Şimdi Ara

Amerika'da Lise hayati! Video (46. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.540
Cevap
327
Favori
56.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kanala mutlaka abone olun:
    Amerika'da Lise hayati! Video

https://www.youtube.com/watch?v=9w20YKJHkHM

işte mustfanın dün yüklediği vlog videosu evini gezdiriyor amerikadaki evler nasıl diye merak edenlere duyrulur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 17 Ocak 2015; 11:36:21 >

• kendipizzasiniyapanadam kullanıcısına yanıt
    Akaryakıt sudan ucuz hale gelmiş..

Bizim Türkiye'de hiçbir zaman göremeyeceğimiz şey..
  • 4.37 ulker cikolatali gofret masada
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendipizzasiniyapanadam

quote:

Orijinalden alıntı: SSDc

Dostum kanalındaki işyerindeki videolar olsun diğerleri olsun hepsi çok iyiler.Oturdum sıkılmadan izledim.Umarım videolara devam edersin

Devam edicem insallah umarim son videoyu da begenirsiniz

Video on numara olmuş :)
  • videolar güzel olmuş devamını bekliyoruz
  • Video baya güzel olmuş daha fazlasını isteriz bu tür videolardan
  • hocam durumlar nasıl ABD'de ben hala SAT'ye hazırlanıyorum. Bi 2000'i geçemedim son 3 denemede 1950 civarı
  • kendipizzasiniyapanadam kullanıcısına yanıt
    Bahsettiğiniz şartlat güzel sağda solda haberlerde görüyorum bazen 40 milyon kişi devletten yemek çeki yardımıyla yaşıyormuş.

Dünyanın 1 numaralı ülkesi için biraz fazla değil mi ?

Yani homeless denilen evsizlerin sayısıda 1 ülke kadar.

Sokaklarda dilenci filan var mı sizin oralarda ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Senceroo

hocam durumlar nasıl ABD'de ben hala SAT'ye hazırlanıyorum. Bi 2000'i geçemedim son 3 denemede 1950 civarı

Your English is better than mine bro i never took SAT And i am not gonna :)

• quote:

quote:

hocam durumlar nasıl ABD'de ben hala SAT'ye hazırlanıyorum. Bi 2000'i geçemedim son 3 denemede 1950 civarı

ingilizce seviyesi SAT ile olculmez. SAT Sadece test alabilme kabileyitini olcer.

• quote:

Orijinalden alıntı: DaRKFoRCeS

öncelikle seni tebrik ediyorum. başarıların daim olsun. konuya gelecek olursak bu ülkede ki şartlarla kıyaslamak saçma olur. Sadece siyahi insanlar öldürülüyor diye siyah - beyaz demeden insanlar otomatik olarak haklarını savunmaya çıktılar. Burada durum belli Seçtiklerimiz ve seçmediklerimiz yüzünden değil (BİRLİK olmadığımız) için bu haldeyiz ve sonsuza kadar da böyle olacak. Yorum yazmak ile ülkeler düzelecek olsa Türkiye dünya 1. si olurdu. Türk milleti sessiz isyanı seviyor. Son olarak gemisini kurtaran kaptan. Madem bireysellik kopukluk Türk milletinin tarzı kimse şikayet YAZMASİN. Etmesin demiyorum yazmasın diyorum. Çünkü (sosyal ağlara forumlara) isyan yorumları yazmak boştur. Başa gelen Çekilir. Millet ai ai ai ya da meee mee dedikçe ya semer vurulur ya keriz gibi sağılır ya da istedikleri gibi yönlendirilir.

Tespitler guzel kesinlikle kiyaslanma yapilamaz ama ben en bastan beri diyorum hersey tozpembe degil. Ben su an haftada 40 saat calisiyorum nerdeyse ve bazen yorgunluktan eve gelip direk yatiyorum calistigim is agir suanagore ha ileride rahata ericem insallah bu hersey icin boyledir ama fark surada; su an yorulsam bile karsiligini aliyorum. Bu malesef turkiyede olmuyor. Burda cogu gencin altinda kendi arabasi var

• canlı yayın yok mu?

• quote:

quote:

I said it before you should take a shot. Its not that hard. Especially Math section. Im getting 700-750 of 800. But still have probs in CR section :( Last 1 week!

waiting for ur broadcast...

btw i will go to united states on 25th april. d.c-ny-philly-boston. can't wait :p prob ill buy ps4. nah ill go with xone. (still cant deciding :( )

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Senceroo -- 17 Ocak 2015; 18:33:33 >

• quote:

Orijinalden alıntı: 440cdx

Akaryakıt sudan ucuz hale gelmiş..

Bizim Türkiye'de hiçbir zaman göremeyeceğimiz şey..

Kesnlikle katiliyorum. Daha da dusuyor benzin bakalim nereye kadar gidecek

• quote:

quote:

quote:

I said it before you should take a shot. Its not that hard. Especially Math section. Im getting 700-750 of 800. But still have probs in CR section :( Last 1 week!

waiting for ur broadcast...

btw i will go to united states on 25th april. d.c-ny-philly-boston. can't wait :p prob ill buy ps4. nah ill go with xone. (still cant deciding :( )

Nah i dont want to take it. I know the math section is pretty easy. Are you coming with your family or by yourself? Maybe we can meet at boston. I am 1 hour away from boston so why not :) last thing, i would say you should go for xbox one. I didnt try ps4 but i am happy with my xbox one

• quote:

Orijinalden alıntı: Masquerade89

canlı yayın yok mu?

Hafta ici bir gune ayarlayacagim konuya yazicam tarihini ve zamani

• quote:

Orijinalden alıntı: 440cdx

Bahsettiğiniz şartlat güzel sağda solda haberlerde görüyorum bazen 40 milyon kişi devletten yemek çeki yardımıyla yaşıyormuş.

Dünyanın 1 numaralı ülkesi için biraz fazla değil mi ?

Yani homeless denilen evsizlerin sayısıda 1 ülke kadar.

Sokaklarda dilenci filan var mı sizin oralarda ?

Dilenci bizim buralarda yok ama o dogru evet. Devlet geliri dusuk olanlara hem yemek ceki hem elektrik gaz faturasina yardim ediyor ayrica yeni dogan bebeklerin 2 yasina kadar her masrafini karsiliyor yani aslindadevlet yardimi cok buyuk burada. Devlet bu kadar insanabakabiliyor amerika ekonomisinin ne kadar buyuk ve guclu oldugunu gosteriyor

• quote:

quote:

öncelikle seni tebrik ediyorum. başarıların daim olsun. konuya gelecek olursak bu ülkede ki şartlarla kıyaslamak saçma olur. Sadece siyahi insanlar öldürülüyor diye siyah - beyaz demeden insanlar otomatik olarak haklarını savunmaya çıktılar. Burada durum belli Seçtiklerimiz ve seçmediklerimiz yüzünden değil (BİRLİK olmadığımız) için bu haldeyiz ve sonsuza kadar da böyle olacak. Yorum yazmak ile ülkeler düzelecek olsa Türkiye dünya 1. si olurdu. Türk milleti sessiz isyanı seviyor. Son olarak gemisini kurtaran kaptan. Madem bireysellik kopukluk Türk milletinin tarzı kimse şikayet YAZMASİN. Etmesin demiyorum yazmasın diyorum. Çünkü (sosyal ağlara forumlara) isyan yorumları yazmak boştur. Başa gelen Çekilir. Millet ai ai ai ya da meee mee dedikçe ya semer vurulur ya keriz gibi sağılır ya da istedikleri gibi yönlendirilir.

Tespitler guzel kesinlikle kiyaslanma yapilamaz ama ben en bastan beri diyorum hersey tozpembe degil. Ben su an haftada 40 saat calisiyorum nerdeyse ve bazen yorgunluktan eve gelip direk yatiyorum calistigim is agir suanagore ha ileride rahata ericem insallah bu hersey icin boyledir ama fark surada; su an yorulsam bile karsiligini aliyorum. Bu malesef turkiyede olmuyor. Burda cogu gencin altinda kendi arabasi var

Önemli olan zoru başarmak. Nazar değmesin sen bunu genç yaşta başarmışsın. Oradaki şartları bilemem. Bildiğim bir şey varsa senin gibi gençlerin heryerde olması gerek. Başarı takdir edilir fakat bazı kendini bilmeyenler kıskanıyor. İstesen sende çalışmazdın. Dileklerimiz bu ülkede de senin gibi gençler olsun fakat olmayacak. Bir ülkedekiler geçmişte ne ise gelecekte de o. Tekrar başarılar dilerim. Kendim gitmiş kadar gurur duydum.

• quote:

quote:

quote:

Önemli olan zoru başarmak. Nazar değmesin sen bunu genç yaşta başarmışsın. Oradaki şartları bilemem. Bildiğim bir şey varsa senin gibi gençlerin heryerde olması gerek. Başarı takdir edilir fakat bazı kendini bilmeyenler kıskanıyor. İstesen sende çalışmazdın. Dileklerimiz bu ülkede de senin gibi gençler olsun fakat olmayacak. Bir ülkedekiler geçmişte ne ise gelecekte de o. Tekrar başarılar dilerim. Kendim gitmiş kadar gurur duydum.

Cok sagol dostum boyle seyler inan beni de gururlandiriyor mutlu ediyor. Dedigin gibi calismasam babam beni yine okuturdu ama genc yasta is hayatina girip ve amerika gibi biyerde tek basina biseyler basarmak kadar guzel birsey yok ve inan bana kimseye ihtiyacim olmadi kendim kazandim kendim aldim aileme yardim ettim masraflarimi cikardim parami biriktirip turkiyeye tatile bile geldim ve bu sene sonunda bidaha gelecegim. Insanin kendini bilerek biseyler yapmasi cok guzel bisey umarim buradan herkese guzel ornek oluyorumdur ve bazilarina yol gosteriyosam gercekleri gosterebiliyosam ne mutlu bana

• 
Sayfa: önceki 4445464748
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.