Şimdi Ara

Sıfır corsa mı,sıfır İ20 mi yoksa 2.el mi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
1
Favori
2.664
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

İki tane Opel Corsa buldum.
    Birincisi dizel Opel Corsa 1.3 CDTI Enjoy.79000km. Fyatı 27500tl. Yalnız Sol ön kapı değişmiş ve birkaç küçük boya var.Bir de araç arka tarafından bir işlem görmüş.(işlem ilk sahibindeyken olmuş,ikinci sahibi işlemin ne olduğunu bilmiyor)
    İkincisi benzinli Opel Corsa 1.2 Essentia. 48500km.Fiyatı 28900tl.Sadece bir parçada çizik boyası var.(bu araç galeriden satılık)
    Yarın iki aracıda servise götürmeyi düşünüyorum.İlk araçta kapının değişmesi gözümü korkuttu ikincisininse fiyatı. Sahibinden.com'daki aynı özelliklerde 2008 corsalar içinde daha pahalısı yok.
    Bu iki araçtan hangisini tercih ederdiniz ve fiyat olarak en son ne verirdiniz?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanri12 -- 23 Temmuz 2014; 21:59:14 >

• 0 corsa
  • Biraz sabret 2015 yeni kasa Corsa al.
  • 1.2 corsa yerine 1.4 i20 daha iyi olur, ama bana kalırsa sıfır araç alınmaz, illa sıfır alacaksanız Kasım ya da Aralık'i bekleyin

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: aytuğ1970

Biraz sabret 2015 yeni kasa Corsa al.

2015 Corsa'nın resimlerine iç dizaynına baktım, otomatik versiyonu sanki 50 bin bandına yaklaşır gibi geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanri12 -- 19 Temmuz 2014; 19:11:20 >
  • Corsa bomboş o i20 nin yaninda. Ben de arada kalmıştım ikisine de binince düşünmeden i20 aldım. Ama otomatik i20 çok yakıyor. Corsa'da otomatik olayını bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Wren

Corsa bomboş o i20 nin yaninda. Ben de arada kalmıştım ikisine de binince düşünmeden i20 aldım. Ama otomatik i20 çok yakıyor. Corsa'da otomatik olayını bilmiyorum.

Hocam aralarındaki fark nedir,ben sadece güvenlik donanımlarını karşılaştırdım, Corsa'da fazladan 2 hava yastığı var.İ20'nin artıları nelerdir?
  • Malesef araç fiyatları uçtu. 40.000 tl.yi gözden çıkarıyorsanız 2012 - 2013 otomatik astra - focus a bakabilirsiniz.
  • quote:

Malesef araç fiyatları uçtu. 40.000 tl.yi gözden çıkarıyorsanız 2012 - 2013 otomatik astra - focus a bakabilirsiniz.

Orası öyle ama arabanın tamama yakını kredi ile alınacak,hyundai i20'de 29600tl kısmı 48 ay vade,sıfır faiz ile veriyor.
  • Hayırlısı olsun ....
  • quote:

Hayırlısı olsun ....

Hayırlı olsun demeyelim.Sıfır araç hiç aklımda yoktu.Hala karar kılmış değilim, 30000tl altı 2.el b sınıfı bir araç hala daha ağır basıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: sanri12

quote:

Hayırlısı olsun ....

Hayırlı olsun demeyelim.Sıfır araç hiç aklımda yoktu.Hala karar kılmış değilim, 30000tl altı 2.el b sınıfı bir araç hala daha ağır basıyor.

Bu soruna,bu piyasada cevap bulabilirsen ne olur paylaş :)

1 aydır kafayı yemek üzereyim, dizel otomatik ile bismillah dedim, 2008 benzinli otomatiklere düştüm.Ki buna da hala cevap bulamadım.

30000 TL çok kötü bir rakam :)))

Ya onu 20000 e çekmek lazım ya 40000 e çıkarmak lazım karar verebilmek için.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetacar35

quote:

quote:

Hayırlısı olsun ....

Bu soruna,bu piyasada cevap bulabilirsen ne olur paylaş :)

1 aydır kafayı yemek üzereyim, dizel otomatik ile bismillah dedim, 2008 benzinli otomatiklere düştüm.Ki buna da hala cevap bulamadım.

30000 TL çok kötü bir rakam :)))

Ya onu 20000 e çekmek lazım ya 40000 e çıkarmak lazım karar verebilmek için.

2 kere araç buldum 1 ay önce 2010 otomatik Accent Era 26000tl idi öğlen aradım duruyordu,iş çıkışı almaya gittik satılmıştı.Dün akşam yedi gibi 2010 i20'yi buldum ilan fiyatı 28500tl idi, bugün10.30'da galeriye gittik,09.30 biri gelip almış.İkiside 50000km'nin altında kazasız araçlardı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi sanri12 -- 19 Temmuz 2014; 23:03:03 >

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Wren

Corsa bomboş o i20 nin yaninda. Ben de arada kalmıştım ikisine de binince düşünmeden i20 aldım. Ama otomatik i20 çok yakıyor. Corsa'da otomatik olayını bilmiyorum.

Hocam aralarındaki fark nedir,ben sadece güvenlik donanımlarını karşılaştırdım, Corsa'da fazladan 2 hava yastığı var.İ20'nin artıları nelerdir?

Corsanin 2 tane fazladan hava yastigi var dediginiz gibi. Onun disinda i20 de gorsel ve islevsel olarak bir cok ekstra var. Donanim listelerini dikkatlice inceleyin derim.

• belki sürekli aynı muhabbet ama 0 308 al 43500 e bırakıyolar artık
  • quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

belki sürekli aynı muhabbet ama 0 308 al 43500 e bırakıyolar artık

Listede en düşük fiyatı 50000tl,birde otomatik vites olan modeli hangisi?
  • Kasa degismesi ve makyaj gibi takintilariniz yoksa corsa alin derim. 0 km alacaksaniz kasim araligi bekleyin.

Yerinizde olsam az km li yada temiz 2.ellere yonelirim...

• Sadece ben kullanacak olsam hiç dert değil, şirket aracı clio symbol abssiz manuel :)

Ancak bu alacağıma çocuk koltuğu takacağım, yavru 6 aylık, hatun yeni alışacak.

Bu yüzden birinci kriterim güvenlik.

Bu açıdan citroen c4 dizel veya benzinli otomatik cezbediyor, 8 airbag ve üç harf kombinasyon donanımları full.

Tam chevrolet aveoya yönelecekken 2015 sonu avrupadan komple çekiliyormuş marka.Bu yüzden ikinci el fiyatları donanımına göre şu an baya baya iyi.

Neticede maksimum kararsızım.

Punto-Corsa-Ibiza-C4-Para az daha olsa Jazz durumundayım.Top 5 imde bunlar var.Hepsinin artısı eksisi diğerlerine göre bariz mevcut.

Birşeyler yapacağım artık bayramdan sonra bakalım.
  • Ben olsam ikisi arasından tipini daha çok beğendiğim için Corsa tercih ederdim. Ama 2.elde Ford Fiesta 1.4 TDCİ Titanium otomatik de tercih edebilirsiniz.
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Prestor

belki sürekli aynı muhabbet ama 0 308 al 43500 e bırakıyolar artık

Listede en düşük fiyatı 50000tl,birde otomatik vites olan modeli hangisi?

En dusuk fiyatli versiyonu 43500 e birakiyolar hocm, ama manuel

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.