Şimdi Ara

Toshibatr.com İndirim Kodları(320gb harici disk 81tl)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
1
Favori
3.733
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar mail olarak gelmiş, çok sıcak olmasa da işine yarayan çıkabilir. (kodların süresi bitmiş harici diskler için olan kod güncellendi)

http://www.toshibatr.com/bytepazari/mailling/20140717-firsatbulteni/#

ayrıca notebooklarda %20 kod

(kodların süresi bitmiş)

Edit: En avantajlı fiyat:http://www.toshibashop.com.tr/TOSHIBA-STORE-BASICS-320GB-SIYAH-HDTB103EK3AA,PR-37473.html

HRCkpr8Jm (25 tl kod)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fantasticoo -- 29 Temmuz 2014; 10:34:48 >

• toshiba diye açmış siteyi uyanığın birisi, başka yerde 1 olan ürün orada 3 kat fiyatına resmen.

Edit: Öyleyse sıkıntı yok ama fiyat gerçeği yine değişmiyor piyasanın üzerinde.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 1F20SL -- 19 Temmuz 2014; 14:52:05 >
  • Toshibatr toshiba'nın kendi sitesi galiba, toshiba.com.tr'den iletişime tıklayınca da oraya yöneliyor sayfa. Ayrıca 97'de alınmış url.
  • Kendi siteleri. Sakın bulaşmayın. Toshiba laptop alacaksanız direk teknosa vb mağazalardan alın. Distribütör firmadan almayın. Arıza yapınca da direk çöpe atın. Değişim kampanyası adı altında sattıkları ürünler rezil derecede sorunlu. Garanti den değişimden gelen sorunlu ürünleri makyajlayıp satıyorlar. 1805 liraya aldığım i5 işlemcili cihazı verdim 2276 lira daha verdim 3d bilgisayar aldım. Rezil ettiler beni. 1 sene uğraştırdılar. En sonunda 2275 lira para iade edip teslim ettiğim bilgisayarı yediler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hb_07 -- 19 Temmuz 2014; 20:07:54 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kahtırıyorlar dediler geldik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ezginingünlüğü

Kahtırıyorlar dediler geldik

• 320 gb lık harici hdd nin fiyatı süper bence........78 tl ye düşüyor indirimle
    hemde usb 3.0
    .
  • quote:

Orijinalden alıntı: tamergungor2006

320 gb lık harici hdd nin fiyatı süper bence........78 tl ye düşüyor indirimle
    hemde usb 3.0
    .

cok uygun gibi duruyo aslında ihtiyacımda var :)
  • Güzel paylaşım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: burak235

quote:

320 gb lık harici hdd nin fiyatı süper bence........78 tl ye düşüyor indirimle
    hemde usb 3.0
    .

cok uygun gibi duruyo aslında ihtiyacımda var :)

bazı tvler 500gb üstü hddleri görmüyor , bizde lg var o 1 tb hdd yi görüyor sorun yok ama arkadaştaki yeni aldığımız
    samsung f4000 model 32" tv 1 tb olan sliconpower hdd yi görmüyor
    kısaca tv lerde kullanabilmek açısından sorun yaratmayacak bir kapasitede olduğu için alınabilir
    piyasada 500gb ile 1 tb lıklar hemen hemen aynı fiyatlı olduğundan bu kapasite bu fiyata tercih edilebilir.

• Philips televizyonuma takmak için bir adet 320 gb bende aldım.Paylaşım için teşekkürler.
  • İhtiyacı olan kullansın.
    Son 2 Adet

840TL

İNDİRİM FIRSATI

İNDİRİM KODUNUZ

TV46TLebXEWO

TOSHIBA 40TL968DG LED TV

Son 14 Adet

ÜCRETSİZ KARGO

540TL

İNDİRİM FIRSATI

İNDİRİM KODUNUZ

TV40TLXv70Wd

TOSHIBA 32L2333DG LED TV

Son 27 Adet

ÜCRETSİZ KARGO

241TL

İNDİRİM FIRSATI

İNDİRİM KODUNUZ

TV32LR5Nmsn

TOSHIBA HARİCİ DİSKLER

ÜCRETSİZ KARGO

25TL

İNDİRİM FIRSATI

İNDİRİM KODUNUZ

HRCkpr8Jm

TOSHIBA SSD DİSKLER

ÜCRETSİZ KARGO

50TL

İNDİRİM FIRSATI

İNDİRİM KODUNUZ

SSDyX7zKh

TOSHIBA NOTEBOOK PİLİ

ÜCRETSİZ KARGO

%25

İNDİRİM FIRSATI

İNDİRİM KODUNUZ

BAT25044Xse

TOSHIBA ADAPTÖR

ÜCRETSİZ KARGO

%20

İNDİRİM FIRSATI

İNDİRİM KODUNUZ

AD20r3alvw

• BENDE ŞİMDİ 320 GB HDD SİPARİŞİ GEÇTİM

25tl değilde 29,55tl iniyor (kdv siz fiyatı üzerinden indirim yapıldığı için 4,5 tl kadar daha iniyor)

normal 2,5" hdd lerin bu kapasite olanı dahi 100 tl üzerinde, onu geçtim sadece kutusu en az 20-25 tl (usb3 çünkü)
    kargoda bedava olunca sadece disk fiyatı 50 tl altına geliyor, geçenlerde notebook için 2,5" 320 gb hdd yi 108 tl ye mi ne almıştık

normal kutusuz 320 gb hdd lerin 2. eli bile bu paralara... bence düşünmeyin sadece tv için bile alınır
    usb bellekleri (usb3.0 bile olsa) gb larca veri ile doldurmak ölüm hdd olunca iş değişiyor en az 30-40 mb/sn hızla yazabilirsiniz max 100 mb larda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLCplayer -- 20 Temmuz 2014; 19:34:35 >
  • quote:

BENDE ŞİMDİ 320 GB HDD SİPARİŞİ GEÇTİM

25tl değilde 29,55tl iniyor (kdv siz fiyatı üzerinden indirim yapıldığı için 4,5 tl kadar daha iniyor)

normal 2,5" hdd lerin bu kapasite olanı dahi 100 tl üzerinde, onu geçtim sadece kutusu en az 20-25 tl (usb3 çünkü)
    kargoda bedava olunca sadece disk fiyatı 50 tl altına geliyor, geçenlerde notebook için 2,5" 320 gb hdd yi 108 tl ye mi ne almıştık

normal kutusuz 320 gb hdd lerin 2. eli bile bu paralara... bence düşünmeyin sadece tv için bile alınır
    usb bellekleri (usb3.0 bile olsa) gb larca veri ile doldurmak ölüm hdd olunca iş değişiyor en az 30-40 mb/sn hızla yazabilirsiniz max 100 mb larda.

siz bunu sipariş geçtiniz demişsiniz ne kadar ödediniz acaba?

• k35 K kullanıcısına yanıt
    ben cevap vereyim hocam 78 ödeniyor. arkadaşın dediği gibi - 5tl daha düşüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: k35

siz bunu sipariş geçtiniz demişsiniz ne kadar ödediniz acaba?

........... 78,60 tl .......................

25 tl kdv siz fiyatı üzerinden düşüyor
    25 tl nin kdv side normal fiyatı olan 108 tl nin içinde
    yani asıl indirim 25 tl+%18 kdv dir ki buda 29,5 tl eder

5 taksitli ödeme detayım , kart seçeneği az, axess karta taksit yok ama diğerlerine var ben worldcard ile aldım
    9 taksite kadar vardı diğerleride öyle ama akbanka (axess) taksit yoktu maalesef

paypal ödeme yöntemi de var bkmexpress yok bu seferde
    axess' in bir kampanyası var paypal ile öderseniz (axess' i kullanarak tabi) 3 taksit yapıyor
    bunun için bir mesaj atılmalı akbanka, ayrıntılı bilgi webde var, illaki axess ile taksitle almak isteyen olursa dikkate alsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi VLCplayer -- 20 Temmuz 2014; 21:13:38 >

• Diskten 38 adet kalmış
  • şimdi baktım 30 adet kalmış

bu arada haber veren arkadaşa teşekkürler.........
  • ihtiyacı olan için uygun fiyat ihtiyacı olmayan için cok cazip degil.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.