Şimdi Ara

Oyun Serisi: DreadOut - Bölüm 3

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
528
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beril ve Talha hiç bir ipucu vermeyen oyuna rağmen karanlığı yardırarak bu ürkütücü okulda ne olup bittiğini anlamak için büyük mücadele sarfediyor.

• Bide kaçmayı deneseniz

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • En başta çok saçma bir oyuna benziyordu ama ister istemez korkutuyor :)
    P.s:korku oyunları bana göre değil :d

• Karanlığa yardırmak ! :3 Tam anlamıyla uymuş <3
  • outlast oynasınız birlikte daha fazla eğleniriz diye düşünüyorum talha dan kesin süper espriler gelirdi bu oyun çok boş sade görünüyor.

• oyun aslında çok da kötü sayılmaz tabi ki talha falan devreye girince eğlenceli, daha doğrusu korkunç bir hal alıyor bence. outlast falan oynasanız tadından yenmez bu oynayış serileri bence

• bence de o kadar da kötü bir oyun değil bir şans verilmeli
  • DreadOut Liseli korku oyununu bittikten sonra üniversite korku oyununa müracaat içinde Obscure Collection ( 1-2 oyunları içeriyor) oynasanız 2 oyuncu seçeneğide var. (Yerel Eşli Oyun)
    http://store.steampowered.com/sub/36489/
    [sizer=red]Oyun Serisi: DreadOut - Bölüm 3

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ShadowBeast -- 20 Temmuz 2014; 13:20:59 >

• Arkadaşlar galiba bilmiyorsunuz(yorumlardan okuduğum kadarıyla bilmiyorsunuz :D)Beril abla Outlast' Youtube sayfasında seri yaptı oradan izleyebilirsiniz.

Youtube/Beril Sergün
  • 21:50 den sonrasını izleyin dikkat etmediniz galiba kedi vardı yanınızda
  • PS1'de trende başlayan bir korku oyunu vardı adını hatırlayamıyorum. Bu arada seri çok güzel gidiyor, oyun gerçekten eski tip zorluk seviyesinde ve aslında özlenen birşey bazı kesimler için.
  • Birde oynamayı bilse beril sürekli bağırmasa veya zorunlu gülmese daha iyi bir video olur

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.