Şimdi Ara

HANGİ TABLET?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.792
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

arkadaşlar tablet almak istiyorum fakat bir türlü karar veremiyorum. 2 tane istediğim gibi tablet buldum sizce hangisini tercih etmeliyim. aradığım özellikler ekran 10.1" , GPR özelliği, 3G özelliği olmalı, performansı ve pil gücü çok iyi olmalı. sizce aşağıdakilerden hangisini veya buna benzer önerebileceğiniz tablet var mı? teşekkürler

Dark EvoPad M1040 8GB 10.1" 3G IPS Tablet

Teknik Özellikler

• İşletim Sistemi : Android 4.2, Flash ve HTML5 Destekli
    • İşlemci : Dört Çekirdekli MT8389 1.2GHz
    • Grafik İşlemci : PowerVR SGX544
    • Ekran : 10.1" 1280x800 HD IPS Panel
    • Bellek : 1GB DDR3
    • Dahili Flash Hafıza : 8GB Nand Flash
    • Dokunmatik Tipi : 5 Nokta Kapasitif Algılama
    • Dahili GPS Alıcısı : Var
    • Pil : 6000mAh Li-ion-Polymer
    • Kamera: Ön 5Mp ve Arka 2MP Otomatik Netleme
    • Ses Çıkışları : Stereo 3.5mm
    • Kart Okuyucu : Var, microSD (32GB'a kadar)
    • USB Bağlantısı : 1 x Micro USB Giriş/Çıkış
    • Ağ Özellikleri : Dahili Wifi Kablosuz Ağ , Bluetooth
    • 3G Desteği : Dahili 3G Modem / Standart SIM Girişi
    • Malzeme : Alüminyum
    • Renk : Beyaz
    • Boyutlar: 246x9.7x174mm.
    • Ağırlık: 647gr.
    • Ürün Kodu : DK-PC-EVO3GM1040

Casper T5 16GB 10.1" 3G IPS Tablet

Ürün Özellikleri

Dahili GPS Alıcısı : Yok
    İşlemci : MTK 8389T Turbo 1.5 CHz.(Quadcore)
    İşletim Sistemi : Android Jelly Bean 4.2
    Ram : 1 GB DDR3
    Depolama : 16 GB
    Kamera : 2 MP Ön Kamera, 5 MP Arka Kamera
    Ekran : 10.1" WXGA (1280x800) LCD IPS Kapasitif Multi-touch panel
    İnternet : Kablosuz Ağ Bağlantısı 802.11 b/g/n
    3G : Var
    Wifi : Var
    Bluetooth : Var
    Ses : 2x0.7W Hoparlör
    USB : Usb Bağlantı Çıkışı
    Kart Okuyucu : Micro SD Kart
    Bağlantı : GPS, Bluetooth, Wifi
    Dokunmatik : 5 Parmak Multi Touch
    Batarya : 6400mAH
    Ağırlık : 660 Gr
    Boyutlar : 9.7mm
    Renk : Siyah Metal
    Hediye : OTG Kablosu, Kulaklık

• http://www.n11.com/codegen-quantum-94-3g-tablet-sim-kartli-94-4-cekirdek-P14411667 kullanmadım ama araştırabilirsin. çeşit olsun gps yok sanırım
  • seksenyedi.87 kullanıcısına yanıt
    Hocam 7" fakat telefon özelliği aktif edilebiliyor ana konusunu açtım mevcut http://www.n11.com/reeder-a7s-ips-sim-kartli-cift-cekirdek-5mp-kam-gps-hd-tablet-pc-P22085224
  • dostum link ile konu farklı sanırım. reeder ın a9 tabletinin kabaca inceleme fırsatım oldu ama detaylı bakamadım ve izlenimim olumsuz du kalitesiz duruyor sanki. reeder felan değil de asus acer ipad lenovo casper marka bişey alsan daha hayrına olur diye düşünüyorum. ben casper via a5 3g satın aldım.
  • syildirim08 S kullanıcısına yanıt
    Ben 2 gün önce Caper Via T5 3G satın aldım hala satın almadıysan sormak istediğin birşey varsa yardımcı olmaya çalışabilirim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: seksenyedi.87

Ben 2 gün önce Caper Via T5 3G satın aldım hala satın almadıysan sormak istediğin birşey varsa yardımcı olmaya çalışabilirim.

MERHABA, CASPER VİA T5 3G DE GPR YOK SANIRIM. AGPS VAR YAZIYOR BU NE DEMEK?
  • quote:

Orijinalden alıntı: syildirim08

quote:

Orijinalden alıntı: seksenyedi.87

MERHABA, CASPER VİA T5 3G DE GPR YOK SANIRIM. AGPS VAR YAZIYOR BU NE DEMEK?

agps tam anlamını bilmiyorum ama asist yani yardımcı gps gibi bişey olabilir diye düşünüyorum şuan cihaz yanımda değil gps ile de hiç işim olmadı şu ana kadar sabah kontrol edip bilgisini paylaşırım. hat takma ihtiyacın yok ise cihazı pek tavsiye etmem şahsen o kadar parayı verip ipad almadığıma pişman oldum ekranının ismi ne diye geçiyor bilmiyorum ama cam değil plastik bi ekranı var bastırma ihtiyacı hissetmiyorsun ama çok bastırdıgında ekranın altındaki tabakaya değiyor. fifa 14 ve asphalt 8 gibi oyunlarda kasmalar yaşadım ram temizleme programı var onun ile çalıştırırsam kasmıyor bir de diger tabletlerde nasıl bilmiyorum ama şarjının %100 dolması 7-8 saati buluyor ama uzun süre gidiyor aktif kullanımda 5-6 saat rahat kullanırsın. en büyük artısı mini hdmı çıkışı ve sim takılabiliyor olması yani bir tablette olabilecek her türlü özelliğide koymuşlar kamera flas ına kadar.

• Casperde gps var gayet hizli calisiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Casper via t5 tablete telefon özelliği aktif edilebiliyor mu ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bence bu tabletlere 550 600 lira verene kadar Reeder'ın a10i tabletini almanı öneririm. İntel atom işlemcisi sayesinde bir çok yeni nesil oyunu oynabilirsin. İntel işlemcili tabletlerin performansı ve şarj süresi diğer tabletlere göre daha üst seviyede. WiFi bağlı 8 saat' kullanım süresi sunuyor. Aliminyum kasa olduğu için ısınma sorunu olmuyor. Bu fiyata alabileceğin en iyi tabletlerden biri.
  • Casper'ın bu tabletini şuan 200 tl'ye buldum.Sizce alınır mı ?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.