Şimdi Ara

50 GB DEN 100 GB YE GEÇİŞ AYNI FİYATA 64 TL TEKLİFİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • az önce superonline dan aradılar 2010 yılından beri abonemiz olduğunuz için 50 gb adil kullanım ve sınırsız interneti , yine 64 TL ödeyerek 100 gb ye çıkaracaklarını söylediler....Bende güvenemedim sonra tekrar arayın cevap veriyim dedim sizce kabul etmeli mi yoksa bir bit yeniği mi var fikri olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 19 Temmuz 2014; 13:56:48 >

• Ariyan numara onemli sol se sorun yok ama bayisiyse sorun cikartabilir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 0850 222 0 222 numaradan aradılar
  • arayanlara güvenme, kendin ara bence superonline'ı. zaten böyle bir teklif varsa sen aradığında da geçerli olur. faydalanmak istediğini söyler faydalanırsın ;)
  • bunlar altından donunu alırlar bence kabul etme 2.faturada 100tlyi gömerler
  • sanırım kablonete geçicem zaten teledünya kullanıyorum yayın ve 10 mbps 50 akk + teledünya + kablo tv + modem aylık 49,50 tl ye geliyor

şu durumda kullandığım şekilde 12,50 teledünya + 64 tl 8 mbps 50 akk internet + 22 tl zorunlu telefon faturasıyla birlikte 98 tl ye geliyor

ayda 50 tl daha az vericem

son sorum ise kablo net sizce verimli midir ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darnglove -- 19 Temmuz 2014; 17:43:31 >
  • darnglove D kullanıcısına yanıt
    Online oyun oynamiycaksaniz sorun yok.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • darnglove D kullanıcısına yanıt
    kablo adsl den cok daha iyi
  • Abartamayın bu kadar :) Geçebilirsin tarifeye fiyata ne dedilerse odur fazla gelmez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi demonspeople -- 19 Temmuz 2014; 23:45:10 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.