Şimdi Ara

AXESS (JUZDAN) GENEL KAMPANYALAR (AXESS/WINGS/FREE/BANK'O) NİSAN 2024 GÜNCELLENİYOR (61. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
27.946
Cevap
1.064
Favori
2.890.454
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
72 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Nasıl ki sen merak ettiklerini soruyorsan, bende aynı şekilde sordum. Seninki tek taraflı yardımlaşma olmuş. Mesajımı özelden cevaplasan yine anlayışlı karşılardım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • eaglemania kullanıcısına yanıt
    Merhabalar,
    Akbank internet sitesinden bildirim gönderdim. Geri dönüş bekliyorum ama tık yok. bakalım.Beklemedeyim
  • Nisan fatura talimati 100 tl chipparasi yatan oldumu ? 12 mayis ta yatacakti

• quote:

Orijinalden alıntı: frtn

Nisan fatura talimati 100 tl chipparasi yatan oldumu ? 12 mayis ta yatacakti

bende baktım sabah, bana da yatmamış.

Garanti de bazen yatmamış ama prov'da vs gözüktüğü oluyor ama ne prov'da ne chippara'larda, hiçbir yerde yok.

Akbank bu kamp işlerini beceremiyor arkadaş, NET !!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ekrem09

Merhabalar,
    Akbank internet sitesinden bildirim gönderdim. Geri dönüş bekliyorum ama tık yok. bakalım.Beklemedeyim

Aynen hocam, bende bize ulaşın'dan yazdım.

Geçmiş kampanyalarımda da ŞANS gözükmüyor, geçen ay "mecvut kampanyalarım"da vardı diye hatırlıyorum.
  • arkadaşlar wings kartımdaki mil puanlarımı uçak ve seyahat dışında kullanabilceğim yerleri bilen varsa burdan veya özelden iletişime geçerse benimle çok sevinim. şimdiden çok teşekkürler yardımlarınız için
  • ysergen kullanıcısına yanıt
    Aynı problemi ben de yaşadım. Temmuz ayına ertelendi kapatma işlemi ama taksit yaptırdım Eylül'e kadar açık. Temmuz'dan sonra muhtemelen yine kart ücreti kesecekler sonra yine 6 ay erteleyeceğiz heralde.

• quote:

Orijinalden alıntı: frtn

Nisan fatura talimati 100 tl chipparasi yatan oldumu ? 12 mayis ta yatacakti

benimkide yatmamış genel bir sorun galiba birisine yatarda bize yatmazsa o zaman ararım ama şimdi beklemedeyim
  • mikaback kullanıcısına yanıt
    Hocam, aman fazla duyulmasın nasıl bir yaklaşım ya, o zaman hiç yazmayalım, bildiklerimiz bize kalsın

• agtr A kullanıcısına yanıt
    hocam bu tür kullanımlar çok dillendirildiği zaman firmalar tarafından engelleniyor bunu biliyorsunuz. özelden yazılmasında sakınca yok bence ama açık açık olunca garanti bonus kampanyalarında olduğu gibi suyu çıkacaktır. benimki sadece tavsiye niteliğindeydi. herkes dilediğini yapmakta özgür tabiki.
  • neyse, boşverin, o da doğru, benim dediğim de ;)

• Fatura ödeme talimatından puanı yatan var mıdı?
  • Neo kartımdan 50 tl kampanyasında internet alışverişlerinde geçerli oluyor mu bilen var mı

• eaglemania kullanıcısına yanıt
    Benim puanı dün itibariyle yatırdırlar, mesajda gönderdiler. Zor kazandık erken kaybetmeyelim bugün hemen harcarım. :)
  • kişisel kampanyadan kazandığım 25 tl tarihi geçtiği için silmişlerdi, twitter dan akbanka mesaj attım geri yüklediler.
  • Otomatik ödeme talimatı kampanyasında 6 fatura talimatı vermeme rağmen sadece 50 tl chip para yatırmışlar.
    Halbuki 6 fatura 100 TL olması gerekiyordu.
    İnternet sitesinden şikayet kaydı girdim, bakalım ne olacak.
  • benimde fatura talimatlarım için çip param sorunsuz yüklenmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: karasuvari

benimde fatura talimatlarım için çip param sorunsuz yüklenmiş

Hocam kaç tane verdiniz talimat? Birde her ödeme de masraf alıyorlar mı?
  • Akbank Axess Gold Kredi Kartıma 90 TL üyelik ücreti adı altında para kesmiştir. Müşteri hizmetleri ile yapmış olduğum görüşme olumsuz sonuçlanmıştır. Axess kullanan arkadaşlar Mayıs ayı ekstrelerini kontrol etsinler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: hugo__mboy

quote:

Orijinalden alıntı: karasuvari

benimde fatura talimatlarım için çip param sorunsuz yüklenmiş

Hocam kaç tane verdiniz talimat? Birde her ödeme de masraf alıyorlar mı?

6 tane verdim masraf alıyorlar ama cüzzi bir miktar bence 100tl çippara için fazlasıyla değer
  • 
Sayfa: önceki 5960616263
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.