Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Fırsatları (130. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.829
Cevap
113
Favori
217.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: AdilKullanımKotası

quote:

Orijinalden alıntı: WISDOM

5200 mAh aldım. bakalım memnun edecek mi

Oo kurmay yarbay . Konuma hoşgeldin.

hoşbulduk iyi ki açmuşsın konuyu da görüp aldım hep aklımda vardı bir türlü fırsat olmuyordu

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

Orijinalden alıntı: Be_Yourself

quote:

Orijinalden alıntı: HmB_SaL

quote:

Orijinalden alıntı: marikanwap

Ben dün denedim olmadı hocam. Oluyorsa sıkıntı yok.

Aldım şu an çalışıyor hocam. Bu arada ben de kullanılmadığı zaman camın önündeki mermerde saklarsanız daha iyi diye duymuştum. O şekilde kullanmak mantıklı bence uzun vade için. Teşekkürler :)

Camın önünde ki mermer ne alaka ya

Termal etkisi varmış camın önündeki mermerin. Spa etkisi yaptığını söylüyorlar. Biraz daha büyük olsa yat üstüne bel ağrılarına birebir.

Şaka şaka soğuk olduğu için sadece.

lityum iyon pillerin bir ayda sıcaklığa bağlı kendi kendine boşalma oranları şöyle
    8% at 21 °C
    15% at 40 °C
    31% at 60 °C
    (per month)
    Veriler wikipedia'dan alınmıştır.

Mermer üzerinde saklamak mantıklı

• 3 powerbank almayın. Şu anda pakedim ukim'e yönlendirilmiş
  • thisisshit kullanıcısına yanıt
    Sorunsuz çıkar merak etmeyin. Ağırlıktan dolayı girmiştir.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 12 kasımda sipariş vermiştim chinabuye dan. 23 kasımda ülkeye girmiş. 25 kasımda yani bugün bulunduğum şehre gelmiş.

Hız harika.

• quote:

Orijinalden alıntı: Escossie

Adama dün attığım mesaj : "Merhaba bu ürünü almayı düşünüyordum fakat diğer ilanlarınızda "Xiaomi 15600 mAh Powerbank" modelinizi gördüm , ama xiaomi'nin sitesinde öyle bir ürünün olmadığını gördüm ve 10400 modelinin orijinal olup olmadığı hakkında şüphe oluştu içimde..."

Cevap :
    Xiaomi orijinal mi diye soruluyor genelde öyle bir marka yokki samsung veya apple veya nokiamı nike mı?

çindeki anonim birçok firmanın ürün ürettiği bir firma..

yalanin alasini soylemis, xiaomi kendi basina firma. kimse kafasina gore uretemez, tabii cinlilerin kolayina gidiyor batarya kopyalamak ondan oyle konusuyorlar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Merhaba arkadaşlar ben biraz farklı bir soru sormak istiyorum belki karşılaşan olmuştur.
    şimdi bu 10400 lükden var ve uçak bileti aldım . bu cihaz çantamda uçağa binerken sıkıntı olacak mıdır ?
    pegasusdan aldım bileti.
  • bende samersten aldım sanalpazar 10lira veriyordu 59+4.5katgoya geldi 10400 dün kargolandı biraz önce aldım.boyutu güzel fakat ağır bir ürün eve gidince deneyeceğim.ilk yapmamız gereken neler full şarjda bekletip sonramı kullanayım yoksa içinde şarj varsa onu bitirip mi full şarja takayım?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-7ADF8CF23 -- 25 Kasım 2014; 12:03:08 >
    < Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • gokceonur kullanıcısına yanıt
    Basitçe şöyle anlatayım, 1 bardak suyu taşırmadan doldurman gerekli ama taşmayacak, aynı debide akan muslukla yapamazsın dolmaya yakın musluğu kısarsın ve damla damla tamamlarsın kalanı.
    Pil dolmaya yakın delta peak kontrolü yapılır ve trickle yani damla şarja geçer. İşin esprisi pilin kapasitesini atıl bırakmadan tam doldurmaya çalışmaktır. Hafıza etkisi olan eski piller için gerekli normalde ama lipo gibi patlamaya ,yanmaya müsait piller içinde bu sistem var. Ucuz mallara bu devre koyulmadığı için sürekli şarja maruz kalır ve yanma,patlama riski doğar. Hatta ucuz olmayan pahalı ürünlerin şarj ünitelerinde bile bir şekilde by-pass olup yanma yırtılma hadisesi doğabilir. Normalde şarj olan pilin şarjı kesilir diye bilinir ama değildir. Laptopların pilleri takılı iken ac güç kaynağı ile kullanımı sonunda 1-2 sene içinde pillerinin ölmesi bu nedenden dolayıdır. Sürekli damla şarj ile piller fazla şarja maruz kalır ve hücreler bozulur.

• Hocam emeğine sağlık vallahi çok teşekkür ederim, ilgilenip cevap verdiğin için, büyük iyilik yaptınız

• Arkadaşlar ixomi 16000 mh lik ürün çıkartmış galibahttp://www.chinabuye.com/xiaomi-portable-power-bank-16000mah-for-xiaomi-m2-m2s-m3-mi4-red-rice-apple-and-android-devices

• quote:

Orijinalden alıntı: Friedrich Engels

quote:

Adama dün attığım mesaj : "Merhaba bu ürünü almayı düşünüyordum fakat diğer ilanlarınızda "Xiaomi 15600 mAh Powerbank" modelinizi gördüm , ama xiaomi'nin sitesinde öyle bir ürünün olmadığını gördüm ve 10400 modelinin orijinal olup olmadığı hakkında şüphe oluştu içimde..."

Cevap :
    Xiaomi orijinal mi diye soruluyor genelde öyle bir marka yokki samsung veya apple veya nokiamı nike mı?

yalanin alasini soylemis, xiaomi kendi basina firma. kimse kafasina gore uretemez, tabii cinlilerin kolayina gidiyor batarya kopyalamak ondan oyle konusuyorlar.

Bende öyle düşünüyorum hocam ve almaktan caydim

• quote:

Orijinalden alıntı: dincerZ

12 kasımda sipariş vermiştim chinabuye dan. 23 kasımda ülkeye girmiş. 25 kasımda yani bugün bulunduğum şehre gelmiş.

Hız harika.

hocam pttdeki sorgulamayı atar mısın rica etsem? Takip kodu da olabilir karşılaştırmak için.
  • Ürünle ilgili bir inceleme yapmıştım. Orjinal ve sahte arasındaki farka da değindim. İlgisini çeken olabilir.

Xiaomi 10400mAh İnceleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayhan_eee -- 25 Kasım 2014; 16:02:12 >
  • arkadaşlar bugün bende sanal pazardan aldım 49 lira+ kargo

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi 01virüs01 -- 25 Kasım 2014; 15:58:30 >
  • quote:

Cevap :

O satıcıya yazın, şu anda tüm dünyadaki akıllı telefon pazarında Apple ve Samsung'un arkasından 3. sırada gelen firmanın hangisi olduğu sorun. Üstelik değil tüm dünyada, sadece Çin'de ve bu sene girdiği 4 ülkeden özellikle Hindistan'da yaptığı satışlarla. Ardından Xiaomi'nin internet sitesini verin biraz okusun. Oradan adresini alıp bir ziyaret etsin.

Edit: Sanırım bu mesajı sahibinden'deki satıcı cevapladı. Diğer mesajlarınızı da okuduktan sonra böyle bir kanı oluştu bende.
    Ben satıcıyı bir Çin'li arkadaş ve verdiği cevabıda Google Translate ile buraya çevirip yazdınız diye sanmıştım. Demek durum çok daha vahim miş.
    Tekrar yazarsanız yukarıdaki sorularıma ilave olarak lütfen İngilizce cevap yazmasını söyleyin. Belki böyle daha net anlayabiliriz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 25 Kasım 2014; 17:46:47 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Automobilista

Adam da çözemediğim bir şekilde 15600 olanı da var:

http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-xiaomi-15600-mah-powerbank-187909969/detay

Ama Xiaomi'de 15600 lük yok bence dolandırıcı olabilir temkinli olmak lazım.

Ben hiç 15600 lük görmedim ama belki vardır bilmiyorum.Xiaomi'nin kendi sitesinde yok ama.

Bence şimdi almayın sabah sorun millete.

Çözemeyecek birşey yok. Daha önce de yazdım. Xiaomi'nin böyle bir ürünü yok.
    Olmayan bir ürünü varmış gibi satanlar ne oluyorlar bunu 7 yaşındaki bir çocuğa bile sorsalar söyler. Lütfen olaya bu pencereden bakın ve adamın ne dediği ile ilgilenmeyin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi chatin_62 -- 25 Kasım 2014; 17:40:56 >

• sanalpazar da ki semers adlı satıcıdan almış bulunmaktayım kılıf ile birlikte 69 Tl ye almış oldum şuan powerbank sarjını fulluyorum sonra da telefonumda deneyecegim cok begendim
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Cevap :

O satıcıya yazın, şu anda tüm dünyadaki akıllı telefon pazarında Apple ve Samsung'un arkasından 3. sırada gelen firmanın hangisi olduğu sorun. Üstelik değil tüm dünyada, sadece Çin'de ve bu sene girdiği 4 ülkeden özellikle Hindistan'da yaptığı satışlarla. Ardından Xiaomi'nin internet sitesini verin biraz okusun. Oradan adresini alıp bir ziyaret etsin.

Edit: Sanırım bu mesajı sahibinden'deki satıcı cevapladı. Diğer mesajlarınızı da okuduktan sonra böyle bir kanı oluştu bende.
    Ben satıcıyı bir Çin'li arkadaş ve verdiği cevabıda Google Translate ile buraya çevirip yazdınız diye sanmıştım. Demek durum çok daha vahim miş.
    Tekrar yazarsanız yukarıdaki sorularıma ilave olarak lütfen İngilizce cevap yazmasını söyleyin. Belki böyle daha net anlayabiliriz.

Buyrun hocam , zaten almaktan vazgeçtimde muhattap olmaya gerek yok diye düşünüyorum

• Escossie kullanıcısına yanıt
    Harika açıklama :)
  • 
Sayfa: önceki 128129130131132
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.