Şimdi Ara

dell mi acer mı? yardımlarınızı beklıorum...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
0
Favori
556
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • arkadaslar, bu iki lap top arasinda kalan bi arkadasım icin hangisini onerirsiniz.. daha cok oyun oynamayı dusunen birisidir kendisi ve aynı zamanda dvd, mp3 leri de cok kullanır..
    acaba hangi lap top u almasi daha mantikli olur.. bana bu bilgileri verdi..
    özellikleri;

DELL
    1.8 core solo islemci
    krıstal ekran
    256 mb paylasımsız
    vga
    60 gb hd
    512 ddr2

ACER
    ACER 5101WLMI AMD
    2GHZ 512 60 DVDRW 15.4 LINUX

yardımlarınız icin simdiden tesekkürler...

• DELL
  • aslında bana sorarsan hiçbiri neden dersen pahalı bir teknoloji

ama yine de ısrar edersen ben DELLen derim
  • Acer uydurmasyon bir marka.Dell gerçekten çok iyive kaliteli.
    Bu nedenle kesinlikle DELL'i tavsiye ederim.
  • Bence ikiside değil. Dell'in DVD sürücülerinde baya bir sorun cıkıyor. Acer kişisel olarak güvenmiyorum. Yine de karar sana kalmış...
  • Bence de DELL
  • dün itfaiye meydanından ikinci el (şüpheli) bir DELL geldi. kasaının bir açılışı var ben kasaya çarpıldım. Kamyon kasası şeklinde yan kapaklardan doğru açılıyor ve uydurmasyon bi kasada değil.

dell mi acer mı? yardımlarınızı beklıorum...
  • Tabii ki DELL
  • neden bu iki bilgisayarda kısıtladın kendini... Hp, asus ve sony nin daha güzel modelleri varken....
  • fiyatı ucuzda ondan soruyor arkadaş

DELL kaiteli ama parlak ekranlı ise al

Acer in sorduğun modeli de hem ucuz hemde performanslı parlak ekran turion 2.0 radeon 1100 tek zayıf yönü HDD kapasitesi
  • CPU:AMD Turion 64 MK 36 (2.0 GHz, 512MB DDR2)
    Ekran:15.4" WXGA TFT CRYSTALBRITE, 1280 x 800 16ms tepki süresi
    İşletim sistemi:Linux
    Bellek:512MB DDR2 MAX: 4GB
    Sabit Disk:60 GB
    Ekran Kartı:ATI X1100 Maks: 128MB''a paylaşımlı
    Optik:DVD Double Layer DVD+RW
    Ağırlık:2.82
    Ethernet:10/100 Ethernet
    Wireless:Acer InviLink™ 802.11g Wi-Fi CERTIFIED™ özelliği, Acer SignalUp wireless
    Kart Okuyucu:5-in-1 kart okuyucu (SD/MMC/MS/MS PRO/xD)
    Diğer:ATI Radeon Xpress 1100 yongaseti,Acer Video Konferans, Ses ve Video destekli Internet Protokol (VVoIP) ile Acer OrbiCam Entegre 0.3MP CMOS kamera 225° ergonomik dönüş, 6-hücreli batarya, PC Card slot (Type II), 3 x USB 2.0, Harici VGA port, Kulaklık/Hoparlör/line-in jak, Ethernet, Modem port.

1320 ytl
    _______
    Dell model ne? yazılan özelliklerde makina bulamadım
  • dell kendini ispatlamış bence dell
  • full multimedya laptop alacaksin. hdd 7200' luk, ram de en az 2gb' lik olmali. ayrica ilk once sen desktop icin ikna et onu. oyun manyagi ise desktop pc. olmadi, mealesef guclu bir laptop lazim size. yakarsiniz bak, zayif bir model alirsaniz.
  • Dell dunya pazar payında 1.
    Acer ?
  • üstad dell alırken kesinlikle optik sürücüyü kontrol etmelisin,bize gelen dellerin %60 ı optik sürücüden geliyor,acer 5102 yle daha cok hasır nesir oldum ondada card reader a dikkat etmelisin ama delli gerek teknik servisi gerek arkasındaki güçlü disbiritörü nedeniyle tercih et derim
  • arkadaslar ilginiz icin tesekkür ederim..
    yorumlarinizi arkadasima aktaricam..
    Saygilar...
  • tabiki dell ama acerların satıs sonrası destegi cok güzel bilgin olsun (İNFRONİC FİRMASI) orda özgür bey var harika bi teknisyen onun sayesinde acer ayakta duruyodur bence...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.