Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Fırsatları (16. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.830
Cevap
113
Favori
217.194
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: rueta

5200 155gr, 10400 250gr sanırım.. 5200 boyut ve ağırlık olarak taşınabilirlik anlaminda cepte vs daha iyi sanki.. ve 1 kere tam sarj edeceği kesin ki bence 1 tam şarj zaten yeterli.. @chatin_62 senin görüşün nedirr hocam ikisini de canlı canlı görmüş birisi olarak ?

10400 ağırlık itibariyle kolay taşınacak bir cihaz değil. Çanta için sorun yok. 5200 bu konuda daha taşınabilir bir cihaz. Günlük kullanım için ideal. Zaten bu nedenle 5200'ü aldım. 10400'ü de uzun süreli seyahatlerde kullanacağım.

Tesekkuler tam dusundugum gibi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• kafam karıştı şimdi dealextreme'den 5200'lük almak istesek orijinal olacak mı ledler büyük denmiş
  • quote:

Orijinalden alıntı: EnderGelişenOsasunaAtağı

kafam karıştı şimdi dealextreme'den 5200'lük almak istesek orijinal olacak mı ledler büyük denmiş

5200 lugu bilmiyorum ama 10400 luk büyük ihtimal orjinal.

• evet eder yaklasık olarak şöyleki benim xperia z yi (2300 mah kapasiteli) 3 kez full birde %40 a kadar filan şarj ediyordu.senin kinide eder
  • Ortalama 8.000 mAh yani.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hana-MicHi__ -- 29 Temmuz 2014; 22:26:06 >
  • fake ve orjinal karşılaştırması

http://en.miui.com/thread-19104-1-1.html
  • ya tam olarak okadar değil 7400 mah sanıyorum tam saglıklı ölçemedim ama yaklasık değer 7500 Dİyelim
  • İşte bu durum insanın canını sıkıyor. Her firma aynı şeyi yapıyor.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynen öyle bende bu yüzden aleti iade ettim tekrar geri aldım :) yarın gelicek.baktım arastırdım hepsi aynı hepsi tam kapasite calıstıramıyor mecbur banada lazım dı almak zorunda kaldım
  • bir tanede ben sipariş verdim bakalım.tatil zamanı yolda iyi oluyor bunlar
  • Arkadaşlar dx ten sipariş verip de kargo takibi sisteme düşen var mı? Benim siparişimde 1 haftadır kargo takip numarası olmasına rağmen sisteme düşmedi!!!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: mguldenn

Arkadaşlar dx ten sipariş verip de kargo takibi sisteme düşen var mı? Benim siparişimde 1 haftadır kargo takip numarası olmasına rağmen sisteme düşmedi!!!!

evet benim şiparişimde gözükmüyor. müşteri hizmetleri ile görüştüğümde siparişin transit gönderidiğini isviçreye girişinden sonra gözükeceğini takip kodlarınında güncellenmediğini söylediler..
  • 5200 lük orijinal mi ona göre almayı düşünüyorum
  • quote:

Arkadaşlar dx ten sipariş verip de kargo takibi sisteme düşen var mı? Benim siparişimde 1 haftadır kargo takip numarası olmasına rağmen sisteme düşmedi!!!!

Aynı durum bende de mevcut hocam

• Teşekkürler cevaplar için
  • quote:

Orijinalden alıntı: N7K

quote:

evet benim şiparişimde gözükmüyor. müşteri hizmetleri ile görüştüğümde siparişin transit gönderidiğini isviçreye girişinden sonra gözükeceğini takip kodlarınında güncellenmediğini söylediler..

Bende de aynı durum var sıkayetımı ılettım dönüş yapmadılar ıkı gundur

• Chinabuy.com dan alduğım xiaomi 10400mah power bank ı ilk defa şarj ediyorum. Sabah takmıştım ve mah olarak sarjı ölçen usb powermetre ile ölçüyorum. Şuan 4.led yanıyor %80 şarj pldu ve toplam 9600 mah küsür gösteriyor usb power metre. Yarın fotosunu eklerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stone2003 -- 31 Temmuz 2014; 10:11:31 >

• < Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stone2003 -- 31 Temmuz 2014; 10:09:35 >
  • şimdi hangi alet otjinal hangisi değil hala bulamadık mı?
    10000 mAh ve üzeri alacağım halen daha buradan bir haber bekliyorum
    yorumlar?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: stone2003

hocam yorum da alalım ))
  • 
Sayfa: önceki 1415161718
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.