Şimdi Ara

Grand Theft Auto V Türkçe Yamasından İlk Video

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
477
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  •      TechnoGame'in büyük çaplı bir ekiple devam ettiği GTA V Türkçe yama çalışmaları tüm hızıyla sürerken çalışmaların hangi seviyede olduğunu gösteren 10 dakikalık bir video yayınlandı. Oyunun ilk 10 dakikasını oluşturan video ile altyazı performansını izlemek için:

• Çok hızlı bir çıkış yaptı ekip ve adını iyi duyurdu GTA V Türkçe yaması ile.
    Oyunu ön sipariş vermem için tek neden bu ekibin yama çalışmasını başlatmış olması.
  • helal olsun artık yeni gözdem techno games büyüksünüz !
  • Güzel.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konuşmaları anlamadan oynamanın ne kadar büyük bir kayıp olduğunu bir kez daha görüyorum

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Oyun ön siparişe açılsa da alsak. Oyunu almak için bir nedende işte bu TechnoGame. Helal olsun.

• Ps3 ve 4 e gelicekmiş yama.nasıl yükleniyor 3 ve 4'e

• Güzel bir grlişme.

Siteye baktım genel olarak 15% diyebilirim yama durumu.

• quote:

Orijinalden alıntı: AHMET KURAL

Yama sadece PC için mi çıkacak ?

Korsan çalıştıran eski nesil konsollardada çalışıcak yama . yeni nesil için Rockstar ile görüşmelere devam ediliyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Umarım steamdede yayınlanır.

• Bu adamlar yamayı ücretsiz yapıyorlarsa direk Rockstar'a versinler, yeni nesil konsol sahipleride oyunu Türkçe oynarlar.

Edit: Ne güzel oyun lan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Blood Money -- 18 Temmuz 2014; 12:29:53 >
  • Helal olsun bu ekibe. Orjinal almak için en büyük sebep.
  • Oyunları türkçeleştiren tüm arkadaşlara teşekkürler.
  • ''Mangırları topla'' nedir yahu :D
  • Biri resmi yama desin noooluuurrrr:(

• Oyun PC'ye çıktığı gün anında Türkçe yamasını çıkaralım diye şimdiden PS3 üzerinden çevirmeye başladık. Umarım Rockstar bizi sever de yeni nesil için resmi olarak çıkarırız, olmazsa da sallayın biz sunarız. :)

• Eğer Rockstar a bunu verebilirseniz ki çok isterim olmasını oyunu diğer platformlarada türkçe getirebilirler..Rockstar ın böyle bir teklifi kabul edeceğini pek sanmıyorum ama olmasını çok isterdim.

• quote:

Orijinalden alıntı: TayfunKey

Oyun PC'ye çıktığı gün anında Türkçe yamasını çıkaralım diye şimdiden PS3 üzerinden çevirmeye başladık. Umarım Rockstar bizi sever de yeni nesil için resmi olarak çıkarırız, olmazsa da sallayın biz sunarız. :)

Eminim sayenizde birçok PC kullanıcısı bu devasa ve mükemmel oyunu, sizlerinde bu oyunu Türkçe oynama teşviki ile Orijinal alıp oynayacaklardır. Emeğinize sağlık
  • Yamayı gg üzerinden 4,99 tl'den satışa koysunlar hep beraber destek olalım ekibe,destek olmak istese bile kimse havele ile filen uğraşmak istemiyor.Cüzzi fiyat olsun sürümden kazanalım :)

• quote:

Orijinalden alıntı: TayfunKey

Oyun PC'ye çıktığı gün anında Türkçe yamasını çıkaralım diye şimdiden PS3 üzerinden çevirmeye başladık. Umarım Rockstar bizi sever de yeni nesil için resmi olarak çıkarırız, olmazsa da sallayın biz sunarız. :)

Ellerinize sağlık, harikasınız! Yalnız şu küfür çevirilerini, s*kim, koyim değil de, koyayım, s...yim diye çevirseniz çok daha iyi olur. Küfürü, argosu bol olan bir oyun sonuçta. Sesli söylendiği gibi çevirmişsiniz itici ve yanlış olmuş bence. Ayrıca bazı diyalogların sonunda ki noktadan sonra cümleye küçük harf ile başlanmış. Bir iki cümlede de, -da, -de ekleri ayrı yazılmamış. Benim gördüğüm ufak tefek hatalar bunlar. Yamanın daha kaliteli olması açısından söyledim hepsini. Kesinlikle bir eleştiri değil, geribildirim dir. İngilizcem çok iyi olsa seve seve katılırdım ekibinize. Emeğinize sağlık, kolay gelsin, başarılar...

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.