Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
28.013
Cevap
1.063
Favori
2.898.377
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: erryan45

teşekkürler
    bu arada bilginiz olsun hepsiburada kullanılmış ikinci el telefon gönderdi kutusu açılmış şekilde garantiside mayısda başlamış
    değişime uğraşıyorum ama zor gibi iade de sıkıntı bakalım artık

Tedarikçilerden mi aldınız? Geçen hafta bozuk telefonu iade aldılar, hb de sıkıntı olmaz, gerekirse şikayet vara yazın, çözülür sorununuz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • htepeli kullanıcısına yanıt
    hayır hepsiburadanın kendisinden zaten tek fiyattı tedarikçinin sattığı telefon değil iade konusunda sıkıntı yapmıyorlar ama ben hesap satın aldım
    kart başkasına ait yani iade olunca sıkıntı olacak benim için ben değiştirmesini istiyorum bana açılmış mayısta garantisi başlamış tel göndermiş
    telde arıza yok sanırım hat takmadım sadece açıp baktım değişim yapan varmı acaba? birde müş.hizmetlerinden biri arıza formu açarak servise gönderelim not yazalım ikinci el satıldı değişim talep ediyoruz diye bir öneri attı ama tel kesildi sonraki müş. hiz. garanti veremeyiz arıza formu oluşturalım ama kesin cvb yok diyor
  • Kampanya- Axess'ten fatura talimatlarınıza 100TL chip-para! Temmuz ayında yeni ödeme talimatı vereceğiniz 1 faturaya 15TL, 3 faturaya 50TL, 6 ve üstü faturaya 100TL chip-para kazanmak için Akbank Direkt, 4442525 veya Şubelerden talimatlarınızı verin, 31 Temmuz'a kadar FATURA yazıp 4566'ya gönderin! Detaylı bilgi axess.com.tr/0fee. Elektronik ileti izninizin iptali için 8885'e iptal yazıp gönderebilirsiniz. Mersis:6395828475734360

• quote:

Orijinalden alıntı: denizkan38

Kampanya- Axess'ten fatura talimatlarınıza 100TL chip-para! Temmuz ayında yeni ödeme talimatı vereceğiniz 1 faturaya 15TL, 3 faturaya 50TL, 6 ve üstü faturaya 100TL chip-para kazanmak için Akbank Direkt, 4442525 veya Şubelerden talimatlarınızı verin, 31 Temmuz'a kadar FATURA yazıp 4566'ya gönderin! Detaylı bilgi axess.com.tr/0fee. Elektronik ileti izninizin iptali için 8885'e iptal yazıp gönderebilirsiniz. Mersis:6395828475734360

Karttan ödeme talimatını iptal edip yeniden verenler yararlanamasın tamam da, hesaptan iptal edip karttan talimat verenler neden yararlanamıyor anlamış değilim.
  • Kampanya- Axess'ten fatura talimatlarınıza 100TL chip-para! Temmuz ayında yeni ödeme talimatı vereceğiniz 1 faturaya 15TL, 3 faturaya 50TL, 6 ve üstü faturaya 100TL chip-para kazanmak için Akbank Direkt, 4442525 veya Şubelerden talimatlarınızı verin, 31 Temmuz'a kadar FATURA yazıp 4566'ya gönderin! Detaylı bilgi axess.com.tr/0fee. Elektronik ileti izninizin iptali için 8885'e iptal yazıp gönderebilirsiniz. Mersis:6395828475734360

• arkadaşlar axess FREE kredi kartı alsam puan kampanyalarının hepsinden faydalanabilir miyim
  • quote:

Orijinalden alıntı: matsipik

arkadaşlar axess FREE kredi kartı alsam puan kampanyalarının hepsinden faydalanabilir miyim

Çoğunda geçerli, ben kullanıyorum, şu an kampanya ücreti de almıyor

• Teşekkürler .
  • Arkadaşlar mil puanları chip paraya döndürebiliyor muyuz? 15000ne yakın mil puanım var biletlere bakıyorum 55000 60000 mil puan çıkıyor en saçma biletlere bile. Chip paraya dönüyorsa harcayım şu kart aidatı ücretinin parasını çıkarır çıkarmaz kapattıracağım kartı saçma sapan banka bana kalırsa.
  • Arkadaşlar hepsiburadanın 1000 tl üzerine 100 tl chip para kampanyası bugün son mu yoksa bitti mi?

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/3376/hepsiburadacomda-100-tl-ye-varan-chip-para-firsati
  • quote:

Orijinalden alıntı: Stargate_0404

Arkadaşlar hepsiburadanın 1000 tl üzerine 100 tl chip para kampanyası bugün son mu yoksa bitti mi?

https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/3376/hepsiburadacomda-100-tl-ye-varan-chip-para-firsati

Bugün son hocam. Hepsiburadanın sitesinde de hala reklamı devam ediyor.
  • hugo__mboy kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler sağolun

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • qezgin kullanıcısına yanıt
    BEN SORDUM OLMUYORMUŞ :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: sensam

BEN SORDUM OLMUYORMUŞ :(

Başka nerede kullanabiliriz uçak bileti dışında? Gezginler alemine baktım da çok mil lazım onlara.
  • Ağustos kampanyaları neler acaba akaryakıt market yokmu bu ay?

• modexl18 M kullanıcısına yanıt
    akaryakıt var. shell de 3x100 e 20 tl chip para veriyor.
  • Yurtiçi 100 tl üzeri peşin alışverişleri 3 e bölen kampanya devam etmiyor galiba?

• quote:

Orijinalden alıntı: sensam

akaryakıt var. shell de 3x100 e 20 tl chip para veriyor.

+ benzin kampanyası olursa kombo olur

• ruf kullanıcısına yanıt
    31 temmuzda bitti
  • bunud a aldık
  • 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.