Şimdi Ara

'4.7' iPhone 6'nın üretimi bu ay, 5.5' iPhone 6'nın üretimi gelecek ay başlıyor'

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
65
Cevap
1
Favori
1.593
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• '4.7' iPhone 6'nın üretimi bu ay, 5.5' iPhone 6'nın üretimi gelecek ay başlıyor'

Dünyanın önde gelen haber ajansı Reuters’ın Çin’li Economic Daily’ye dayandırdığı haberine göre Apple’ın iPhone 6 üretimine sayılı günler kaldı.

2007’den bu yana seleflerine kıyasla önemli değişikliklerle karşımıza çıkması beklenen yeni iPhone’un satışa sunulma tarihi yaklaştıkça, güvenilir haberler de çoğalıyor. 4.7 inç ve 5.5 inç olmak üzere iki farklı model olarak tanıtılması beklenen yeni iPhone 6 ile ilgili son gelen bilgiler, telefonun seri üretimine günler kaldığını işaret ediyor.

Economic Daily’nin Apple’a yakın kaynaklarına dayandırdığı haberine göre 4.7 inçlik iPhone 6’nın üretimi için makineler, temmuz ayının 3.haftasında çalışmaya başlayacak. Telefonun 5.5 inçlik modelinde ise, bazı aksaklıklardan ötürü, bu tarih ağustos ayının 2.haftası olacak.

Üretim zamanlarındaki bu farklılığın satışa sunulma tarihlerine yansıyıp yansımayacağı konusunda şimdilik net bir bilgi bulunmuyor. Ancak daha önceleri sızan haberlerde, Apple’ın 5.5 inçlik iPhone’u yılın son dönemi ya da 2015’in ilk aylarında satışa sunacağına işaret ediyordu. Fakat üretim tarihlerinin bu denli yakın olması, her iki telefonun aynı tarihte fakat farklı hacimlerde satışa sunulma olasılığını arttırmıyor değil.

7mm’den daha ince kasası ve büyük ekranıyla öne çıkması beklenen iPhone 6’nun, donanım tarafında ise daha gelişmiş A8 işlemciye ve daha gelişmiş kameraya sahip olması ve iOS 8 ile birlikte henüz tanıtılmamış sürpriz yeniliklerle gelmesi bekleniyor.

• Dilerim içine güclü bir pil koymayı da ihmal etmezler bu kez.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Weekender -- 18 Temmuz 2014; 7:34:39 >
  • 4.7" ekranla 3000₺ ye gelmezse iyi

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kesin fiyatlar çok saçma olacak

• iPhone 6; 2500 TL
    iPhone 6 5,5 inç; 3200 TL
  • Başlasın bakalım.

• 4.7 olmasına çok sevindim. Şu HTC One M7 gibi olmasın razıyım ben.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsinden bir miktar arttırıp yasla gitsin mantık bu.
    Bize daha değişik orijinal şeylerle gelin insanlar aptal değil artık.
    Pil 1 gün bile dayanmıyorsa napayım o telefonu..

• Sorarım size bu kaçıncı iphone haberi, bu kaçıncı doğmamış çocuğa biçilen don ?

• 9mm olsun 3500 olsun.iphone kullananlar rahat etsin.

• Fiyat konusunda pozitif bir beklentim yok açıkçası. iPhone ve Android üreticilerinin üst modelleri arasında fiyat farkı kalmadı zaten hatta şuan iPhone cihazlar F/p ürünü oldular. Tek beklentim iyi bir tasarım ve daha büyük bir pil koymaları geri kalan özelliklerini hepimiz tahmin ediyoruz zaten.

• Bu siteyi takip edenler yabancı sitelere bakmıyor mu?

4,7" olana gelecek pil 1810mah. Düştü resimleri.

• telefonu kalın kullanmak isteyenler gitsin bi zahmet kılıf biçimindeki pillerden alsın. Bana yeterli pil...

• Şarj sorununun çözülmüş halini iphonede göremeyecez muhtemelen.

• 749 $' dan başlayacak diyorlardı, bakalım ne olacak..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4.7" en boy oranı ne olacak?
  • Ülkelere dağıtımı da kısa sürecekse olabildiğince erken başlamaları iyi üretime.

• Insallah cok cok pahali olur da çöpçünün bile elinde iphone gormeyiz

• Maketler baymıştı gerçek ürünü görürüz artık
  • TR de
    3000
    4000

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.