Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Fırsatları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.830
Cevap
113
Favori
217.187
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ozaksoy

Sana katılmıyorum, Aslında bu işlere kafa yoranlar değil yormayanlar yüzünden bu haldeyiz, kanımca bu işlere kafa yoranlar başka işlere de kafa yoruyorlar. Ama azınlık ne de olsa koyun çok olunca memlekette

adilkullanımkotası nickli arkadaş tam netleştirmeden koca harflerle "ORİJİNAL" yazdı "SANIRIM ORİJİNAL" yazsa idi bu kadar kişi temkinli davranır o arkadaşa yüklenmezdi. içini açtırmak içinde çok uğraşmazdı. gerçekten bu tarz şarj ünitelerin patlaması sonucu ciddi sorunlar meydana getireceğine inanıyorum.

ama bir yöndede kobay tarzı alışveriş sistemi var zamana bırakıp orijinalin hangisi olduğunu anlayacağız.

• Çok acelemde yoktu ama chinabuyeden verdim siparisi payballa 52 lira cekti hesaptan.ilk defa kırk gün düşünmeden bişey aldım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheNorth

Sorgulama ekranında ürün seri numarasının burada yazdığı söyleniyor

Xiaomi Powerbank Fırsatları

@stone2003 nickli arkadaşın şu mesajda koyduğu fotoğraftaki cihazın barkod numarası ya yok yada üstü kapatılmış..
    http://forum.donanimhaber.com/fb.asp?m=94998805

Xiaomi Powerbank Fırsatları

KAZI KAZAN

kazıdık ve çıkan numarayı denedik ürün orjinal diyor.

Xiaomi Powerbank Fırsatları Xiaomi Powerbank Fırsatları
    你的防伪码为小米移动电源官方出品码
    google translate çeviri :
    Güvenlik kodu darı mobil güç üretilen kodu resmi olarak

Xiaomi Powerbank Fırsatları Xiaomi Powerbank Fırsatları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi stone2003 -- 22 Temmuz 2014; 17:09:30 >

• stone2003 S kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler, sayenizde verdik siparişi bakalım. :)
    Elinize kaç günde geçti acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: feverfire

Çok teşekkürler, sayenizde verdik siparişi bakalım. :)
    Elinize kaç günde geçti acaba?

Singapore post ile 14 günde Ankara ya geldi

• hocam ama numaraları senin bu fotodaki gibi ilanen internette yazarsa herkes, adam bu nuamradan 5K üretiverir hemen :D
    onları alan herkes de kazır ve aa burda var der ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: gimmeluck

hocam ama numaraları senin bu fotodaki gibi ilanen internette yazarsa herkes, adam bu nuamradan 5K üretiverir hemen :D

+1

• quote:

hocam ama numaraları senin bu fotodaki gibi ilanen internette yazarsa herkes, adam bu nuamradan 5K üretiverir hemen :D

kodu denedim benzersiz kod özelliği var.
    ve kodu deneyen 2.kişi olduğunu söyledi sistem, 387'den sonra 8 sayısımı geliyor acaba orası yanlış değilse doğru kodladım.

yani kodu güvenlik algoritması çözülmemişse xiaomi'nin sistem kopyalanmasını engelliyor çinliler akıllanmış kod olaylarında yemezler kısaca
  • aynı numara birine gelirse o sahtedir o zaman...
  • quote:

Orijinalden alıntı: spidey99

http://order.mi.com/service/dyscode

barkod numarasını buraya girip orjinalliği tespit edilebiliyormuş bu ürünün, dx forumunda moderatörler vermiş linki...

denerseniz, forum ahalisi olarak seviniriz...

@AdilKullanımKotası @stone2003

edit: bandroldeki yaldızlı yeri kazıdığınızda 20 haneli doğrulama kodu çıkıyormuş...

eski partilerde yokmuş bu olay...

Biliyorum ama, kazıdığım zaman yanımda bozuk para yoktu, ben de makaslar deneyeyim derken biraz silindi. Denerim ama, silik yerlere uydururum bir şeyler

• Aliexpressden sipariş verdim, gelince editlerim
  • quote:

Orijinalden alıntı: AdilKullanımKotası

quote:

Orijinalden alıntı: spidey99

http://order.mi.com/service/dyscode

barkod numarasını buraya girip orjinalliği tespit edilebiliyormuş bu ürünün, dx forumunda moderatörler vermiş linki...

denerseniz, forum ahalisi olarak seviniriz...

@AdilKullanımKotası @stone2003

edit: bandroldeki yaldızlı yeri kazıdığınızda 20 haneli doğrulama kodu çıkıyormuş...

eski partilerde yokmuş bu olay...

Biliyorum ama, kazıdığım zaman yanımda bozuk para yoktu, ben de makaslar deneyeyim derken biraz silindi. Denerim ama, silik yerlere uydururum bir şeyler

tamamdır, bekliyoruz sonucu, siparişi de verdik gerçi dx ten ama...

• quote:

Orijinalden alıntı: nowanda

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Power-bank-Real-capacity-10400mAh-External-Battery-Pack-for-Xiaomi-M2-M2A-M2S-M3/1694429322.html

ben de buradan aldım. ürün orjinal. satıcı yüksek feedbackli idi ve sorun çıkmadı.

hocam oyle yuksek feedbackli sahte satanlar da var,
    ama onlar 12 dolar civarı.

ürünnü içini açtın mı yoksa şarj kapasitesi nedeniyle mi orjinal diyorsun? ikisi de olur ))

• Bende dün dx ten sipariş vermiştim gelince kodu denerim.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

quote:

http://www.aliexpress.com/item/Original-Xiaomi-Power-bank-Real-capacity-10400mAh-External-Battery-Pack-for-Xiaomi-M2-M2A-M2S-M3/1694429322.html

ben de buradan aldım. ürün orjinal. satıcı yüksek feedbackli idi ve sorun çıkmadı.

ürünnü içini açtın mı yoksa şarj kapasitesi nedeniyle mi orjinal diyorsun? ikisi de olur ))

sezgisel diyelim. malzeme kalitesi,boya kalitesi ,yazı fontları vs.orjinalim diyor zaten. ambalajı,hologramı,kablo kalitesi vs vs.
    hiç bir sahtekar bu kadar ayrıntıyı taklit edemez. USB soketinin içinde bile micro yazıyla MI yazıyor zaten vs vs .

• quote:

quote:

quote:

sezgisel diyelim. malzeme kalitesi,boya kalitesi ,yazı fontları vs.orjinalim diyor zaten. ambalajı,hologramı,kablo kalitesi vs vs.
    hiç bir sahtekar bu kadar ayrıntıyı taklit edemez. USB soketinin içinde bile micro yazıyla MI yazıyor zaten vs vs .

Dediğiniz mi yazısı nerede acaba?

• quote:

Orijinalden alıntı: wwwselcuk

alın size kod vereyim
    DXDEALXIAOMI

Order Subtotal: US$ 22,99
    Shipping Cost: US$ 0,00
    Discount Total: - US$ 1,15
    Grand Total: US$ 21,84

arkada kalmasın
    son kararım dx oldu siparişimi indirimli verdim umarım yanıltmaz
  • Takip...
  • dx de ki ürün kesin orijinal mi ?
  • 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.