Şimdi Ara

5s Orjinal deri kılıfı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
66
Cevap
1
Favori
1.069
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Alacaklar varsa kesinlikle almasınlar ben kahverengi olanını aldım 6 gün geçmeden normak kullanımda çerçevenin üstü ve arkasında siyahlaşmalar oldu (kılıfın).
    Silmeye çalışınca iyice ortaya çıktı alacak olan varsa almasın İnternet ten araştırdım kronik bir sıkıntıymış.Fabrikasyon hatasıdır 99 TL boşa vermeyin İYİ GÜNLER.

• 5c kılıfının da içi toz topluyor
  • Ucuz kılıflar da değil Apple a güvendiğim için aldım sürekli kılıf değiştirmeyim diye aldım sonuç bu 6 gün siyaha döndü kılıf kahverengi den mediamarkt tan aldım sıkıntı olmaz diye faturayı da attım. Yeni fatura talebinde bulundum yeni ulaştı iade olmadı değişim hakkımı kullanacağım
  • Hata değil, ürünün malzemesinden dolayı bir süre sonra rengi deforme oluyor. Kutusunun üzerinde de yazıyor bu uyarı zaten.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • kırmızı rengini kullandım 20 gün kadar renkde sorun yoktu ancak alt kısımları biraz soyuldu gibi oldu yani derisi kalkmış gibi hafiften oldu sattım :)
  • Sarısını kullandım , belli bir süre sonra yeşil oldu daha sonra siyah olmaya başladı köşelerden ve çöpe gitti.

%99.9 temizlik oranında ortamlarda bulunduğum halde durum böyle.

Apple nasıl böyle bir kalite "Kılıf" üretti ben anlamış değilim.

Böyle Olmasının Muhtemel Nedeni Bence

-Deri Olması

• Spigenin onlarca kılıfını kullandım bir süre sonra hepsinden sıkıldım kullanmadım 1 haftadır apple'nin orijinal kılıfını kullanıyorum tek kelime ile mükemmel elde duruşu verdiği gerçek deri hissi başka hiçbir kılıfta yok fakat bu çabuk deforme olduğu sorunlarıda su götürmez bir gerçek benimkide genpadan alınma bir sorun olursa garantiden değiştirteceğim iphone için en iyi kılıf orijinali diye düşünüyorum.

• Galiba sadece siyah da bu sıkıntı yok en iyisi iade etmek alırlarsa ama arkasında durucam gerek apple gerek mediamarkt ın yakasını kolay kolay bırakmam faturamı e-postayla kopyasını aldım yarın iade baş urusu yapacağım yazık apple kalitesine ıphone 5 te aynıydı neyse değinmeyeceğim daha fazla.

• quote:

Orijinalden alıntı: BL@DE

Spigenin onlarca kılıfını kullandım bir süre sonra hepsinden sıkıldım kullanmadım 1 haftadır apple'nin orijinal kılıfını kullanıyorum tek kelime ile mükemmel elde duruşu verdiği gerçek deri hissi başka hiçbir kılıfta yok fakat bu çabuk deforme olduğu sorunlarıda su götürmez bir gerçek benimkide genpadan alınma bir sorun olursa garantiden değiştirteceğim iphone için en iyi kılıf orijinali diye düşünüyorum.

Haklısınız ben de sık sık kılıflardan sıkılıp yenisini alıyorum.
    Dediğiniz gibi kılıf çok hoşuma gitti tam oturuyor deri hissini veriyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: busterr

Hata değil, ürünün malzemesinden dolayı bir süre sonra rengi deforme oluyor. Kutusunun üzerinde de yazıyor bu uyarı zaten.

Hatalı yada değil yazması sorunu çözmüyor ıphone 5 tede
    Temiz kullanımda çizilme vardı.Üretimi durdu madem boyası çıkıyor
    Kendi sitesinde boyasını övmesin.Üretimi durdursun,
    Bende bir ürün çıkartayım kullanıcının önüne ittireyim yüksek fiyat koyayım.
    Böyle sorunlar olabilir diye ufak ufak yazayım.
    Nerede kaldı kullanıcı memnuniyeti.
  • Niye 99 lira veriyorsunuz kılıfa anlamadım. Evet kalitedir muhakkak orjinal garantisi var falan. Ben aliexpressten tanesi 2-3 dolardan 10 tane kılıf aldım değişik değişik takmayı seviyorum diye. Hepsi de gayet kullanışlı ve koruyor telefonu. Neyse geçmiş olsun size.

• Buyrun resimler ben kılıfı nasıl temizleyeceğim su bile deyse artıyor / beliriyor çözemedim ben olayı keşke kutunun arkasına 6 günlük ömrü var yazsaydılar.

Ekleme : telefondaki ısıyıda içeriye hapsediyor şuan fotoğraf çekmek için çıkardığımda farkettim telefonu baya bir ısıtmış sadece safari açık

5s Orjinal deri kılıfı 5s Orjinal deri kılıfı 5s Orjinal deri kılıfı

• theobserver kullanıcısına yanıt
    İnternetten alışveriş yapmıyorum büyük avm lerde kılıflar 20 Tl felan bu kılıfı da çok beğendim ama sonuç bu.
  • Birşey daha gördüm sorunun boyada olduğunu düşünüyorum,çok az nemli bir bezle sildiğimde bezin kahverengi olduğunu gördüm
     5s Orjinal deri kılıfı
  • O ne be 😱 neyse 100 liralık değişim kartınız olacak nasılsa onunla güzel kılıflar alırsınız artık hocam. Ama ayıp yani o nedir? Apple diyorsun alıyorsun hale bak😠

• Kolonya felan da değil sıradan su boyasını çıkarıyor. 100 Tl lik hediye çeki vereceklerini sanmıyorum
    Büyük ihtimalle lanet kullanıcı hatası denecek ve suç kullanıcıda
    Edit:düzeltme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi durmanow -- 17 Temmuz 2014; 22:17:09 >
  • İnternetten alışveriş yapsanız burada 60 lira olan spigen kılıflar Çin'de 2.5 dolar. Büyük geçmiş olsun cidden üzüldüm. 😔

• İnternet alışverişi güvenli mi aliexpress yurtdışından mı geliyor ? Bilgisizlikten daha çok almama sebebim

• Ben de 200.liraya orjinal aynı renk ipad air case aldım ve çok pişmanım

• Evet bugün gittim iade işlemi için cevap şu mediamark tan su ile silinmemeliymiş ee ne ile sileceğiz dediğimizde silinmemeliymiş. Kirli kalacakmış o haksız çıkınca takım liderini çağırdı başından savmak için takım liderini 30 dk bekledik 2 kere zorladığımızda teşrif edebildiler sonuç:
    -Kılıfın garantisinin olmadığının
    -Kılıfın kutusunun olmadığı için iade / değişim yapılamayacağı
    - Bu sorunun zaten kullanıcı hatası olduğu
    Sonucu çıkmıştır.
    99 Tl lik bir kılıf için koca firmanın müşteri memnuniyetinden taviz vermesi içler acısı

_ Apple Zorlu Center 'ı aradığımda ilk çıkan Mediamarkt ' dan garanti için yönlendirilmesi gerektiğini başka birşey yapamayacaklarını söyledi. (17.07.2014=
    -Apple Zorlu Center 'ı ertesi gün tekrar aradığımda ürünün Mediamarkttan alındığını kendilerini hiçbir şekilde ilgilendirmediğini ürünün garantisi olmadığını söyledi

Kısacası Türkiye de herşey kullanıcı hatası
    he o değilde fatura kağına sardım kılıfın kenarları kağıdı boyamış Nasıl kaliteli bir malzeme (!)

• 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.