü de oldukça gelişmiş.Ses seviyesi de yeterli.Ben memnun kaldım. LG büyük ekranlarda iyi fakat küçük ekran hakkında bilgim yok.

Hayırlı olsun güle güle kullanın.Bende mutfak için düşünüyorum botech piko 207 mini hd uydu reciver ile kullanmak istiyorum size sormak istediğim hdmi girişi olup olmadığı? Hepsiburada ve Vatanbilgisayar yorumlarında sorulduğunu okumaktayım.
  • Alan arkadaşlara hayırlı olsun monitör olarak kullanıpta bilgisayarda 1920x1080 piksel çözünürlüğü alan varmı ?
  • Samsungu al hocam

• quote:

Orijinalden alıntı: x.man

Alan arkadaşlara hayırlı olsun monitör olarak kullanıpta bilgisayarda 1920x1080 piksel çözünürlüğü alan varmı ?

dün aldım samsungu inanılmaz memnunum hiçbir sorunu yok diğer karşılaştıran model arasında fiyat olarak pahalı fakat 1 hdmi çıkışı daha var bunun ben şahsen hdmi çıkışına önem verdiğim için bunu aldım yanlız yutubde 1080p oynatma da bir sıkıntı var ama nedendir bilmiyorum lettoptaki görüntüyü tvye aktarıyorum hdmi ile 720p de sıkıntı yok 1080p de sıkıntı var kablodan mıdır nedir anlamadım işlemci de %95 fln gösteriyor kullanıldığını ekran kartı da yok ayrıca lettopun sonuç olarak şiddetle tavsiye ederim çok memnunum herkese de tavsiye ederim
  • Pc led Monitör icin hangi markayi tavsiye edersiniz.
    LG.Samsung.Philips.
  • eski bir konu ama google yapıldığında direk burası çıkıyor diye bir bilgilendirme yapayım. samsung'da 2 hdmi girişi var arkadaşlar.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.