Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (64. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tekiz , ramazoz , ramazoz Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir - 7 Masaüstü2 Mobil1 Android
5 sn
27.891
Cevap
1.063
Favori
2.883.912
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
71 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: Rand_Al_Thor

quote:

Orijinalden alıntı: Rand_Al_Thor

quote:

Orijinalden alıntı: karasuvari

quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

quote:

Orijinalden alıntı: karasuvari

benimde fatura talimatlarım için çip param sorunsuz yüklenmiş

Hocam kaç tane verdiniz talimat? Birde her ödeme de masraf alıyorlar mı?

6 tane verdim masraf alıyorlar ama cüzzi bir miktar bence 100tl çippara için fazlasıyla değer

Hocam, bende 6 talimat verdim ama 50 tl yatırmışlar.
    Bir kaç sene önce yine akbanktaydı faturalarım, oradan garantiye geçirmiştim.
    Şimdi garantiden akbanka geçirirken, hazır kayıtlı talimatları aktif ettim sadece.
    Ondan dolayı yeni talimat gibi görmeyip o yüzden mi eksik yatırdılar acaba diyorum.
    Siz nasıl yapmıştınız ?

Sebep anlaşıldı.
    Faturalardan biri kredi kartından değil hesaptan talimat olmuş.
    O yüzden 5 fatura sayıp 50 tl yüklemişler
    Ben mi hesaptan girdim yoksa sistemde mi bir hata oluştu bilmiyorum.
    Ama benim yanlış girmiş olma ihtimalim daha yüksek

Benim de 6 talimata 50 CP geldi.

Gelen cevap: talimatlardan bazıları daha önceden oto.ödeme tal. olan fatura no'ları, onları daha önceden iptal edip fatura kamp.nın olduğu ay tekrar eklesek bile ilk ekleme tarihi gözüküyor, böylelikle her sene aynı faturalar için tekrar tekrar CP kullanımı olmuyor :(

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• 1 yıl talimatta kalma süresi uzun değil mi biraz.
    Mayıs ayı için talimat verdiğimde, ödeme yapılması zorunluluğu falan yok sanırsam, şartlarda yazmıyor. Şu tarihler arasında ödenmesi gerekiyor veya 3-5 ay ödenmesi gerekiyor diye bir ibare göremedim. Yanılıyor muyum? Faturaları birer kere otomatik ödetsem, sonraki aylarda kendim farklı kanallardan ödesem sıkıntı olmaz değil mi?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dragon Fighter
    kartı hangi sıklıkla kullanıyordunuz. Tahminimce cirosu düşük kartlardan aidat kesintisini iade etmiyorlar

Axess gold hocam 6000 lira limitli
  • Blindfire kullanıcısına yanıt
    Arkadaş aylik harcamanizi soruyor?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar internet şubede kampanyaların size ozel kampanyalar kısmında 31 mayisa kadar neo dan 50 ye 5 tl chip para kampanyasi vardi dahil oldum. Sizde bir bakin derim.

• quote:

Orijinalden alıntı: eresin00

Arkadaşlar internet şubede kampanyaların size ozel kampanyalar kısmında 31 mayisa kadar neo dan 50 ye 5 tl chip para kampanyasi vardi dahil oldum. Sizde bir bakin derim.

bende yaptım 5 tl geldi acaba bir daha harcasam gene 5 tl gelirmi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: baba1993

quote:

Orijinalden alıntı: eresin00

Arkadaşlar internet şubede kampanyaların size ozel kampanyalar kısmında 31 mayisa kadar neo dan 50 ye 5 tl chip para kampanyasi vardi dahil oldum. Sizde bir bakin derim.

bende yaptım 5 tl geldi acaba bir daha harcasam gene 5 tl gelirmi ?

gelmez hocam ilk alışverişe veriyor. 2 aydır 10 veriyodu bana bu aya 5e düşürmüşler
  • baba1993 kullanıcısına yanıt
    Ben daha alisveris yapmadim hocam.

• kacanga kullanıcısına yanıt
    2 aydır verdiğini keşke önce söyleseydiniz

• benim 1500 limitli axess kartımınn aidatını 3 yıldır alo diyorum hemen iade edilmiştir diyor müşteri hizmetleri.

yapı kredi world kartımın vardı 3000tl limitli her ay full kullandıgım halde aidatı iade etmediler anında telefonda mh ye kartı iptal ettirdim.aidat alındıktan sonra hiçbir anlamı yok o kartı kullanmanın.bankalar zaten senin kredi kartı harcamalarınla aidatın 10-20 katını kazanıyorlar bir de enayi muamelesi yapıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi renklinot -- 16 Mayıs 2015; 12:29:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: paradoks79
    NEO kartta elınızden geldiği kadar chıppara bırakmayın. hemen siliyorlar. neo kartınızdakı chıpparalarınızı kredı kartına attırın.

Nasıl yapıyoruz aktarmayı ?
  • kenya64 K kullanıcısına yanıt
    MH ni aroyoruz, sorınsuz aktarıyorlar. Ben ayrıca iletişim kısmından talep ilettim, neo çipler mobilde görünsün ve çippara aktarımını biz yapabilelim diye. 5-10 tl için mh ile muhattap olmayalım

• Bunu yeni gördüm, zaten dün havadan çippara gelince şaşırmıştım
    AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK&#39;O)  NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR

• quote:

Orijinalden alıntı: agtr

2 aydır verdiğini keşke önce söyleseydiniz

burada paylaşılmıştı hem de cebe mesaj olarakta göndermişti akbank
  • quote:

Bunu yeni gördüm, zaten dün havadan çippara gelince şaşırmıştım
    AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK&#39;O)  NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR

Teşekkürler. Anneler günü kampanyasına katılanların tekrar SMS gönderip katılmasına gerek yokmuş

• quote:

MESAJ GONDERDIM daha once katılım saglanmaıstır dyo anneler gunu kampanyasının ismini mi değişmişler

• quote:

Orijinalden alıntı: irs69

quote:

MESAJ GONDERDIM daha once katılım saglanmaıstır dyo anneler gunu kampanyasının ismini mi değişmişler

Buyrun detaylar. Tekrar katılmanıza gerek yok. Alışveriş yapabilirsiniz.
    https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/1299/bahara-ozel-kampanya-50-tlye-varan-chip-para

• quote:

Orijinalden alıntı: elegance_84

quote:

Orijinalden alıntı: irs69

quote:

Buyrun detaylar. Tekrar katılmanıza gerek yok. Alışveriş yapabilirsiniz.
    https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/1299/bahara-ozel-kampanya-50-tlye-varan-chip-para

eyvallah

• quote:

Hocam sanırım ANNE ile combo olmuyor. Çünkü ANNE'ye katılan bu kamp.ya da katılmış oluyor yazıyor maddelerde. Bu demektir ki, anahtar kelime ayrı ama aynı kampanya. Ilk defa da böyle bir saçmalık görüyorum.

NEO CP'lerinin silinmesi saçmalığından sonra bir de bunu icat etti Akbank, tebrikler

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: eaglemania

quote:

Hocam sanırım ANNE ile combo olmuyor. Çünkü ANNE'ye katılan bu kamp.ya da katılmış oluyor yazıyor maddelerde. Bu demektir ki, anahtar kelime ayrı ama aynı kampanya. Ilk defa da böyle bir saçmalık görüyorum.

NEO CP'lerinin silinmesi saçmalığından sonra bir de bunu icat etti Akbank, tebrikler

Alıntıları Göster
    quote:

Ben de bu şartı görmeden 100 tl lik alım yaptım baktım chippara yatmadı.Senin mesajı görünce ayıktım. Böyle saçmalık mı olur?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yildirimr -- 17 Mayıs 2015; 12:15:49 >

• 
Sayfa: önceki 6263646566
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.