Şimdi Ara

250 LİRAYA KADAR KONFORLU TEMİZ SES VEREN KULAKLIK

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar başlıkta da gördüğünüz gibi böyle bir şey istiyorum önerilerinizi bekliyorum. ( İstediğim özellikler kulağı hiç acıtmasın, aşırı temiz ses versin bass önemli değil) bütçem 30 TL falan artabilir. Edit: Bu tarz dinlerim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi SpreadYourWings -- 18 Temmuz 2014; 15:21:40 >

• Kulakiçi olarak shure se 215 öneririm kullanıyorum çok memnunum malzeme kalitesi ve detaylar olarak bazı daha pahalı kulaklıklarla bile yarışabilir. Üstelik kablosu da değiştirilebilir cinsten. Kabloda sorun olduğunda kulaklığı atmıyorsun. Yalnız bu kulaklıkla performans alabilmek için kulağına uygun ucu seçmen gerekiyor ve önerim tabii ki köpük olanları kullanman bu tür kulak uçlarında köpüğü kulağına takmadan önce kenarlardan sıkınca kulağa uygun şekil alıyor şişerek ve kulaktan çıkmıyor oturduğu zaman. Kulaklığı sanalpazarda iki üye satıyor biri bu forumdan nickini tam hatırlamıyorum biri de benim aldığım yer somer müzik. Fiyatı da 285 liraya geldi bana kargo dahil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myloo1907 -- 26 Temmuz 2014; 0:17:34 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.