Şimdi Ara

TEKNOSA LOGITECH LS21 SPEAKER+WIRELESS MUSIC ADAPTER 49.90TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
32
Cevap
0
Favori
2.781
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Konu açıldımı bilmiyorum görünce hemen yazıyım istedim varsa silinebilir
    sadece belli mağzalarda var

http://www.teknosa.com/urunler/125340282/logitech-ls21-speakerwireless-music-adapter

• quote:

Orijinalden alıntı: rbilgin

Konu açıldımı bilmiyorum görünce hemen yazıyım istedim varsa silinebilir
    sadece belli mağzalarda var

http://www.teknosa.com/urunler/125340282/logitech-ls21-speakerwireless-music-adapter

sadece çorum inönü mağazasında var muhtemelen teşhir ürünü.
  • Yanıyor
  • gonzales20 kullanıcısına yanıt
    eksik bakmış olabilirisn

altaki mağzalarda var görünyor teşhirmi arayi sormadım

Istanbul Beylıkdüzü Perlavısta
    Izmır Mavısehır Carrefoursa Extra
    Isparta Mımar Sınan Caddesı
    Çorum Inönü Caddesı
    Kahramanmaras Trabzon Caddesı
  • rbilgin kullanıcısına yanıt
    evet doğru seçenek varmış fark etmedim ama daha önce verilmişti teşhir ürünü oluyor genelde ben urfa da sorum adam biri çalışmıyor hoparlörün dedi genede sormakta fayda var
  • hepsiburada'da 50 tl zaten.
  • hepsiburada'da wireless adaptör yok sanırım
  • teknosa mağazada kalan teşhir ürünler konusunda vardı bu ürün. hatta ben beşiktaş çarşı şubesinden kutusu açık bi şekilde aldım. şu anda kullanıyorum. herhangi bir sorunu yok. 50 liraya almıştım. sadece wifi adaptörü 50 liraya sahibinden.com da sattım. kolonlar bedavaya bana kaldı :)
  • Ispartadakine bakmistim wireless adaptörü yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • istanbulda çogu teknosaya bakmıstım, cogunda wihi adaptoru yoktu, zaten adamlar dunu soyluyor ; eger çalınmamıs veya kaybolmamıs olsaydı biz alırdık dıye ıtıraf etti ama depoda unutulanlar müstesna
  • Çoruma gidinde uğrarım bayramda da bunların gücü sanki az şöyle güçlü bir speaker önerisi olan var mı?
  • Mavisehiri bosuna aramayin stokta 1 tane urun varmis ve arizaliymis.satisa uygun değilmiş.

• hani çöp deriz ya fiyatına

bu kez kendisi çöp..

işe yaramaz ürünler bulaşmayın hiç..

ÇÖP
  • quote:

Orijinalden alıntı: Chorumluum

Çoruma gidinde uğrarım bayramda da bunların gücü sanki az şöyle güçlü bir speaker önerisi olan var mı?

senden önce ben bir uğrayım :)
  • Bundan 6-7 ay önce çorum mağazasından ben alırken 3 tane daha vardı bu setten. Speakerlar gerçekten çöp sayılır. Ancak wireless aparatı çok iyi. 5+1 sistemime bağladım, telefondan ve laptoptan kablosuz ses almak gayet keyifli. Speakerlar aldığımdan beri öyle yatıyorlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: elnino19

quote:

Çoruma gidinde uğrarım bayramda da bunların gücü sanki az şöyle güçlü bir speaker önerisi olan var mı?

@Theologist konu açmıştı sanırım o zamandan kalma bu belki bilgisi vardır. Benim daha gelmeme var. Bayramda Ankara'ya geçeceğim sonra.
  • quote:

quote:

quote:

@Theologist konu açmıştı sanırım o zamandan kalma bu belki bilgisi vardır. Benim daha gelmeme var. Bayramda Ankara'ya geçeceğim sonra.

bende orayı çok takip ettim çok şey kaçırdım :) bunun durumuna bir bakmalı TV ye bağlamayı planlıyorum bass az geliyor...

• Teknosa dan cacik bile alinmaz.

• quote:

quote:

quote:

quote:

bende orayı çok takip ettim çok şey kaçırdım :) bunun durumuna bir bakmalı TV ye bağlamayı planlıyorum bass az geliyor...

Bunun sesi TV hoparlörlerinden daha az gelir haberin olsun :)

• quote:

Orijinalden alıntı: terlikk

quote:

quote:

quote:

quote:

Bunun sesi TV hoparlörlerinden daha az gelir haberin olsun :)

caydırıyorsun beni :)

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.