Şimdi Ara

Hangi Oyunlar

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • S.a...Arkadaşlar Benim Laptop'un Ekran Kartı İntel HD Grafik[2GB] Ben Bu Ekran Kartı İle Hangi Oyunları Oynayabilirim Belirli Bir Oyun Yok Aklımda Yeterki Açsın Uzunsüredir Oyun Oynayamadım Benım Cıhaz Arızalandı Ve Suan Yaptırdım Oyun Oynamak İstiyorum Biraz Yardımcı Olursanız Tesekkür Ederim...

• İşlemcini ve RAM' ide yazarsan daha çok yardımcı olabiliriz.Hersey ekran kartı degıl
  • eski oyunları oynarsın, ekran kartın yok onboard
  • Hybrid01 kullanıcısına yanıt
    Ram 4 GB İşlemcim İntel Core İ.3 2.40 GHZ
  • Master_Evil kullanıcısına yanıt
    Zaten Bf3 Crysis 3 Gibi Oyunların Açmayacagını Bılıyorum Onlar Ust Seviye Pc ler İcin Eski Oyunlar Demıssın Hangi Oyunlar
  • HaykoCepkinG kullanıcısına yanıt
    MW Serisi
    GTA IV
    Bulletstorm
    Portal 2
    İlk Black Ops'u oynayabılırsın sonucta mw3 den once cıktı
    Mafia 2
    Amnesia 1-2
    Outlast-Outlast Whistleblower

Şimdilik aklıma gelen bunlar yüksek ayarlarda degil ama dusurursen oynarsın.
    Diğerlerini Hiç Yüklemedim Yükleyecegim Sadece Outlast'ı Yükledim Onda Ne Hikmet Var anlmadım Ama Ondada Kastı Birde Mw Serisi Dediğin Modern Warfare Mi Oluyor ?
  • HaykoCepkinG kullanıcısına yanıt
    Outlast'ta nasıl kastı ya Grafikleri felan dusur ve evet mw dediğim modern warfare 3. oyun benım ıcın bır hayal kırıklıgı ama ilk 2 oyun efsanedir ve senin sistem çatır çatır acar.
    Valla Bilmiyorum Outlast Neden Kastı Grafik Ayarını Otomatık Yapıyordu Ayarlar Menüsüne Girdiğimde Grafiklrein En Düşüğü ''Normal'' Olaraktı Oyunda Acaba Ekran Kartı Veya Laptopun İçimi Temizlenmesi Gerek Gecenlerde Bilgisayarcıya Vermıstım Arızadan Dolayı Adam Icınıde Temizledik Dedi Ama Hiç Güvenmiyorum Sarj Yerini Yaptırmıştım...
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hybrid01

MW Serisi
    GTA IV
    Bulletstorm
    Portal 2
    İlk Black Ops'u oynayabılırsın sonucta mw3 den once cıktı
    Mafia 2
    Amnesia 1-2
    Outlast-Outlast Whistleblower

Şimdilik aklıma gelen bunlar yüksek ayarlarda degil ama dusurursen oynarsın.

GTA IV,Mafia 2 ve Blackops'u oynayamaz.Düşük ayarlarda bile stabil çalışmaz.
  • Sana kesin açabileceğin bir oyun söyleyeyim ama diğerlerinin yanında oyun bile sayılmaz gibi...

Delta Force Black Hawk Down diye bi oyundu herhalde bugün komşunun PC'ye yükledim onun PC zaten bitmiş.

Sen girek GTA San Andreas, Vice City, NFS tarzı oyunlar yükle oyna... Belki F.E.A.R 3 açabilir ona da bir bak...
  • ahmthlmzn kullanıcısına yanıt
    En İyisi Baska PC Almak Gerek Yanı Onun İcinde Bayağı Beklemem Lazım En Azından CSGO'yu Oynayabiliyorum Onda Hafif Kasıyor Ama El Mecbur İdare Etmek Gerekiyor Zamanında Bu Tür Konularda İlgileniyor Olsaydım En Iyısını Aldırırdım Ama Bekleyecegiz....
  • quote:

Orijinalden alıntı: HaykoCepkinG

En İyisi Baska PC Almak Gerek Yanı Onun İcinde Bayağı Beklemem Lazım En Azından CSGO'yu Oynayabiliyorum Onda Hafif Kasıyor Ama El Mecbur İdare Etmek Gerekiyor Zamanında Bu Tür Konularda İlgileniyor Olsaydım En Iyısını Aldırırdım Ama Bekleyecegiz....

Ben telefon alırken öyle bir hata yapıp Galaxy Ace almıştım. Bir daha PC alırken öyle bir hataya düşmedim direk 3000 TL civarı verip bi Samsung aldım... Şu an internet cafelerdeki gibi PC var ben de...

Alırken iyi bir PC aldığında hiç dert etmezsin çalışır mı çalışmaz mı hepsini açar...
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmthlmzn

quote:

Ben telefon alırken öyle bir hata yapıp Galaxy Ace almıştım. Bir daha PC alırken öyle bir hataya düşmedim direk 3000 TL civarı verip bi Samsung aldım... Şu an internet cafelerdeki gibi PC var ben de...

Alırken iyi bir PC aldığında hiç dert etmezsin çalışır mı çalışmaz mı hepsini açar...

Zaten Yeni Bir PC Alıcam Fakat Beklemem Lazım Bu Kes En Iyısısnı Secım MSI Dominator Pro 32Gb Ram 8GB 880m Ekran Kartı Var 3*128GB SSD Falan Vardı S

• quote:

quote:

quote:

Zaten Yeni Bir PC Alıcam Fakat Beklemem Lazım Bu Kes En Iyısısnı Secım MSI Dominator Pro 32Gb Ram 8GB 880m Ekran Kartı Var 3*128GB SSD Falan Vardı S

Bunun fiyatı ne kadar kardeşim... :D:D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmthlmzn -- 22 Temmuz 2014; 16:45:36 >

• quote:

quote:

quote:

quote:

Bunun fiyatı ne kadar kardeşim... :D:D

Türkiye'de 7500TL+Üstü Ama Türkiyede'ki Vergi Fiyatları El Yaktıgından Arabistandan Aldıracagım :D

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.