Şimdi Ara

SONY SHAKE 33 2200 W RMS

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
3.465
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 2 gün önce Sony istanbul merkezden Aldım
    Çok şanslıyımki Sonuncusunu Alabilidim ^^
    Hepsisony.com da başka stok yok bilginize .Websitesinde güncel degil

oldukça büyük bir sistem resimlerde ufak gibi durduğuna bakmayın evde özel bir bölüm açmanız gerekebilir , bi o kadar güçlü Bassları ÇOK YETERLİ
    MAX 50 ama Bazı şarkılarda 10 u Geçemiyorum

Herkese Tavsiye ederim bu sistemi Paranızın Hakkını Veriyor

Hepsisony ve Disneyonur a Teşekkürler Yardımları için

SONY SHAKE 33  2200 W RMS SONY SHAKE 33  2200 W RMS SONY SHAKE 33  2200 W RMS SONY SHAKE 33  2200 W RMS

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takaridolsa -- 19 Temmuz 2014; 21:23:56 >

• nerdende aldınız yav siz toptancımısınız yav anlamadım kaç paraya satıyorsunuz media marttta 2700 tl ben fazla veremicem çünkü param yok okadar max 1000 tl.
  • Madia Marktta 3000 tl idi sordum sadece stokları bitmişti eger 2700 olsaydı Sony Magazaları bundan Daha ucuza Satardı
    Sadece çok Güçlü bir sistem Onu Diyebilirim Size =)

ve Tüm Stoklar Bitmiş İstanbul Genelinde
    Arkadaşlar BU ürünün Sevkini Sadece SONY Yetliki Bayileri Yapabiliyor bilginize , Dİger satıcılar Satıcılar Mediamarkt gibi onlar sadece Acente
  • vallaha ümraniye ikeanın oradaki media marttta 2700 tl kuran çarpsın ki .
  • http://www.youtube.com/watch?v=YSc9zFCBDGU&list=UUA-2TJRjXCz-rgMgy-pyZZA

SONY GTK- X1BT 500w Test

Bizzat Sahip Olduğum Sistemler
  • ve Efsanevi
    SHAKE 33

Aman Tanrım MAX ses limiti 50 ve 15 ,20 yi geçemiyorum
    Deprem Makinası ^^

http://www.youtube.com/watch?v=qYk7zJ3KE54&feature=youtu.be

Görsellik açısından bu link ide inceleyebilirsiniz Benim videolarımda çok daha net umarım Almak isteyen Arkadaşlara Yardımcı Olur
    http://www.youtube.com/watch?v=Rrta6NvKYXE

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takaridolsa -- 30 Temmuz 2014; 22:54:49 >

• ben çalınca media martk ta sesi 30 u gördüm
  • bu arada hoparlörler kutunun üstünde değil yerde olmalı ki basları daha iyi alabil
  • ne şekilde olursa olsun aynı bası alabiliyorsun bu ürünü sende benim kadar iyi incelemiş olmalısın ki kabini baya dolgun bir malzemeden yaplımış ortam şartları etkilemiyor yani

yeni konumlandırma resimlerini atarım SHAKE 33 için

şittetle bu Sİstemi tavsiye ediyorum

30 da baya bi ses veriyor nasıl açabiliyorsun =) geçenlerde 50 denedim camlar kırılacak gibi oldu baya baya ^^
  • Düğünler için ideal.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: enerji78

Düğünler için ideal.

• Takaridolsa T kullanıcısına yanıt
    30 bana normal geldi sanırım media martk çok büyük olduğundan çok fazla şiddetli olmadı çünkü çok büyük mağaga yani evde tabi çok ses verir odan ufaksa sesi 30 zor açarsın ama ben 40 a da getirdim ama hemen kıstım tabi 30 bana normal geldi sanki nebilim usb ile çaldım ve bluetoot ilede çaldım bana 30 normal geldi birde mağza büyük ondandır
  • Takaridolsa T kullanıcısına yanıt
    sonuçta kabinin içinde labirent şekli hava çkışı ar yani sound pressure horn bide mrc hopalör konisi sert titreşimlerde bile hopalör asla şeklini bozmaz ve max seste bile çok sert basla alırsın
  • http://www.youtube.com/watch?v=Qr6I-hIm_WU&list=UUA-2TJRjXCz-rgMgy-pyZZA

Shake 33 alacaklar izlesin umarım yardımcı olır görünümü hakkında
    kameram çok kötü ve eski gereçk hali bundan kat kat güzel bir ürün

başka Shake sahipleri resim paylaşırsa sevinirim..

ayrıca not önemli ...

Sony Shake 33 hakkında inceleme yapanlar yada kulaktan duyma bilenler MRC woofer der
    size bunu söyle açıklayayım kolon ortasında 30CM büyüklüğündeki kolon woofer değil ( Subwoofer )
    ürün açıklamalarında özellkile türkiyeye ihraç olan kolilerde ürün açıklaması woofer olarak geçer .
    Sony Shake 33 - ispanya - porteriko vs vs ürün açıklamalarında Subwoofer olarak yazılmıştır

yani anlatmak istediğim 30 Cm büyüklüğündeki ana kolon Subwoofer dır .
    ürüne sahip olanlar tiz ve mid bağlantılarını sökerek büyük kolonu test edebilir .Sadece Alt (sub) Tonları çalıyor

bilginize
    ileriki günlerde daha çok bilgi paylaşacağım ürün hakkında

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Takaridolsa -- 17 Ağustos 2014; 14:52:24 >

• Önemli Not: Piyasadaki Şu an Satılan Sony Shake 33 Modelinde Subwoofer Yoktur Normal Woofer Vardır Son Çıkan Shake Serisinin En Alt Modelidir.

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-ev-elektronigi-ses-sistemleri-sony-shake-7-208385206/detay

kendi ürününü satmak için 33 e çamur atmış sanırım ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Takaridolsa

2 gün önce Sony istanbul merkezden Aldım
    Çok şanslıyımki Sonuncusunu Alabilidim ^^
    Hepsisony.com da başka stok yok bilginize .Websitesinde güncel degil

oldukça büyük bir sistem resimlerde ufak gibi durduğuna bakmayın evde özel bir bölüm açmanız gerekebilir , bi o kadar güçlü Bassları ÇOK YETERLİ
    MAX 50 ama Bazı şarkılarda 10 u Geçemiyorum

Herkese Tavsiye ederim bu sistemi Paranızın Hakkını Veriyor

Hepsisony ve Disneyonur a Teşekkürler Yardımları için

SONY SHAKE 33  2200 W RMS SONY SHAKE 33  2200 W RMS SONY SHAKE 33  2200 W RMS SONY SHAKE 33  2200 W RMS

ağırlığı ne kadar ?

• GuitarxtanbuL kullanıcısına yanıt
    çamur atmak biraz yanlış olur. edindigim ve shake33 kullanırken edindigim deneyimlerden yazdım
    sony resmi web sitesinden inceleyebilirsiniz.
    Sony shake 33 üretilen en verimsiz shake modelidir. kıyasla shake 5 ,6D .99 .7
  • ketos K kullanıcısına yanıt
    60 kilo gibi olması gerekiyor
    sistemi baya uzun zaman önce sattım şimdi SHAKE 6D var
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.