Şimdi Ara

#NOKIA N93 ANA TOPİK# İNCELEME, YORUMLAR VE PAYLAŞIMLAR (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
3.692
Cevap
1
Favori
148.718
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • bence telefon mükemmel, n-gage ve n90 kullanıcısıym kesinlikle n93 e geçicem,
    TV OUT YEdi bitirdi beni :D
  • quote:

Orjinalden alıntı: alper_9

n93ün işlemcisi yeter ya...yani bisürü program yükledim 2gblık kart taktım çok az yavaşlama oldu

En azından N73 gibi kilitlenmeler-takılmalar-açılıp kapanmalar yok ... Allah'a şükür Ne olurdu sanki N73'e de aynı işlemciyi koysalardı
  • Arkadaşım hayırlı olsun önceklikle , incelemende güzel.ama gece dış çekimler pek tatmin edici değil açıkcası..
  • Bende eskiden n93 cuydum simdi n73 oldu hayirli olsun.Arkadasim iyi gunlerde kullan guzel inceleme olmus.
  • quote:

Orjinalden alıntı: cimen

bence telefon mükemmel, n-gage ve n90 kullanıcısıym kesinlikle n93 e geçicem,
    TV OUT YEdi bitirdi beni :D

Bence de iyi edersin çünkü pişman olmayacaksın kesinlikle şu anda nokia'nın en iyi telefonu N93

quote:

Orjinalden alıntı: Arda Türkmen

Bende eskiden n93 cuydum simdi n73 oldu hayirli olsun.Arkadasim iyi gunlerde kullan guzel inceleme olmus.

Teşekkür ederim dostum... Seninde N73'ü güle güle kullanman dileğiyle

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi over and under -- 1 Ekim 2006; 12:09:05 >

• Bende eskiden w800i ciydim.. şimdi (bugünden itibaren) n93 aldım.. n93 cü oldum.. .. teknosa- bayrampaşa- axess 15 taksit,öde öde bitmez..

over and under dostuma n93 incelemesi için teşekkür ediyorum..
  • quote:

Orjinalden alıntı: optimistic

Bende eskiden w800i ciydim.. şimdi (bugünden itibaren) n93 aldım.. n93 cü oldum.. .. teknosa- bayrampaşa- axess 15 taksit,öde öde bitmez..

over and under dostuma n93 incelemesi için teşekkür ediyorum..

Biter hocam biter taksitler gün gelir biter N93'ün duruşu dahi yeter Hayırlı olsun

• hehe biter biter:D:D Abi hayırlı olsn walla,

youtube deki tv out videoları izledim de işte nokia agırlıını yine koydu dedim kendi kendime:D

sonra n-gage qd'me ve arenadan kazandıım n90 a baktım :D bi de n93 baktım:D tmm dedim yeni tel n93:D:D

dvd gibi video çekio.. beyler bu bi cep telefonu yanlış olmasın :D 5110 3210 gibi :D
  • SAĞ SOLA BAKMA NOKİA DAN BAŞKASINA BAKMA

TELEFON N93 BİTTİ

BİTTİ ban ne erisson ne samsung ne sıemen demEyi arkadaşalr biliyorsunuz siemenste erısson gibi şirketi batmA karşı karşıyA keldi ve benQ firmasıyla birleşti bakalım nokai samsung a ne zam böylE bir darbe yapAr bilinmez amA NOKİA kimse durduramaz
  • OVER AND UNDER ARKADAŞ san bir soru sorcam şu alat kısmdak i n93 foto şeklinde durarak n93 video ve foto çekilebiliyomu + radyosunu bluotooht kulaklıkla açılabiliyom u acaba onalrı merak ettim cevam verirsen çok sevinirim şimdiden teşkürler

#NOKIA N93 ANA TOPİK# İNCELEME, YORUMLAR VE PAYLAŞIMLAR
  • yani demek istediğim şu an görünen şekildeki resimde kamerasını açıp bir yere düz zemien durarak video ve foto çekebiliyonmu eyer çekiliy ise süper olur düşünsenize kendi video çeker iken kamerada bakabilme şansınız olur bende n90 var öyle bir şansınzı olmuyo bu cihazda

• iyi günlerde kullan kardeş...
  • EVET ARKADAŞLAR BU MINI SD KARLARI KART READERLER OKUYORMU BEN ALALI 1 SENE OLDU SD MMC KATLARI OKUYO MINI SD KARTLARI OKURMU ACABA N93 N73 VSS TEL ALSAK İLERDE yoksa YENİ BİR KART OKUYUCUMU alcaz bilgisi olan yazarsa sevinirim veya deneyen şimdiden teşekürler
  • bide bir siteden duydum n93 bir kart modeli var idi mını sd o kart dışında olursa telefona takılırsa video çekiminde kısa sürüyormuş yani video bell ibir süre içinde kayıt edip soan eriyormuş şu an unutum o kartı eyer htırlamıyorum eyer şayet o hatırlamadığım kart modelini takr isenzi sorunsuz kayıt ediyormuş video çekimini he bu olayıda anlamış değilim kat mb yüksek olduktan sonra aynı mb ne alaka n93 bu olay oluyormuş o kart dışındaki lerde mını sd kart dışındakilerle çekimi dondurup bitiriyormuş bu konu hakında bilgisi olan

over and under sende n93 var hiç 2 gb alıp denedimmi 90 dakiaka video çekim
  • bende n93 ile sd kart almayı düşünüyorum... alanlar tecrübelerini fikirlerini yazarlarsa iyiolur...
  • n93
    ----işlemci hızı mükemmel---
    +2GB kart taktımda şuan içinde bu programlar yüklü

*Search
    *DivX Player
    *allTunes
    *Task manager
    *SlovoEd tur-ing sözlük
    *MSDict oxford english sözlük
    *Agile Mesenger
    *Face warp
    *Screenshoter
    *Handy weather
    *Handy alarm
    *Handy zip
    *World mate
    *Sky Force reoladed
    *S-tris 2
    *MauMau
    *Podcasting
    *Best Calculator
    *Mobipocket reader
    *+20 tane java tabanlı oyun,program yüklü
    Bunca şeye rağmen cihazdaki yavaşlama minimum düzeyde N80 den hatta E61 den kat kat daha hızlı ayrıca 3D grafikleri mükemmel kısaca hız delisi....
    Ayrıca dikkatimi çok çekti w-lan ı E61 den biraz daha hızlı ve kapsama menzilide daha geniş E61 evin en dip köşelerinden çekmezken n93 rahatça bağlandı(E61 e %90 dersek w-lan bakımdan n93ünkide %95 tir yani arada çok büyük fark yok ama belirtmek istedim)
    video çekimleri piyasadaki telefonlara göre mükemmel başarılı...ama keşke fotoğraf içinde aynı şeyi söyleyebilseydim kalitesi bana yeter ama kapalı alanda ve gecede neden güzel çekmesin noise oranı çok falzlalaşıyor buda fotonun kısmen içine ediyo renkler çok kaliteli hiçbi fotoda renk kirliliğiyle karşılaşmıyorum detaylı ve macroları gayeyet iyi ama işte şu sorunu yazılımla düzeltse çok daha güzel olacak..

• quote:

Orjinalden alıntı: tekno2007

bide bir siteden duydum n93 bir kart modeli var idi mını sd o kart dışında olursa telefona takılırsa video çekiminde kısa sürüyormuş yani video bell ibir süre içinde kayıt edip soan eriyormuş şu an unutum o kartı eyer htırlamıyorum eyer şayet o hatırlamadığım kart modelini takr isenzi sorunsuz kayıt ediyormuş video çekimini he bu olayıda anlamış değilim kat mb yüksek olduktan sonra aynı mb ne alaka n93 bu olay oluyormuş o kart dışındaki lerde mını sd kart dışındakilerle çekimi dondurup bitiriyormuş bu konu hakında bilgisi olan

over and under sende n93 var hiç 2 gb alıp denedimmi 90 dakiaka video çekim

Bende 1gblık kart var ve hiç o kadar uzun süre video çekmedim .... Bu konuda yorum yapamam ... Ancak senin için ekran yana dönükken video çekimi yapıp yapamayacağına baktım sadece ön kamera çalışıyor tabiki kalite yok ön kamerada biliyorsun...

• 2 gb ta tahminin 90 dakiak video kaydı yaprmı peki n93 b uarad 2 gb kingston hafıza katları tüm internet satış mağazalrı gelmiş ben n93 alırsam hafıza kartını kingston 2 gb mini sd alcam

bu arad over and under kardeş sana bir soru sorcam n93 ün ekranını vizör şekle getirip arka kamerayı kendine çevirip foto video çekebiliyonmu

bide bluutoht kulaklığın yoktur sanırım eyer bide deneem şansın olur ise bide şu veya birisinden ödünç alama çansın olur ise blotoht kulklıkla n93 radyosu çalışırmı bende blotoht kulaklık var nokai nın orjınal telfonum n90 biliyorsun n90 radyo yok o yüzden deneyemedim senin bide öyel bir denem şansın avr ise rica etsem deneyebilirmsin kus bakam senden de çok şey istiyoruz aam anla bzi kardeş telfonu çok merak ediyorum oyüzden aam alacam allah izi nverirse sanada hayırlı olsun ALLAH kazaalrdan beallardan korusun teelfonunu
  • slm arkadaşlar n90 arayan var ise verebilirim 6 ay oldu alalı kvk garantili yerim istanbul kadıköy almak isteyen ban aulaşabilir ler cihaz temiz RESİMLERE BAAKRSANIZ TEMİZ OLDUĞUNU GÖRECEKSİNZİ NE TAMİR NEDE HER HANGİ BİR SORUN VEYA HASAR GÖRMEMİŞTİR sıfır gibidir

satmamın sebebi ise n93 alacam oyüzden satıyorum para gerek

telefonun fiyatı 750 ytl dir 1 gb ve 128 hafıza kartı ve tüm aksasualarıda tam kutulu içinde VERİYORUM telefon kvk 2 yıl garantilidir

şimdden ilgilenlere duyurulur

ulaşmak için ban imail arifack@hotmail .com / arifack@mynet.com

cep tel 05377801626

TELEFONUN BİZZAT KENDİ RESİMLERİ AŞAĞIDAKİLERDİR

• quote:

Orjinalden alıntı: tekno2007

slm arkadaşlar n90 arayan var ise verebilirim 6 ay oldu alalı kvk garantili yerim istanbul kadıköy almak isteyen ban aulaşabilir ler cihaz temiz RESİMLERE BAAKRSANIZ TEMİZ OLDUĞUNU GÖRECEKSİNZİ NE TAMİR NEDE HER HANGİ BİR SORUN VEYA HASAR GÖRMEMİŞTİR sıfır gibidir

satmamın sebebi ise n93 alacam oyüzden satıyorum para gerek

telefonun fiyatı 750 ytl dir 1 gb ve 128 hafıza kartı ve tüm aksasualarıda tam kutulu içinde VERİYORUM telefon kvk 2 yıl garantilidir

şimdden ilgilenlere duyurulur

ulaşmak için ban imail arifack@hotmail .com / arifack@mynet.com

cep tel 05377801626

TELEFONUN BİZZAT KENDİ RESİMLERİ AŞAĞIDAKİLERDİR

tekno2007.. yanlış anlama ama sen bu satışı n90 platformunda yapsan daha iyi olurdu.. çünkü burada n93 konusu işleniyor.. sende n93 alacaksın.. sence bu konuyu inceleyen,senin şu anki satış ilanını düşünebilirmi acaba..

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.