Şimdi Ara

Iphone 4s kulaklık girişi içinde kulaklık metalinin yarısı kaldı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
26
Cevap
0
Favori
1.308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Selam arkadaşlar ben iphone 4s telefonumun kulaklık girişini kürdan ile temizledim giriyor mu diye bir deniyim dedim kulaklığı soktum fakat kulaklığın o jaki kırık çıktı eski kulaklık tı ve içinde kaldı tam oturdu çıkmıyor ben kendim yapamam da telefoncular açabilirler mi açılıp alınabilir mi orası

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• İğneyle falan çıkartmaya çalış yada başka bir şeyle. Bu kadar basit bir şey için telefonunu bilmediğin ellere teslim etme derim.

• Abi denedim ama çıkmıyor tam oturdu desem yanlış olmaz servise götürsem kaç para veririm jak değiştirirlerse ya da telefoncular söküp çıkartabilirler mi

• Kürdanı ortadan ikiye kır(yuvarlak yüzey oluşması için) o yuvarlak yüzeye çok az uhu sür(404 sürmenin manası yok yapışcağını sanmıyorum hamur kıvamlı yapıştırıcı daha iyi tutar)
    Etrafa değdirmeden cerrah hassaslığıyla kopan jack'ı çek
  • 4s te aynısı basıma geldi 3 saat iğneyle uğraşıp cikarmistim

• aynısı başıma geldi ne yap biliyomusun

kulaklıgı tekrar sımsıkı sok ve çıkar parça yapışıyo çıkıyo

Eger olmazsa başka bir kulaklık al ucundaki plastigi sök ve kulaklık girişine tak çıkar
  • Denemekten zarar gelmez sanırım:

• quote:

Orijinalden alıntı: 1megabayt

Denemekten zarar gelmez sanırım:

Başıma gelmedi ama sayenizde bilgilendim çok teşekkürler.Konu sahibi arkadaşa geçmiş olsun videoya bakarak belki kulak çöpü ile çıkarabilir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• Konuya girerken üfff diye girdim
    Hiç uğraşma, çıkartamazsın onu öyle mümkün değil, kolay çıkmasın diye 3 tane pim var orda.
    Telefoncuya cermekten başka çaren yok. 4s olduğuna göre garantisi bitmiştir, eğer becerikliysen aç Youtube'u iphone 4s full disassembly yaz gelen videoları izle gereken tornavidayıda aldınmı tamam orada söyler modelini. Kulaklık kısmına gelene kadar izle ama oraya kadar gelene kadar ne yapıyorsa yap çok alakasız şeyler hariç, genelde herşey birbirine bağlı oluyor sırayla çıkıyor
    Bence telefoncudan çok daha mantıklı
    Edit.
    Yukarıdaki videoyu görünce Amaan tanrım didim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GörünmezAdam -- 21 Temmuz 2014; 1:21:10 >
  • Herkese çok teşekkürler bir bölümü çıktı bir bölümü içerde kaldı eğer çıkmazsa yeni jack kaç para

• Yarın saatçi bir tanıdığım var ona götürcem çok hassas cımbız ve mercek ile yapabilir o da olmazsa telefoncu o da olmazsa artık uhu ile kürdan kullanırım bu arada kulak çöpü denedim bir kısmını alabildi bir kısmı kaldı

• Dewqr D kullanıcısına yanıt
    Allahtan böyle şeyleri halkımız hep cihazlarda dener :D bir amcamızda soda şişesini denemişti en son :D :D
  • @Aristoxenus yapacak bir şey yok servise gitsem uçuk fiyat verirler :D

• Arkadaşlar çok sağolun telefonum düzeldi kulaklığın kalan parçasına Japon yapıştırıcı sürüp çektik içerdekini

• Dewqr D kullanıcısına yanıt
    Geçmiş olsun. :)
  • Gecmis olsun ilginç bir sorun yasamışsin :)

• Sağolun arkadaşlar sayenizde fikir türetebildim

• Ben olta iğnesi ile çıkarmıştım,

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • başka birkulaklık tak dene istersen yapıştırıcı içerdebaşkabiryere değdiyse iletkenliği devredışı bırakacak kulaklık çalışmayacak yinebir kulak pamuğuna hafif selozik tinerle ıslat içini temizle geçmiş olsun
  • Zaten babam yaptı :D ben yapsaydım kesin kalırdı :D yeni kulaklık aldım kardeşim çalışıyor eğer öyle bir durum olursa yapıcam sağol

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.