Şimdi Ara

Ubisoft, Assassin's Creed İçin Parkur Uzmanı Aldı

Bu Konudaki Kullanıcılar:
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
242
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  •  
         Ubisoft bugün yaptığı açıklamada Assassin's Creed serisindeki parkur öğelerini gerçekci bir kimliğe bürümek adına ekibe uzman bir parkur sporcusu dahil ettiklerini duyurdu.

Michael "Frosti" Zernow, geliştirme süreci devam etmekte olan Assassin's Creed oyunlarındaki parkur öğelerini daha gerçekçi kılması açısından hem fikirler sunacak hem de motion capture teknolojisiyle yeteneklerini sergileyecek.

• Açıkçası ben hep böyle bir şey yaptıklarını düşünüyordum, önceki oyunlardaki animasyonlar manuel mi yapıldı yani ? Veya sizin bizim gibi birisi motion capture için çalıştıysa (büyük ihtimalle böyle olmuştur) yine de iyi iş çıkarıyordu

< Bu ileti m.bolumsonucanavari.com kullanılarak atıldı >
  • Duvarda koşma olacak deniyordu o noldu acaba?

• 4 ay önceki haberde de ekibe alınan bir parkurcu duvarlarda yatay yürüyebilecegimizi açıkladı diye bir haber girmissiniz o olaya ne oldu acaba yeni bi yenilik ama hic gosternrdiler olmayacak mı acaba

• şimdiye kadar yapmamışlar mı ki bunu?

• Geç kalınmadı mı?

• Ubisoft'un bu sene tanıttığı tüm oyunlarda gelişme mevcut bu oyun FarCry 4 ile birlikte büyük bir çıkış yapacaktır diye düşünüyorum.
  • Bence geç bile kalmışlar...
  • Güzel.
  • asc 3 te de parkucu kullanmışlardı
  • bir yerden bir yere tırmanma olayı ac'de büyük önem taşıyor verdiği duygu güzel birde full hd televizyonda oyna tadından yenmez(oynadım)
  • ıyı akıl etmısler
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.