Şimdi Ara

1 İNCİ PİYADE EĞİTİM TUGAY KOMUTANLIĞI MANİSA / MERKEZ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
57
Cevap
0
Favori
1.571
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

• pazacı52 kullanıcısına yanıt
    Evet arkadasım suan sanırım 2 miz gidiyoruz:) Gebzedeyım 8inde teslim olcam kısmetse sen nereden geleceksin?
  • Korycn K kullanıcısına yanıt
    İstanbul üsküdar kardeşm bende 7 snde teslim olyorum
    bırlıktede gıdebılırdık aslında benım sevk tarihi 6sı katılım tarıhi 8i. uzun donem dimi senınkıde kardesım? adım koray bu arada
    Uzun dönem kardeşim hikmet benım adımda memnun oldum :-)
    bende menun oldum devrem hayırlısıyla bıtırırız. 28 gunmus sanırım acemilik?
    Aynen bende ole blyorum ama fazlada olabilr :-)
    fazla olsun onuda yaparız sıkıntı yok . ulastırmadayım ben :D gerci acemılıkte farketmıomus iletişimi kopartmayalım hıkmet kardes goruselım bulalım bırbırmızı
  • Aynen ya yalnız kalmamak icn konu acim dedm :-) 4 5 kşi olursak daha i olur :-) gebzenın neresndensn bu arada orda arkadaslar var benim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Gebze develi kardes. merak etmekalmayız yalnız buluruz bırbırımızı. ıstersen ıletısım ıcın falan tel noları bırakırız arasırız. zaten daha var bı kac kısı daha konuyu bulur ve bıze katılır umarım:D
    İnş bakalım bekleyip görcez 545 224 76 22 tel no bu benim
  • Arkadaşlar bende Manisa Merkez fakat katılım tarihi 10 Agustos
  • Türkçütayfa T kullanıcısına yanıt
    Hg kardşm farktmez 10 u 9 hepımz aynı yerdeyiz inş brbrbmzi koruyup kollarsak sıkıntısız bıtırırız inş :-D
  • quote:

Orijinalden alıntı: pazacı52

Hg kardşm farktmez 10 u 9 hepımz aynı yerdeyiz inş brbrbmzi koruyup kollarsak sıkıntısız bıtırırız inş :-D

Tabiki kardesim koruyup kollamak lazım birbirmizi Ekle istersen faceden Burak Bayar gaziantep

• Türkçütayfa T kullanıcısına yanıt
    Facebok kullnmyrum kardsm istersn tel no verm Hikmet AKYEL bende istanbul memnun oldum
  • Arkadaşlar ben de sizinleyim :) İstanbul kağıthaneden geliyorum. Ulaştırma diyor... İsmim Onat Ateş. 9'unda teslim oluyorum. Bulalım birbirimizi... Bu arada yaşlar kaç? ben biraz geciktim :) 30 bitiyor :)
  • Onatates O kullanıcısına yanıt
    ooooooooo Onat kardesim bende ulastırma :) kobra sürücüsü yazıyor:D ayrıca yasım 26 uzun donem yapıyorum adım koray.:) hıkmet kardesımızle bız tel noları aldık tanıstık. katılım tarihim 8 agustos. tel numaram 535 747 24 42 gıtmeden goruselım tanısalım orada bırbırımızı bulalım. Allahın ıznıyle sıkıntısız yaparız.
  • Manisacılar Kıbrıs'a hoşgeldiniz. .

• dimsum kullanıcısına yanıt
    genelde kıbrısa mı gonderıyolar:)
  • Banada kobra yazmislar ulastirma ama hikaye o :) Gaziantepten 10 agustosta teslim olacagim 6 sinda yola cikip 1-2 gun izmir yapalim diyorum yas 22 bu arada 0543 714 48 75 numaram

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.