Şimdi Ara

700 Lira Bütçe Telefon Önerisi ??

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
987
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Beyler bütçem 700 lira işlemcisi çabuk yavaşlamayacak oyun oynamalık LG harici telefon önerebilir misiniz? aklımda Discovery 16 gb var görüşlerinizi yazarsanız mutlu olurum..

• Discovery kesinlikle alma kardeşim yazılım hatalı,malzeme kalitesi sıfır,garantisi yok,oyunların üst düzey olanlarını açmıyor,Ips diyip ttf koyan bir firma çöp cihaz parana yazık.Benim sana tavsiyem Motorola Moto G.Tüm oyunları kaldırıyor,Android L güncellemeside gelicek çok iyi cihaz kasma derdin yok malzeme kalitesi harika.Kamerada iyi.Tavsiye ederim,alternatif T50 var ama Moto G değil.2 seneden fazla rahat çıkarır seni Snpadragon 400 var.
     700 Lira Bütçe Telefon Önerisi ??

• 50lira arttırabilirsen Xperia Sp var eğer arttıramam diyorsan lumia modellerine bak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: escuroo

50lira arttırabilirsen Xperia Sp var eğer arttıramam diyorsan lumia modellerine bak.

Sp güzel ama 775 tl civarı paralel ithalat fiyatı. en son 4.3 aldı sanırım bundan sonra güncelleme beklememek lazım.
  • Moto G veya T50.
  • t50
  • Başka önerisi olan var mı moto g dışında ?
  • moto g
  • Butceni brz artirirsan daha iyi bir telefon alabilirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sp alamiyorsan moto g gayet iyi ama illa alternatif olsun dersen daha iyi kamera ve sd kart avantajindan dolayi xperia L de bakabilirsin.

• Moto g bu kadar iyi diyorsanız onu bari alıyım saolun beyler
  • bence sony xperia sp almaya çalış.
  • boşuna bakma bir haftadır bakıyorum MOTO G ve HTC DESIRE 310 arasında kaldım. buradan sonrasını ben de bilmiyorum ne yapsam.

edit: moto g aldım harika.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tr.teknikressam -- 22 Temmuz 2014; 13:47:27 >
  • Knk karar verdiğinde bana da söyle bende alıyım ikiside iyiymiş baya :D
  • Moto g iyi bir seçim olabilir arkasında google var çünkü ama bence android alma wp8 al cok stabil çalışıyor

• moto g aldım gitti panpa. hepsiburada'da 629 tl. +bedava kılıf veriyor +25 lira da worldpuan verdi mis gibi 604 liraya almış oldum az önce. 3 yıldır android kullanıp da sd kartı kaç kez telefondan çıkardım diye düşündüm.. hiç. demek ki sd kart olmasa da olur dedim aldım. gündüz 99 ürün vardı, şimdi 90 ürün kaldı stok bitmeden al hepsiburadadan.
  • moto go
  • GMD ve T50
  • Çok saolun beyler motorola moto g yattı baya kafama GMD gibi yanlış bi seçimden döndürdüğünüz için çok saolun
  • moto g'nin sabit batarya olması sorun mudur arkadaşlar, benim de tercihim olacak gibi?..
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.