Şimdi Ara

ARKADAŞLAR ACİL YARDIM.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
418
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Selamün aleyküm. Sevgili arkadaşlar. Saat 23:20. Az önce sitenin havuzundan çıktım. Fakat havuzdan çıkarken telefonumu havuza düşürdüm. Şuan telefonun içini ve dışını kuruladım. Fakat telefon açılmıyor. Düşürmeden önce şarjı tam gibiydi. Şimdi sevgili arkadaşlar sizlere sorum: Zaman kaybetmeden telefonu kurtarmak için ne yapmalıyım? Telefonu ne tür yöntem vs. gibi şeylerle açabilirim? Ve benzer cevaplarınız. Allah şimdiden okuyandanda, cevaplayandanda razı olsun. Bu aralar babamla aram iyi değil, önerileriniz acil bekliyorum ://

• Edit: Telefonum Nokia C6-01 Symbiandır. Şimdiden sağolun.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Slow-Step

Kurut, içi pirinç dolu kaba yatır.

Sağol kardeşim, peki yararını görür müyüm? Pirinçli kaba, bataryasını çıkarıp mı koyayım, ne kadar tutayım?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: ahmetustun

quote:

Kurut, içi pirinç dolu kaba yatır.

Sağol kardeşim, peki yararını görür müyüm? Pirinçli kaba, bataryasını çıkarıp mı koyayım, ne kadar tutayım?

Bataryayı çıkar, şimdi koy yarın kontrol et hocam.

Hmm anladım. Peki kardeşim çalışır mı?
  • Cihazi kurut ve piric dolu kaba koy. Kurutma yaparken cihazin icinde batarya olmasin. Sakin pirice sokmadan ve kurutma islemini yapmadan calistirma. Kisa devre yaptirma ihtimalin var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sağolun, varolun arkadaşlar. Telefonumu kurtardım, Allah sizden razı olsun. Tekrardan teşekkür ederim :)
  • Çalıştı mı usta?
  • Aynen kardeşim, suya düşmeden önceki gibi aynen kalmış. Sanki telefonu kapamış ve açmış gibi oldum :D Sağolun varolun.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.