Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Fırsatları (91. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4.829
Cevap
113
Favori
217.195
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Sorun şurdan kaynaklanıyor chinabuye kargoyu post office e vermiş Çinde tatil olduğu için post office singposta teslim etmiyor tatil pazartesi bitiyor sanırım biraz beklicez track numberın aktif olması için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Çok şükür 22'sinde kargoya verilen ürün 3'ünde yurt dışına sevk edilmiş. 12-13 Ekim'de elimde olur tahminen. Hevesimi yitirdim vallahi.
  • Can sıkıntısından biraz xiaomilerimle eğleneyim dedim...

• Anlaşılan bu konu misyonunu tamamladı

• quote:

Orijinalden alıntı: MHMN

Sorun şurdan kaynaklanıyor chinabuye kargoyu post office e vermiş Çinde tatil olduğu için post office singposta teslim etmiyor tatil pazartesi bitiyor sanırım biraz beklicez track numberın aktif olması için.

Bende durum hala aynı.Sende değişiklik oldu mu?Tatil falan derken ürünün elimize ulaşması çok uzun sürecek
  • unfortunately kullanıcısına yanıt
    Buraya bakabilirsiniz hocam :

http://forum.donanimhaber.com/m_97832540/tm.htm
  • quote:

Orijinalden alıntı: OHOHO

quote:

Orijinalden alıntı: MHMN

Sorun şurdan kaynaklanıyor chinabuye kargoyu post office e vermiş Çinde tatil olduğu için post office singposta teslim etmiyor tatil pazartesi bitiyor sanırım biraz beklicez track numberın aktif olması için.

Bende durum hala aynı.Sende değişiklik oldu mu?Tatil falan derken ürünün elimize ulaşması çok uzun sürecek

Chinabuye da ticket açtım kargo bu kadar hızlı güncellenmez zamanında elinizde olacak merak etmeyin diyor hatun.Belki de yoldadır bilemiyorum.

• Arkadaşlar power Bank'ı neyle şarj ediyorsunuz, USB girişli bir güç kaynağım olmadığımdan merak ettim

• Tatilden yeni dönüldü sabredin kargo şirketinde problem var diyo herkeste bu sıkıntı olduğuna göre gelir diye düşünüyorum..

• quote:

Orijinalden alıntı: aemin

Arkadaşlar power Bank'ı neyle şarj ediyorsunuz, USB girişli bir güç kaynağım olmadığımdan merak ettim

Biraz garip bir soru olmuş bu. Elbetteki usb çıkışlı bir güç kaynağına ihtiyaç var. Artık ne kullanıyor ve şarj etmeyi düşünüyorsanız o cihazı, neyle şarj ediyorsunuz? Onu şarj ettiğiniz adaptörle bunu da şarj edebilirsiniz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Biraz abarttım sanırım 2. Şarj edişim note 3ün bataryasını testler bitince yazacağım sonuçları :-)

• Evet Test bitti arkadaşlar

Samsung Note 3 3200 Mah pili

2 kere full şarj etti
    3. kerede de yüzde 68 şarj etti.

yani 8400 mah gibi bir değere ulaştım ben.

bu testleri hemen üstteki resimdeki note 3 şarj makinasını xiaomi 10400 e takarak yaptım...
  • Chinabuye.com dan hem 10400mah hem de 5200mah powerbank almıştım. İkisini de full şarj ettim. 3 haftadır boşta bekliyorlar. Hala full 4 led de yanıyor. Sanırım en fazla %3-4 kayıp olmuştur.

• 20 ağustosta verdiğim sipariş ancak bugün gelebildi.
    9 eylülde lion pil olduğu için uçağa alınmamıştı.
    burdaki arkadaşların dediği gibi sabret çok zaman geçer ama mutlaka gelir dediği gibi çooooooook sabrettim.
    önce isveç e gitmiş kargom
    ordan da geldi.
    takip olayı eylülden sonra kargo değiştiği için olmadı.
    müşteri hizmetleri ticket aç dedi dün.
    translate ile iletişim çok kötü .
    onlar bile ordernumber dan ürünün yerini göremiyorlardı
    bugünd ekargom geldi.
    şükür

çok karizmatik
    ve kaliteli bir şeye benziyor.
    zaman sıkıntınız yoksa verin sipariş
    benden şanslı olacağınız kesin
  • Bu 10400 ne kadar sürede şarj oluyor

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • arkadaşlar bende 10400 lük olanından var. Chinabuy'dan almıştım. Ürün bir iki seferdir şarj süresinin normalin çok üstünde tamamlıyor. 2.0 şarj aleti ile yaklaşık 5 saattir şarjda ama daha bir diş anca ilerledi. Bunun sebebi ne olabilir?
  • quote:

Orijinalden alıntı: The Prime Evil Diablo

Bu 10400 ne kadar sürede şarj oluyor

Bu kullandığınız şarj cihazına bağlıdır. Powerbank 2A ile şarj olabilmektedir. Bu durumda 2A bir adaptör ile 5-6 saat içinde şarj olabilir. 1A bir adaptör ile de 11 saate yakın şarj olur.

• quote:

Orijinalden alıntı: tarafeyn

arkadaşlar bende 10400 lük olanından var. Chinabuy'dan almıştım. Ürün bir iki seferdir şarj süresinin normalin çok üstünde tamamlıyor. 2.0 şarj aleti ile yaklaşık 5 saattir şarjda ama daha bir diş anca ilerledi. Bunun sebebi ne olabilir?

Kablonuzu değiştirin.

• quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: The Prime Evil Diablo

Bu 10400 ne kadar sürede şarj oluyor

Bu kullandığınız şarj cihazına bağlıdır. Powerbank 2A ile şarj olabilmektedir. Bu durumda 2A bir adaptör ile 5-6 saat içinde şarj olabilir. 1A bir adaptör ile de 11 saate yakın şarj olur.

şöyle 5$ falan bir indirim kuponu olsa iyi olacakta :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: chatin_62

quote:

Orijinalden alıntı: tarafeyn

arkadaşlar bende 10400 lük olanından var. Chinabuy'dan almıştım. Ürün bir iki seferdir şarj süresinin normalin çok üstünde tamamlıyor. 2.0 şarj aleti ile yaklaşık 5 saattir şarjda ama daha bir diş anca ilerledi. Bunun sebebi ne olabilir?

Kablonuzu değiştirin.

Öncelikle teşekkür ederim. Kablo değiştirmeyi denemiştim. Hatta 3 tane farklı kablo ve 2 farklı şarj cihazında da aynı sonucu almıştım.

Sorunu çözdüm aslında. Şöyleki benim şarj etmeye çalıştığım kablolar 1m ve 1,5m kablolar idi. Şimdi orijinal o kısacık kabloyu taktım. Şarj resmen uçtu.

İşin açığı bu benim mantığıma pek yatmadı ama neyse. İlgilenip cevap verdiğiniz için çok teşekkür ederim @chatin_62

• 
Sayfa: önceki 8990919293
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.