Şimdi Ara

Next Minix HD Black günceleme sorunu sorun usb demi?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    bende Next Minix HD Black var ve maşallahı var ne titreme ne sinyal sorunu gayet iyi.lg tv me taktım çalışıyo maşşalah diyim
    yalnız bi güncelleme yapayım dedim yapamadım.bende 16 gb lık sandisk usb var ona yazılımı attım götürüp takıyorum alete yazılımı görmüyor.usb ayarlarında giriyorum.yazılım ksımınada giriyorum orda db yide görüyo abs uzantısınıda görüyor yok arkadaş güncelleme yapacaksmınız diye sormuyor.gittim ntfs yi fat 32 yaptım yok.hızlı değil normal biçimlendirme yapıyorum şimdi sorun çözülürmü bilmiyorum .sorum şu usb için bi model varmı illa kingstonmu kullanmalıyım siz hangisiyle güncelliyorunuz biri yazabilirmi pls?

• önce cihazi fabrika ayarlarina alip sifirlayin sonra uydudan guncelleme yapmayi deneyin birde sonrada flas dan denersiniz kolay gelsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ama nextin sayfasında resimli anlatımında sıfırlayın filan demiyor yapanlarda var.ben usb bellekten şüpheleniyorum acaba yapan uygulayan biri varmı aranızda.yinede saolun

yapıp uygulayan biri yazabilirmi acaba?hangi usb yi kullandı ne yaptı gibisinden
  • yokmu bir bilen?
  • UP
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.