Şimdi Ara

Bronze To Diamond (Şu An Silver 3)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
1
Favori
707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar , belki tanıyanlarınız vardır . İlk hesabımı 350 maçta Diamond 2 yaptım .
    Şuan elime geçen bronz 3 olarak başladım.

Maçlar aşağıdan yukarıya olarak sıralanıyor. Yani ilk maçım Vi ile. Son maçım Lee Sin ile 10/14/21 oynadığım

Hızlıca ilk maçları kazanarak Bronz 1 serilerine geldim.

Daha sonra Bronz 1 serilerindeki ilk 2 maçı kazandım, diğer 3 maçı kaybettim tabiki bir bahane değil ama 2 sinde afk vardı. Klasik bronz sebepleri diyebilirim.

Serilerden düşünce üst üste 4 maç kazanıp Silver 5 oldum. Silverdaki ilk maçıda kazandık.

Şuanda 25 maçta 22W/3L ile devam ediyorum. Soracaklarınız olursa elimden geldiğince cevaplarım.

Not:Amacım egomu tatmin etmek falan değil, hep böyle konu açanlara özenmişimdir bende zevkine sizlerle paylaşmak istedim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bymyWILL -- 23 Temmuz 2014; 14:00:56 >

• yolun açık olsun mu diyeyim, kolay gelsin mi bilemedim. Hayırlısı bakalım, takipteyim.
  • takip edelim ne olacak
  • Baştan sona kolay bi karşılaşma oldu

• takip ozaman
  • Başarılar yolun açık olsun
  • takip
  • 3 gündür evde olmadığımdan oyun atamadım, akşam anca gelebildim ilk maçım ;

Çok zor maç olmadı adc ve solo top oyuncularımız kill bırakmadığımı söyleyerek afk kalmakla tehtid ettiler , kalabileceklerini söyledim sövüp devam ettiler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi bymyWILL -- 22 Temmuz 2014; 2:14:25 >
  • Plat5 ten sonrasını takip edicem haberdar edersen sevinirim :)
  • Takipteyim iyi gidiyon gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • sen bi goldla plata gelde kanki o zaman görcem seni neyse moralini bozmiyim başarılar
  • Başarılar takip !
  • Takipdeyim hızlı yükselmişsin iyisin iyi
  • Başarılar, takip. Bu arada fazla ofansif değil mi itemlerin ve neden çok erken safhada çivili alıyorsun ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • takip.
  • quote:

Orijinalden alıntı: forever_ducale

Başarılar, takip. Bu arada fazla ofansif değil mi itemlerin ve neden çok erken safhada çivili alıyorsun ?

Genelde rakipte draven, xin, master yi, pantheon falan oluyor veya çok fazla feedlenmiş adamlar oluyor ve çivili çıktığımı farketmiyorlar. Ofansif itemler ile earlyde çok büyük üstünlük sağlıyorum neler yapıp neler yapamayacağımı bildiğim için.

quote:

Orijinalden alıntı: notimetocry5454

sen bi goldla plata gelde kanki o zaman görcem seni neyse moralini bozmiyim başarılar

Daha önce silver 4 başlayıp dia 2 yaptıysam bu seferde yaparım diye düşünüyorum Tabiiki daha zor olucak ama umarım yaparım yani diyebileceğim bu kadar

• quote:

Orijinalden alıntı: Whooobies

Merhaba arkadaşlar , belki tanıyanlarınız vardır . İlk hesabımı 350 maçta Diamond 2 yaptım .
    Şuan elime geçen bronz 3 olarak başladım.

Maçlar aşağıdan yukarıya olarak sıralanıyor. Yani ilk maçım Vi ile. Son maçım Lee Sin ile 10/14/21 oynadığım

Hızlıca ilk maçları kazanarak Bronz 1 serilerine geldim.

Daha sonra Bronz 1 serilerindeki ilk 2 maçı kazandım, diğer 3 maçı kaybettim tabiki bir bahane değil ama 2 sinde afk vardı. Klasik bronz sebepleri diyebilirim.

Serilerden düşünce üst üste 4 maç kazanıp Silver 5 oldum. Silverdaki ilk maçıda kazandık.

Şuanda 25 maçta 22W/3L ile devam ediyorum. Soracaklarınız olursa elimden geldiğince cevaplarım.

Not:Amacım egomu tatmin etmek falan değil, hep böyle konu açanlara özenmişimdir bende zevkine sizlerle paylaşmak istedim

üstad detaylı bir jungle rehberi hazırlasan bu konuyla beraber kaos yaratırsın takipteyim

• takip

• Bende takipteyim ,değerlenebilir

• takip. başarılar bu arada
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.