Şimdi Ara

#NOKIA N93 ANA TOPİK# İNCELEME, YORUMLAR VE PAYLAŞIMLAR (181. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.691
Cevap
1
Favori
148.723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orjinalden alıntı: şugar_klavyeci

sanada hayırlı günler bluecat.bu topiği canlı tutmaya çalışıyorsun.bravo dostum.valla sende olmasan çürüyüp gidecek koca topik

Eyvallah sağolasın Şugar..
    Elimden geldiğince güncel tutmaya çalışıyorum..Ufak çaplıda olsa sohbetlerimiz olacaktır burada..

Bu arada herkese günaydın,hayırlı günler arkadaşlar..

• quote:

Orjinalden alıntı: mga93

iyi sohbetler arkadaşlar

Sağol mga93,

Nasılsınız arkadaşlar?
  • Valla nokia PC93 çoktan unuttu gitti hatta piyasa bile unuttu ama bizler unutmadık.Ama bundan sonraki telefonum muhakkak LG KM900 olacak.eşimede E55 alacağız.Şuan beklemedeyiz.
  • İnşallah arkadaşım,istediğin gibi cihazları alırsın..

Nokia unuttu evet,bizler yaşatmaya devam edeceğiz inşallah
    Herkese hayırlı akşamlar arkadaşlar..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bluecat -- 21 Mart 2009; 16:27:08 >
  • SİZ LSANIZ N93MÜ N80 Mİ ALIRDINIZ N93 ÇOKMU BYÜK
  • Ben N93 derim,her ikisinide kullandım.Şuanda N93 kullanıyorum ve çok memnunum..
    Ebatları bence normal yani kullandıkça alışıyorsun,gözüne okadarda kaba gelmeyecektir..
  • yeni versiyon çıkmışşşş....

heeeee

keşke böböyle bir cümle kurabilsekkkk
  • Hayırlı geceler arkadaşlar..

Arkadaşım gerçektende böyle bir cümle kurabilsekte şu yeni versiyon hakkında tartışıp,sohbet etsek..
  • ne yazıkki bu forumma N93 ile ilgili birşeyler bulamıyoruz,paylaşamıyoruz.
    ancak bir kaçımız bu sayfaya bakıp aynı anda kapatır olduk.
    iyi geceler
  • arkadaslar bende bır n93i var ama tus takımı ısıgı yanmıyor neden olabılır.
  • bir resim ekleyim dedim

• İyi akşamalr arkadaşlar bir borcumu kapatmak için N93 ümü satıyorum. özelden msj atabilirsiniz düşündüğüm fiyat 300 ve altı telefonun bilen bilir hatta bu da ilanı:
    http://www.sahibinden.com/n93_ve_full_kutu_icerigi_2gb_minisd-82WQQaXQQ13040038WQQpXQQdisplayitem
    ACİLDİR!...
  • Merhaba arkadaşlar..
    Cümleten hayırlı akşamlar..

Nasılsınız?
  • Eyvallah dostum iyidir? Ya benim alt kapağın tek dişi durduk yerde kırılmış. Halbuki hiç açıp kapatmam. Bu kapaklar satılıyor mu? (Ankara içi) Bir de pile de bir şeyler oldu çabucak boşalıyor hemen doluyor vs. Bizim orjinal pilin fiyatı ne kadar?

Sorularıma yanıt verecek olan tüm arkadaşlara şimdiden çok teşekkürler...

Herkese saygı ve selamlar...
  • İyi geceler arkadaşlar.
    Acaba sert bir yere mi carptın?
    Kapaklar komple 300 tl ama tek arka kapak orjinal olarak daha ucuzdur.
    Benim pilde cok cabuk bitiyor.Eskidi artık.
  • Arkadaslar2007 aralik ayindan bugune bu tlfna sahibim ve cok memnunum hic bisekilde deistirmek istemiyrm umarim daha uzun sure kullanirim

tek sorun inat yaptigim snake 23. Bolumu gecemedim bi yardm edin yahu sinir olcam aklima takilip duruyo
    herkese saygilar
  • valla ben oyun bitirmiştim ondaşuan ise hiç bi bölümünü hatırlamıyorum
  • merhaba arkadaşlar. bende artık N93 kullanıcıları arasına katıldım.

donanımhaber ikinci el bölümünde Furkani nickli arkadaşımızdan bir kaç gün önce N93 aldım. uzun süredir en büyük isteğimdi.
    eminönünde buluştuk, sağolsun arkadaş bağcılardan geldi, bütün aksesuarlarıyla birlikte alışverişi yaptık.

bahsedildiği gibi gerçekten video çekimi mükemmel. fotoğra kalitesi çok yüksek ve wireless inanılmaz kuvvetli.

mp4 çalması, autofocus, ofis falan derken gerçekten parasını hakeden bir telefon.

bu anabaşlıktaki yazılar ve bilgiler telefonu almamda çok etkili oldu.

yararlı bilgileri için herkese teşekkürler
  • tabiki N93 nokia nın çıkardığı en iyi modellerden birisi ama üvey evlat muamelesi gördü ve nokia gerektiği değeri vermedi buna.

herkes büyüklüğünden şikayet etsede bence N92 N93 ve N93i cep dünyasının tasarım harikası olan modelleri ve bence gelmiş geçmiş en yaratıcı ve en çarpıcı tasarım aslında
  • Önecelikle hoşgeldin,hayırlı olsun arkadaşım..
    Güle güle kullanman dileğiyle..

@Haklısın "Şugar" bencede tasarımı ve özellikleri en iyi cihaz N93-N93i ama işte nokia gerektiği kadar desteği vermedi..
  • 
Sayfa: önceki 179180181182183
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.