Şimdi Ara

Xiaomi Powerbank Fırsatları (73. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4.830
Cevap
113
Favori
217.193
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
46 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: fatmucu

quote:

Orijinalden alıntı: guvven

Kutunun icinden tam olarak ne cikiyor, bu aletin kendisini nasıl sarj ediyoruz?

Edit: İphone sarj kablosu ile yine usbden mi sarj ediyoruz nasıl oluyor?

Kutunun icinden tam olarak urun + cok ufak bir ucu usb diger ucu android telefonlardaki sarj girisinden kablo cikiyor cihaza bu android girisli yerden kabloyu takip bostaki ucla notebooka baglayip sarj ediyorsunuz,ya da kendi sarj aletlerinizle sarj ediyorsunuz dedigim gibi o kucuk androidli girisli adaptorlerle sarj edeceksiniz,cihazin uzerinde birde disi usb cikisi var buraya da sarj etmek istediginiz iphone telefonunuzu bagliyorsunuz diger ucu zaten telefonunuzda takili bir de power tusu var burdan acip kapatiyorsunuz sanirim onu cozmeye calisiyorum

Hocam android ucu cihaza, normal usb ucu adaptöre takıp şarj edebilir miyiz ? Tam tersini yaparak da aletten telefon şarj edebilir miyiz ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Yggdrasil Asgard

quote:

quote:

Kutunun icinden tam olarak urun + cok ufak bir ucu usb diger ucu android telefonlardaki sarj girisinden kablo cikiyor cihaza bu android girisli yerden kabloyu takip bostaki ucla notebooka baglayip sarj ediyorsunuz,ya da kendi sarj aletlerinizle sarj ediyorsunuz dedigim gibi o kucuk androidli girisli adaptorlerle sarj edeceksiniz,cihazin uzerinde birde disi usb cikisi var buraya da sarj etmek istediginiz iphone telefonunuzu bagliyorsunuz diger ucu zaten telefonunuzda takili bir de power tusu var burdan acip kapatiyorsunuz sanirim onu cozmeye calisiyorum

Hocam android ucu cihaza, normal usb ucu adaptöre takıp şarj edebilir miyiz ? Tam tersini yaparak da aletten telefon şarj edebilir miyiz ?

Aynen dediğin şekilde ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: ersyno

quote:

quote:

quote:

Aynen dediğin şekilde ...

Teşekkürler

• quote:

Orijinalden alıntı: yawuzbey

Arkadaslar DX den sipariş verdim, 6 gün önce kargoyla verildi ancak kargo bilgisini göremiyorum hala, tracking number a tikladigimda gelen ekranda tracking noyu girip track diyorum ancak bulunamadı yazıyor, ben mi yanlış birsey yapıyorum yoksa kargo bilgisinin sisteme girilmesi bu kadar uzun sürüyor mu?

arkadaşlar bi el atın olaya

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bana satmayı düşünen olursa lütfen mesaj atsın. 60TL verebilirim.

• Türkiyeye girdiğinde sisteme düşer. DX ten yola çıktı mı ne durumda takibinin nasıl yapıldığını bilmiyorum maalesef. Dx ten alanlar yardımcı olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: qwert.

Türkiyeye girdiğinde sisteme düşer. DX ten yola çıktı mı ne durumda takibinin nasıl yapıldığını bilmiyorum maalesef. Dx ten alanlar yardımcı olabilir.

benim bildiğim ve yorumlardan okuduğum kadarıyla kargoya verildikten sonra üç dört gün içerisinde sisteme yansıdığı, yani Türkiyeye girmeden de sistemde görünüyormuş, ama benim 7 gün oldu görünmüyor. Bir de daha önce de yazdım, kargoya verildiği gün yanlışlıkla onayladım siparişi, müşteri hizmetlerine yazdım düzeltme yapamayız ama endişe etmeyin gelecektir dediler, ben bir bardak soğuk su içiyim en iyisi, gelirse benimdir gelmezse zaten hiç benim olmamıştır

• bir de bakmışsın en ihtiyacın olduğu gün postacı amca getirmiş.. bekle bakalım

• 4 eylül gübü verdiğim siparişi bugün postaneden teslim aldım. Ürün gayet iyi. Şimdi kılıfını bekliyorum artık o da geldimi tamamdır

• quote:

Orijinalden alıntı: Jayco39

4 eylül gübü verdiğim siparişi bugün postaneden teslim aldım. Ürün gayet iyi. Şimdi kılıfını bekliyorum artık o da geldimi tamamdır

Cumartesi günü açık mı Ptt Kargo?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chinabuye'den aldık bakalım, nasıl olacak
  • Evet 17.30 â kadar

• bu 10400 mAh olanı cebe sığar mı acaba veya 5200 lük olanı tavsiye eder misiniz ?
  • thisisshit kullanıcısına yanıt
    5200 lük olan kartvizit boyunda 91 (uzunluk)*55 (genişlik) *21.9mm (yükseklik) 155 gr
    10400 lük olan ise 90.5(uzunluk) *77 (genişlik) *21.6mm (yükseklik), 250 gr.
    yani biri birinden 2.2 cm daha geniş.. cebe sığar bence..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi qwert. -- 20 Eylül 2014; 22:13:28 >

• quote:

Orijinalden alıntı: thisisshit

bu 10400 mAh olanı cebe sığar mı acaba veya 5200 lük olanı tavsiye eder misiniz ?

Evet sığıyor, sadece silikon kılıfla cebe sokup çıkarması zor oluyor, yapışıyor cebe :D

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chinabuy dan alan arkadaslar satici takip numarasi veriyormu acaba ??

• quote:

Orijinalden alıntı: jervis

quote:

http://www.aliexpress.com/item/NEW-Portable-2600mAh-External-USB-Mobile-Power-Bank-Powerbank-Battery-Charger-for-iPhone-Galaxy-HTC/1784538047.html

SORRY5 kodu ile %5 indirim var. Singapur post ile alacaksınız.

abi sanırım linki yanlış atmışsın 2600 mah.
    ben 10 binlik olandan bahsediyodum

hocam adresi nereye yazacağım ne yazacağım tam olarak ? starete diyor tam adresi o bölümümemi yazacağım

• Ben alalı bir ay oldu, takip numarası dahi gözükmüyor henüz. İptal mi ettirsem acaba ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ksahinler

Ben alalı bir ay oldu, takip numarası dahi gözükmüyor henüz. İptal mi ettirsem acaba ?

Hangi siteden aldınız?

• quote:

Orijinalden alıntı: Nam[A]sTe

quote:

Orijinalden alıntı: ksahinler

Ben alalı bir ay oldu, takip numarası dahi gözükmüyor henüz. İptal mi ettirsem acaba ?

Hangi siteden aldınız?

dx.com dan aldım. İptal ettirmek sorun olur mu ?
  • 
Sayfa: önceki 7172737475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.