Şimdi Ara

Kazıklandım. Ne yapmam gerekiyor?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
341
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Internette bir forumda gördüğüm kişiden bir ürünü satın almak için banka hesabına para yatırdım. Ancak arkadaş beni Skype'tan sildi ve forumda da dolandırıcı olduğu ortaya çıktığı için ban yedi. Yaşım 18'den düşük. Ailem beni uyarmıştı. Bulaşma böyle şeylere diye. Ben dinlemedim. Haberleri yok. Ödediğim parayı nasıl geri alabilirim? Parayı banka havalesi ile yatırdım. Elimde kişinin telefon numarası, ismi - soyismi, banka numaraları var. Ne yapabilirim?

• Oruçlusundur sen şimdi suda içemezsin.

Geçen bir arkadaşta bu forumda dolandırıldı.

O hesaplar isimler falan hepsi sahte. Geçmiş olsun. O arkadaşa da öyle olmuş. Polise gitmiş o hesaplar sahtedir demişler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Eğer ki 100 tl den fazlaysa geçmiş olsun. Ama 50-100 tl arası kazıklandıysan fazla dert etme sonuçta kaybettiğin para değil..
    Ne kadar kazıklandın hocam onu da soylersen
  • Hocam az veya çok sonuçta o parada emek var. Geri alabilme şansım hiç mi yok?

• Hey gidi hey zamanında bende 60 lira dolandirilmistim benzer şekilde sonra facebooktan engeli de yedim farklı hesaplardan üstüne su içtim polise falan gitmedim

• Bu da sana ders olsun.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Sanal pazar niye açtırmadın?
  • Yağlı mı ?
  • ucuz diye uyaniklik yapip netten urun almayin.. onlarda da emek var..
  • büyük firmalar dışında diğer dandik sitelerden alışveriş yapmamalısın diye düşünüyorum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aynı durumun benzeri forumda Dr. Fate isimli arkadaştan başıma geldi fakat sorunlu alışverişler bölümüne açtığım konuyu onaylamıyorlar malesef :/

geçmiş olsun
  • Öğrenmiş oldum. Geri alamaz mıyım yani?

• quote:

Orijinalden alıntı: Cristiano Ronaldo 7

Öğrenmiş oldum. Geri alamaz mıyım yani?

kim vericek ki kardeş devlet mi yapıcak bişi yok,ders olur en azından.Emek var demişsinde bir yerde falan mı çalışıyorsun ki 18 yaşından küçükmüşsün öğrencisin galiba?
  • Emek olsa har vurup harman savurmazsınız.

Emek olan parayı iyi kullanmak lazımpahalı olsun sağlam olsun bu da ufak bir ders olmuş size.
  • Öyle yaptığımı nereden çıkardınız?
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.