Şimdi Ara

Superonline 20Mbps

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
410
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Superonline 20Mbps Akk 50 GB kullanıyorum kullanmaya başlayalı uzun zaman oldu fakat hiç hız testi yapma gereği duymamıştım bugün yaptığımda aldığım sonuçlar şöyle. Şimdi sorum
    şu bu normal midir yani 20Mbps böyle bir şeye mi denk geliyor yoksa gidip arayıp bu heriflere durum böyle böyle diye açıklayayım mı? Ayrıca wirless ile bağlanıyorum internete bu hız düşükse sebebi bu olabilir mi yada olsa bile bu kadar düşer mi bu hız 20 den 2 ye ?

Teşekkürler

[simage]https://forum.donanimhaber.com/images/upfiles/1842900/[code][/code]c594922e-bec4-4401-b879-2026d3570543.JPG[/simage]
     Superonline 20Mbps

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FireClick -- 20 Temmuz 2014; 2:28:29 >

• FireClick kullanıcısına yanıt
    akk geçmediğinizden eminseniz sorun büyük ihtimalle kablosuz bağlantıdan kaynaklanıyor.
  • Akk geçmediğimden eminim ya, zaten geçtiğimde mail geliyor her ay maili görmesem bile internet berbat bir hal alıyor anlaşılıyo yani. Teşekkür ederim cevabınız için
  • baglantı berbat, bende 35 mbps baglantı var 32 mbps felan cıkıyor hız testlerınde. bunu kontrol ettırınız
  • quote:

Orijinalden alıntı: dbmaster

baglantı berbat, bende 35 mbps baglantı var 32 mbps felan cıkıyor hız testlerınde. bunu kontrol ettırınız

Kablosuz bağlantı mı kullanıyorsunuz asıl merak ettiğim zaten hani kablosuz olsa bile hız 20 den 2 ye düşer mi? Şimdi irtibat kurucam inşallah telefonda kanser etmezler beni
  • Kablosuzdada 32mbps kabloludada 32mbps geliyor hic sorun yok. Ama vdsl 2 modem ile geliyor bu hizlar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.